Tatabánya – Nagyatádi FC 2:2 (vége) | III. kerület – BKV Előre SC 3:2 (vége)
III. kerület
3:2 (3:2)
BKV Előre SC
szombat 14.03.2015, 14:30 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

A második félidőben a küzdelem dominált, sok volt a szabálytalanság, de az iramra nem lehetett panasz. Nyomott a BKV, de nem tudtak gólt szerezni, így nagy csatában nyert a III. Kerület. Jó meccs volt, amit sok durvaság beárnyékolt ugyan, de így is egy átlagosnál jobb meccs volt. Köszönöm a figyelmet! (16:22:54)

90+4

90+4
    Birtalan fölé lőtte, vége.

90+4
    Az ívelés után úgy tűnt, felszabadulhat a kapu, de Lőrincz szabálytalan volt, lapot is kap, és 19 méterről jöhet szabaddal a BKV, a kapuval szemben.

90
    Beszorult a Kerület most, végül kirúgás jön.

90
    Szabadrúgás kifelé, Kondor nem sieti el.

89
    Ismét sarokrúgást végezhet el a BKV.

89
    Az utolsó csere a meccsen. Horváth helyén Lőrincz.

88
    Dobó lőtt 22 méterről jól, nem sokkal ment fölé

87
    Az utolsó BKV csere. Üres-Farkas állt be Herczeg helyére.

85
    Boda labdáját kifejelték, kontrázhatott a Kerület, de jól jött ki Szabó. A kontra elején lent maradt Horváth, megrúgták, nincs lap most sem.

84
    Szabadrúgást kap a BKV az oldalvonalnál, nem messze a 16-ostól.

82
    Kondor fog egy távoli löketet.

81
    Birtalan rúgta fel Horváthot, sárga.

80
    Újabb ápolás, Huller döngölte a földbe Kocsis Balázst, lap nincs, de tudja folytatni Kocsis.

79
    Mayer és Boda ütköztek, a vendégek játékosát ápolni kell.

77
    Cserélt a BKV is, Major helyén Gerhardt folytatja.

77
    Kaszait Kocsis Balázs váltja a Kerületnél.

76
    Közvetlen közelről a kapuval szemben fejelhetett egy BKV játékos, Kondor hatalmasat védett!

75
    Herczeget szerelték, újabb vendég sarokrúgás következik.

74
    Viszont jöhetett utána az első hazai szöglet, nem volt veszélyes.

73
    Horváth emelt kapura, nem sokkal ment fölé.

71
    Boda rúgta felé Barthát, elmarad a sárga azonban.

70
    A szöglet ezúttal sem volt veszélyes.

69
    Hatalmas lehetőség maradt ki! Herczeg kapura ívelte a labdát a 16-os széléről, Hegybányai a gólvonal előtt ért bele, de mentése majdnem öngól lett, Kondor védett szögletre!

68
    Újabb BKV szöglet jöhet, ezt is kivágták a védők.

67
    Kondor fogott egy lövést, ám a lövést előnyszabály előzte meg, most pedig Bartha sárgát kapott a korábbi szabálytalanságáért.

66
    Miklósvári visszahúzta a kiugró Horváthot, megkapta érte a második sárgáját. 10-10 emberrel a csapatok!

65
    Szikes végezte el ezt is, túl lapos volt.

64
    Hazai szabadrúgás a BKV térfelének közepéről, ívelés lesz.

63
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Herczeg (BKV Előre SC).

61
    Boda volt lesen.

59
    Szűcs nem tudja folytatni, helyén Breuer folytatja.

-58
    A szöglet nem volt veszélyes, bár a vendégek kezezést reklamálnak. Közben 9 emberrel a Kerület.

58
    A sarokrúgás előtt ápolás jön, Szűcs maradt lent.

57
    Újabb BKV szöglet következik.

54
    Ívelés helyett egy begyakorolt figura jött, aminek a végén tisztázott a védelem.

