Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-PANNONPOWER 80:96 (vége)
Naturtex-SZTE-Szedeák
80:96 (25:23, 47:40, 63:69)
Pécsi VSK-PANNONPOWER
csütörtök 19.03.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi NB I. A csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:42:39)

Amikor a 24. percben tíz ponttal vezetett a Szedeák pécsi vendégével szemben, bizony kevesen gondolták volna, hogy a hazaiak még csak szoros végjátékra sem számíthatnak a hajrában. Pedig ez történt, a hirtelen összeomló szegediekkel szemben Budimir és Nelson vezérletével megindult a PVSK, a negyedik negyedet már hatpontos előnnyel kezdte, az utolsóban pedig esélyt sem hagyott ellenfelének. A vendégek sikere megérdemelt, sokkal konstansabb teljesítményt nyújtottak a végére elfogyó, rengeteg sérülés sújtotta hazaiakkal szemben.

40:00
    Mérkőzés vége. (80:96)

39:58
    Kuntic kísérlete kiszédül a legvégén. (80:96)

39:47
    Pahlmblad triplája jó a bal szélről. (80:96)

39:27
    Kuntic jobbról betörve teszi fel szépen Stefanovic passzát. (80:93)

39:08
    Budimir triplakísérlete azonban nem jó jobbról. (78:93)

38:50
    Kuntic eladott labdája után a vendégek támadhatnak. (78:93)

38:30
    Nelson első büntetője sikeres, a második azonban kiszédül. (78:93)

38:26
    Kuntic sikertelen triplája után a pécsiek indulhatnak előre. (78:92)

38:08
    Budimir dob jobbról remek pincért betörés végén. (78:92)

37:59
    Vendég időkérés. (78:90)

37:59
    Bíró hármasa kiszédül a jobb szélről, de a vendégeké maradt a labda. (78:90)

37:37
    Molnár András sikertelen triplája után a vendégeké a labda. (78:90)

37:23
    Budimir passzából Pahlmblad is triplát dob a jobb szélről. (78:90)

37:02
    Molnár András remek triplája a jobb szélről. (78:87)

36:46
    Harazin teszi fel jobbról Halász passzát. (75:87)

36:34
    Balaban passza után nem jó Jereminov időn túli triplája. (75:85)

36:09
    Nelson második büntetője már becsorog. (75:85)

Attila Varsányi

Naturtex-SZTE-Szedeák: 1 Mike, 5 Jereminov, 6 Meleg, 7 Molnár Bence, 9 Demeter, 10 Kiss, 11 Molnár András, 12 Balaban, 14 Stefanovic, 22 Ciric, 23 Kuntic, 35 Révész. Edző: Nikola Lazic
    Pécsi VSK-PANNONPOWER: 4 Halász, 5 Délity, 6 Budimir, 7 Bíró, 8 Stojanovic, 9 Horti, 10 Pahlmblad, 11 Czukor, 13 Somogyfoki, 14 Harazin, 21 Nelson. Edző: Csirke Ferenc

Játékvezetők: Papp, Minár, Rácz