1 4
Márton Fucsovics
2
6 6
kedd 17.03.2015, 05:30 • Court 4, Shenzhen • ATP Challenger Shenzhen - GEMDALE-ATP CHALLENGER CHINA INTERNATIONAL 2015 (kemény borítás)

Fucsovics Márton a múlt heti elődöntő után ismét egy kínai challenger-versenyen próbálgatja a tudását, az első fordulót sikerrel vette Shenzhenben. Szabad kártyával induló ellenfele az első szettben egyenlőig sem jutott a magyar fiú adogatásánál, Marci 1:1 után is simán hozta a szerváját, két bréklabdáját kihasználva kétszer vette el a kínai adogatását, 25 perc alatt került szettelőnybe.

A második játszma is hasonlóan folytatódott, a labdát különösebb fantázia nélkül az alapvonalról püfölő kínait brékelni tudta, aki viszont egészen váratlanul, 4:3-nál kihasználta az első bréklabdáját, és egyenlített. Marci nem hagyta annyiban a dolgot, azonnal elvette Wang adogatását, és a második meccslabdáját könnyedén megcsinálta, 1 óra 20 perc alatt letudva ezzel az első fordulót.

Marci a torna 6. kiemeltje, és a következő körben biztosan nem kiemelttel találkozik, utána jöhet az első kiemelt Blaz Kavcic az elődöntőbe jutásért, követjük a magyar fiú útját, reméljük egészen a döntőig. (06:56:04)

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 05:30 - kor kezdődik.