FTC - RACIONET Honvéd

3:9

(0:2, 1:1, 1: 5, 1:1)

szerda 18.03.2015, 19:00E.ON Férfi OB I

Komoly meglepetés született a mérkőzésen, a Honvéd könnyedén és simán legyőzte a hazai környezetben játszó Ferencvárost.
    A kispestiek három elveszített bajnoki mérkőzés után erre a találkozóra felszívták magukat, és igazából végi irányítva, megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.
    A Ferencváros ma három gólig jutott, ezzel a teljesítménnyel pedig nem lehet mérkőzést nyerni.
    Köszönöm a figyelmet! (20:22:05)

Vége a mérkőzésnek!

32
    A mérkőzés utolsó támadását a vendégek vezették, Marnitzot még kiszórták, de újabb gól már nem esett a találkozón.

32
    Nyéki lövése fölé ment, ma semmi nem jön össze a Ferencvárosnak.

31
    Yusuke kapott kiállítást a Honvédnál, emberelőnyben kozmetikázhat az eredményen a Ferencváros.

31
    A Honvédnak nem sikerült góllal befejezni a támadást, de ezért különösen nem szomorúak a vendégek.

30
    Kiss Bálintot szórták ki a játékvezetők, az FTC emberelőnyben egész egyszerűen eladta a labdát.

30
    KOJI TAKEI fejezte be lövéssel a Honvéd támadását, labdája Gárdonyi kezéről becsorgott (3:9).

29
    Jansik nagyon rosszul játszotta be centerbe a labdát, a Honvéd fordulhat támadással.

29
    Szőke lövése kimaradt, de újra kezdődött a vendégek támadóideje.

28
    A RACIONET Honvéd időt kért!

28
    Avramovic kapott kiállítást, emberelőnyben támadhat a Honvéd.

27
    Stojcic nem tudta centerben összeszedni a labdát, majd a zöld-fehérek támadószabálytalanságot követtek el.

27
    KOLOZSI MARCELL most minden dühét beleadta a lövésbe, jobbról varrta be (3:8).

26
    Simon Adrián kapott kiállítást, Regős centerből húzással próbálkozott, Lévai védett. Az emberelőnyös helyzeteket sem tudja kihasználni a Ferencváros.

26
    Hiba hiba hátán mindkét oldalon, a zöld-fehérek támadhatnak ismét.

25
    Lévai védése után rossz volt a Honvéd centerezése, fordulhat a Ferencváros.

25
    Az FTC hozta el a ráúszásnál a labdát, de hamar el is veszítette azt.

Elkezdődött az utolsó negyed!

A harmadik negyedben potyogtak a gólok, főleg a Honvéd részéről. Az utolsó negyed előtt hatgólos a vendégek vezetése, majdnem reménytelen helyzetben a Ferencváros.

Vége a harmadik harmadnak!

24
    Roach balról mellé durrantott, a vendégeknek már nem volt ideje felúszni.

24
    SIMON ADRIÁN távolról ragasztott nagy gólt a hazaiak kapujába, ezzel már hatgólos a kispestiek előnye (2:8).

24
    Gárdonyi védése most megmentette a hazaiakat az újabb góltól, a Ferencváros fordulhat támadással. A hazaiak hamar elveszítették a labdát.

23

23
    Csapót kiszórták, emberelőnyben támadhat a Honvéd.

23
    Dr. Steinmetz csent labdát, semmi nem jön most össze a zöld-fehéreknek.

22
    Az FTC időt kért!

22
    Illést szórták ki a játékvezetők, emberfórban ismét a Ferencváros.

21
    SIMON ROLAND növelte a vendégek előnyét, most minden sikerül a Honvédnak. (2:7)

21
    Fazekas kapott kiállítást, de a hazaiaknak emberelőnyből sem sikerült faragni a hátrányukból, Lévai nagyot védett.

20
    Kolozsi kiállítását nagy lóbálások után STEINMETZ BARNABÁS használta ki, távolról lőtt a kapuba. (2:6)

20
    Simon Roland hibája után büntetőhöz jutott az FTC, KATONÁS GERGŐ nem adott esélyt a kapusnak (2:5).

19
    Megúszás után a Honvéd növelni tudta előnyét, SZŐKE SZABOLCS bombázott (1:5).

19
    Fazekas kapott kiállítást a vendégektől, Marnitz távoli lövése viszont elkerülte a kaput.

18
    A zöld-fehéreknek továbbra sem megy támadásban, de a védekezésük most jó volt.

18
    Avramovic kapott kiállítást, kiváló bejátszás után SIMON ADRIÁN centerből bevarrta (1:4).

17
    Fazekast szórták ki a játékvezetők, a zöld-fehérek viszont nem tudtak élni a lehetőséggel, Jansik kezéről centerben elsodorták a labdát.

17
    Az FTC hozta el a labdát ráúszásnál, a hazaiak zárkózhatnak.

Elkezdődött a harmadik negyed!

A mérkőzés felénél elmondhatjuk, hogy egyelőre a védekezés dominál mindkét oldalon, ezt mutatja a kevés gól is. Támadásban viszont gyakran könnyedén és felelőtlenül szórják el a labdát a csapatok. Az eredmény egyelőre meglepetés, de még bármi lehet, két negyed még hátravan.