53
    Jó 25 méterre a kaputól kap szabadrúgást a BKV.

51
    Boda szabálytalankodott a védőjével szemben, szabadrúgás kifelé.

50
    Mayer labdája csúszott le, így ért véget a hazai támadás.

49
    Hosszú ívelés szállt Boda felé, de túl hosszú volt, így nem alakulhatott ki helyzet.

46
    A sérült Marczinka helyén a második félidőben Huller folytatja.

46

Ritkán látható mozgalmas, jó első félidőn vagyunk túl, 35 perc alatt 5 gól esett. Az első félóra után úgy tűnt, sima hazai győzelem lesz ebből, ám a BKV kétszer is betalált, ráadásul emberelőnyben játszhatnak majd egy félidőt. reméljük, hogy az iram hasonlóan jó marad, talán lehetne kevesebb szabálytalanság, de soha rosszabb félidőt! Hamarosan folytatjuk!

45+2

45+1
    Csikortás adott be jobbról, de nem volt jó senkinek, Mayer vágta ki.

45
    2 perc a hosszabbítás az első félidő végén.

43
    Marczinka nem tudja folytatni, csere lesz majd, de valószínűleg a félidőben már 10-10 ember marad.

43
    Kaszai ívelését Szűcs fejelte fölé, veszélyes volt!

42
    Horváth harcol ki szabadrúgást, jó 25-26 méterre a kaputól.

41
    Nem alakult ki helyzet a 16-os mellőli bedobás után. Egy ideig még 10-10 ember a pályán közben.

40
    Mayer gyönyörűen szerelte Marczinkát, aki viszont lent maradt, bár a hazai játékos előbb biztosan a labdát találta el, bedobás is fog majd jönni, de csak az ápolás után.

39
    Kondor fogott meg egy mély beadást.

37
    Kifejelték a beívelt labdát, majd pedig szabadot kap a BKV.

36
    Bartha kap szabadrúgást az ellenfél térfelének közepén.

35
    A BKV Előre gólt szerzett!
    GÓÓL! TÓTH AXEL középre lőtte a büntetőt, Kondor elvetődött, 3-2!

33
    Lóska ráadásul sárgát is kapott, nem sokkal az első után, így kiáll. Bizony elhamarkodott volt 3-0-nál, hogy eldőlhet a meccs...

33
    Tizenegyes! Lóska vitte földre Tóthot, majd a hazai játékos lent is maradt, ápolni kell, de büntetőt kapott a BKV!

32
    Dobó beadását vágta ki Szikes, már a negyedik BKV szöglet következik.

31
    A szöglet után szabadrúgás jöhet kifelé.

30
    Lóska még az előző akció elején rúgta fel Dobót, ezért kapott lapot.

29
    Hamar szépített a BKV, és közben újra támad, Herczeg beadása után végül a harmadik szöglet következik.

28
    Birtalan gyönyörűen ment el a bal szélen, beadása után HERCZEG LÁSZLÓ pörgetett a kapuba, 3-1!

27
    Bartha indult volna meg a kapu felé egy az egyben, de lesen volt.

26
    Birtalan éles szögből nagy erővel fölé lőtt.

25
    1 percen belül szerzett két gólt a Kerület, és bár nagyon korán van még, ezzel valószínűleg el is döntötték a meccset.

25
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Miklósvári (BKV Előre SC).

24
    A III. kerület gólt szerzett!
    GÓÓL! Rögtön a középkezdés után ismét a hazaiak támadhattak, ide-oda pattogott a labda a 16-oson belül, majd az üresen maradó SZŰCS LÁSZLÓ elé került, aki 9 méterről az üres kapuba közepébe gurított, 3-0!

24
    GÓÓL! Egy gyors szabadrúgás után Bartha adott be jobbról, az egyik védő rosszul ért a labdába, KASZAI GÁBOR egy jó csel után 17 méterről a kapuba lőtt, 2-0!

