34:19 (18:9)
Csurgói KK
kedd 17.03.2015, 18:00 • Veszprém Aréna, Veszprém • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:32:16)

15 gólnyi különbséggel nyert a felsőházi rájátszás első helyén álló Veszprém a harmadik helyezett Csurgó ellen... Pedig a vendégek a 20. percben még vezettek, de nyolcperces gólcsendjüket kihasználva elhúzott a sokkal jobb erőkből álló hazai alakulat, a második félidő pedig gyakorlatilag teljesen tét nélküli játszadozás volt csak. A Csurgó egy hete megszorongatta idegenben a Szegedet, ez most Veszprémben nem jött össze nekik, nagyon sima győzelmet arattak a hazaiak.