Vége a második negyednek!

16
    Dr. Steinmetz távoli pattintott lövése csak a felső kapufát érintette, az FTC-nek már nem volt ideje támadni.

16
    Sok most a kapkodás a medencében, mindkét oldalon elszórták a labdát a csapatok. A Honvéd vezetheti a szünet előtti utolsó támadást.

15
    A Honvédnak nem sikerült élni az emberelőnnyel, Yusuke közeli lövését védte Gárdonyi.

15

14
    Megint egy kiállítás, ezúttal a hazaiaktól Katonást küldték ki a játékvezetők. Emberfórban támadhat a Honvéd!

14
    Dr. Steinmetz kapott kiállítást, a hazaiaknak sikerült bejátszani a labdát centerbe, középen azonban Ernyei a felső kapufára húzta.

13
    Paján kapott kiállítást a zöld-fehérektől, de a Honvéd nem tudott élni a lehetőséggel, a távoli lövés fölé ment.

13
    Fülöpöt kiszórták a játékvezetők, a Ferencváros NYÉKI BALÁZS távoli lövésével kihasználta az emberfórt (1:3).

12

12
    A Honvéd támadásban elveszítette a labdát, a zöld-fehérek fordulhatnak.

11
    A hazaiak távolról kísérleteznek, ezek egyelőre nem sok hasznot hajtottak.

11
    Ferencvárosi támadószabálytalanság után a vendégek növelni tudták előnyüket, SZŐKE SZABOLCS jobbról suhintott, védője kezét is érintve a labda a hosszúba vágódott (0:3).

10
    Gyenge távoli kísérlet a Honvédtól! A két csapat most könnyen elszórja a labdákat.

10
    Gárdonyi védése után a Ferencváros támadhatott, Avramovic löketét azonban Lévai magabiztosan hárította.

9
    Katonás rossz centerezése után már ismét a Honvéd támadhat.

9
    A mérkőzés második ráúszásánál is a Honvéd hozta el a labdát. A vendégek támadószabálytalanságot követtek el.

Elkezdődött a második negyed!

Három elveszített bajnoki után úgy tűnik felszívta magát a Honvéd, a kispestieket elsősorban védekezésben lehet dicsérni. A Ferencvárosnak az első negyedben nem sikerült betalálnia.

Vége az első negyednek!

8
    Az időkérés sem segített a Ferencvároson, továbbra is kiválóan védekezik a vendégcsapat.

8

7
    Simon Adrián próbálkozott egy távoli ejtéssel, Gárdonyinak ez csemege volt.

7
    Ernyei kapott kiállítást, emberelőnyben támadhat a Honvéd.

6
    Dr. Steinmetz távolról próbálkozott, lökete jócskán mellé vágódott. Majd a hazaiaktól Ernyei durrantott fölé.

6

5
    Regős kapta a labdát középen, lövését bravúrral védte Lévai. Egyelőre kiváló a vendégek védekezése.

5
    Mindkét oldalon kimaradt most egy-egy támadás, a Ferencváros támadhat mai első góljáért.

4
    Marnitz kapott kiállítást, Fazekas lövése viszont a bal kapufáról kijött.

4
    Jó a blokk a kispestiektől, még mindig nincs ferencvárosi gól.

3
    Dr. Steinmetzet szórták ki, emberelőnyben szerezheti meg mai első gólját a Ferencváros.

3
    Támadószabálytalanság után az FTC fordulhat.

2
    Avramovic távoli kísérletét védte Lévai, a Honvéd növelheti előnyét.

2
    A hazaiak támadásban csak kapufáig jutottak, FAZEKAS TIBOR ZSOLT középről viszont betalált, ezzel kettővel mennek a vendégek (0:2).

1
    Rossz volt a zöld-fehérek centerezése, de a Honvéd is hamar elveszítette támadásban a labdát.

1
    A találkozó első ráúszásánál a labdát a Honvéd hozta el, a vendégek FÜLÖP BENCE korai góljával meg is szerezték a vezetést (0:1).

1
    A mérkőzés elkezdődött!

A férfi vízilabda ob I alapszakaszának utolsó fordulójából előrehozott mérkőzésén találkozik egymással az FTC és a RACIONET Honvéd.

Mindkét fővárosi csapat a bajnoki tabella első felében állomásozik, a Ferencváros jelenleg a negyedik, míg a Honvéd a hatodik pozíciót foglalja el. Az FTC a múlt fordulóban a Népligetben ugyan sima vereséget szenvedett az Egertől, ezt megelőzően viszont a zöld-fehérek zsinórban négy bajnoki mérkőzést nyertek.
    A Honvéd az utóbbi hetekben nem a legjobb formában van, Vad Lajos együttese három elveszített bajnoki után érkezik a Ferencváros otthonába.

A két csapat, mind a tabellán elfoglalt helyezése alapján, mind pedig az aktuális formát tekintve az FTC számít a találkozó esélyesének, ennek ellenére a házigazda közel sem számíthat könnyű összecsapásra. Egy esetleges vendégsiker esetén se borulna fel a világ rendje.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.