23
    A második még kevesebb veszélyt jelentett, a laposan begurított labdát kivágta a védelem.

22
    A mérkőzés első, majd második szögletét is a BKV végezheti el.

22
    A beívelt labda veszélyesen pattogott, Kondor bravúr védett.

21
    Most az ellenfél térfelének közepén kap szabadrúgást a BKV Előre.

19
    Boda legurította lövésre, Tóth fölé bombázta, a hazai közönség nagy örömére.

18
    Lóska ütközött Dobóval, a játékvezető szerint szabálytalan volt a hazai játékos. A BKV játékosai 11-est reklamálnak, ám kívül történt az eset. A szabadrúgás a 16-os jobboldaláról jár a vendégeknek, veszélyes lehet.

16
    Csikortás felé volt hosszú az ívelés, hazai kirúgás jön.

15
    Támadásban maradt a hazai csapat, Kaszai passzát viszont a 16-os előterében Hegybányai nem tudta átvenni.

13
    GÓÓL! Szikes tekerte be a labdát, nem lőtt kapura, remekül érkezett a labdára PÁLFALVI CSABA, és a rövidbe csúsztatott, 1-0!

13
    18-19 méterre a kaputól kap szabadrúgást a Kerület, Horváth ellen szabálytalankodott az egyik védő.

12
    Hegybányai megindulása után jó volt a beadása is, de Szabó ügyesen mozdult ki a kapujából, így nem jutott el a labda a támadókhoz.

11
    Boda adta most be balról, ez kevésbé volt jó, tisztázott a hazai védelem.

10
    Dobó beadása után Tóth fejelt mellé. Jó iramban kezdődött a meccs, nem tapogatóznak a csapatok.

8
    Lóska beadási kísérletét blokkolták.

7
    Egy eladott labda után Marczinka törhetett kapura, a lövése viszont gyenge volt, Kondor is a helyén volt.

5
    A túloldalon Kondornak kellett kijönne a büntetőterületen kívülre, de jól mentett.

4
    Nagy lehetőség adódhatott volna most a hazaiak előtt. Horváth harcossága után megtartotta a labdát, jól passzolt Kaszaihoz, aki viszont hosszan szöktette magát, így a kijövő Szabó védett, felszedte a labdát.

2
    Horváth ugrott volna ki, ám a játékvezető úgy ítélte meg, szabálytalankodott az egyik védővel szemben, így jöhet a BKV a saját 16-osa elől.

1
    A vendég BKV sárga-kék szerelésben lépett pályára.

1
    A hazai csapat kezdte a mérkőzést. A Kerület kékben játszik ma is.

1

III. kerület: Kondor – Mayer, Pálfalvi, Szikes, Lóska – Hegybányai, Kocsis M., Kaszai, Bartha – Szűcs, Horváth
    Cserék: Balla – Lendvai, Molnár, Breuer, Gergely, Kocsis B., Lőrincz

BKV Előre SC: Szabó – Csikortás, Major, Marczinka, Kálmán – Boda, Herczeg, Birtalan, Dobó – Tóth, Miklósvári
    Cserék: Kara – Gerhardt, Huller, Garamszegi, Üres-Farkas, Juhász

Játékvezetők: Dolnegó Bálint; Csatári, Pogonyi.

Ebben a fordulóban a nemzeti ünnep miatt minden mérkőzést szombaton játszanak. A Hévízi úton egy igazi budapesti presztízs mérkőzésre kerül sor, a III. Kerület fogadja a BKV-t. Ősszel 2-2-t játszott egymással a két csapat.
    A BKV jobb helyzetből várja az összecsapást, 5 ponttal többet gyűjtöttek az óbudaiaknál. Ráadásul a BKV 4 ponttal kezdte az évet, míg a Kerület csak egyet szerzett, legutóbb a Rákosmente ellen beleszaladtak a késbe (4-0). Nem szabad azonban elfelejteni, hogy az óbudai csapat pontjai nagy részét hazai pályán gyűjtötte, csak a Dorog tudott itt vendégként nyerni, így mindenképpen nagy csata várható, nehéz lenne a kimenetelt megtippelni. Reméljük, jó játékot és sok gólt hoz majd a szombat!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.