Dinamo Moszkva – SSC Napoli 0:0 (vége) | Dynamo Kijev – Everton FC 5:2 (vége) | AS Roma – ACF Fiorentina 0:3 (vége)
Torino FC – Zenit 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (hosszabbítás vége) | Internazionale – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
Besiktas JK – Club Brugge KV 1:3 (vége) | Sevilla – Villarreal 2:1 (vége)
Torino FC
1:0 (0:0)
Zenit Szentpétervár
csütörtök 19.03.2015, 21:05 • Stadio Olimpico, Torino • Európa liga

Most sajnálhatja igazán a Torino az első mérkőzést (az olaszok idegenben a 27. perctől emberhátrányban játszottak), a hazaiak hiába nyertek 1:0-ra, a Zenit lesz ott a negyeddöntőben.
    A Torino gyakorlatilag végigtámadta az egész találkozót, több kisebb-nagyobb helyzetet is sikerült kidolgoznia, ezek azonban rendre kimaradtak.
    A 90. percben aztán egy szögletet követően Glik fejesével megvolt az áhított gól, de végül ez kevés volt a boldogsághoz. Az itáliaiaknak még a hosszabbításban is volt lehetőségük a gólszerzésre, de a szerencsével ma hadilábon állt a hazai csapat.
    Köszönöm a figyelmet! (23:06:20)

90+6

90+6
    Nem jut labdához a Torino, így pedig nehéz támadást vezetni.

90+5
    Hulk harcolt ki szabadrúgást a középpályán, ez most tökéletesen megfelel a vendégeknek.

90+4
    A Zenit most ügyesen tartja a labdát, közben peregnek a másodpercek.

90+3
    Bovo balról betekert szöglete veszélytelen, középen a vendégvédők felszabadítottak.

90+2
    Maxi Lopez mintegy nyolc méterről ugyan nem a legjobban tette kapura, de így is nagyot kellett menteni az egyik védőnek, a gólvonalon állta útját a labdának.

90+1
    Támad a Torino, a hazaiak mindent megtesznek, hogy kicsikarják a hosszabbítást.

90
    Hat perc lesz a hosszabbítás.
    GLIK - 1:0

90
    A Torino Gólt szerzett!
    Jobbról érkezett középre a hazaiak szöglete, KAMIL GLIK fejesével a hazaiak megszerezték a vezetést.

89
    Hulk feltehetően időhúzásért kapott sárga lapot.

87
    Danny helyett Lombaerts a pályán.

86
    Smolnikov kapott sárga lapot belépőért.

85
    Darmian ívelte be a labdát a vendégek kapuja elé, szabálytalanság miatt már a Zenit jöhet szabaddal.

84
    Amauri volt elöl szabálytalan, szabadrúgással jöhet kifelé a Szentpétervár.

83
    A vendégek tizenhatosára belőtt labdára Lodygin mozdult ki a kapujából, szépen összeszedte azt.