Rhein-Neckar Löwen
30:34 (17:16)
OTP Bank - PICK Szeged
péntek 13.03.2015, 19:00 • Mannheim • EHF Bajnokok Ligája

Szenzációs győzelmet aratott a Szeged Mannheimben, ahol a Veszprém simán kikapott decemberben. Ez egy világraszóló siker volt Európa egyik legjobb csapata ellen idegenben.
    Minden összejött a Szegednek. Larsent folyamatosan megverték a szegedi támadók egy az egyben. Sikerültek a bejátszások Zubai felé. Landin nem tudott olyan hatékonysággal védeni ahogyan szokott. Wyszomirski viszont óriási ziccereket védett ki a hajrában. Garcia az összes hétméterest belőtte.
    Nagyon közel került a nyolc közé jutáshoz a Pick.

Rhein-Neckar Löwen – MOL-Pick Szeged 30:34

Köszönöm a figyelmet! (20:39:47)

59
    Hazai időkérés. (30:33)

58
    GENSHEIMER bepattintotta a hétméterest. (30:33)

55
    Szegedi időkérés. (28:32)

54
    Ilyést küldték ki két percre. (27:32)

51
    GARCIa leültette Landint és a spanyol felülre lőtte. (27:31)

43
    Hazai időkérés. (22:25)

40
    Baloghot állították ki, ez neki már a második kiállítása. (21:22)

37
    Larsen harcolta ki a hetest, amit GENSHEIMER lőtt be. (21:20)

36
    GARCIA lőtte Rutschmann feje fölé a hetest. (20:19)

32
    Ilyés lövés közben ellökte Schmiedet. (18:16)

Parádésan kezdett a Szeged, szinte minden lövés bement. Ezután Landint lecserélte a Jakobsen mester és behozta Rutschmannt, ki már több labdát fogott. Másrészt a félidő végén lerohanásból is eredményes volt már a Löwen. 16:12-re vezetett 26 perc után a Szeged, de a félidőben mégis a Löwen vezet egy góllal, 17-16-ra.

27
    Szegedi időkérés. (14:16)

22
    GARCIA a kapus lábai között pattintotta be a labdát. (11:14)

22
    Kneert állították ki, amiért lerántotta a lövő helyzetben lévő Zubait. (11:13)

15
    GARCIA Rutschmannak is belőtte hétméterest. (6:10)

12
    Zubait küldték ki két percre. (4:8)

11
    Hazai időkérés, remekül kezdett a Szeged, így próbálják kizökkenteni a magyar csapatot. (4:8)