Cegléd – Gyöngyös 33:24 (vége)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
33:24 (14:13)
B.Braun Gyöngyös KK
péntek 20.03.2015, 18:00 • Gál József Sportcsarnok, Cegléd • Férfi kézilabda NB1

A végeredmény tehát 33:24!

A szoros első félidő után meglepetésre a hazaiak vették át az irányítást. Végig magabiztosan, szépen játszva, nagy különbséggel nyert a Cegléd. A vendégek nem találták magukat a második félidőben. Meglepő, de megérdemelt hazai siker!

57
    GRBOVIC szerzett labdát, majd nem hibázott ziccerben! (31:22)

57
    Takács lőtt a kapu mellé! (30:22)

56
    DEBRECZENI beállósból volt eredményes! (30:22)

56
    BÍRÓ újabb gólt dobott! (30:21)

55
    DEBRECZENI a labdaszerzés után talált be! (29:21)

54
    Elvesztették a hazaiak, de Bősz újabb védést mutatott be! (29:20)

53
    MARCZINKÓ szép támadás végén talált be! (29:20)

52
    BÍRÓ szép gólt dobott! (29:19)

52
    Mindkét csapat eladta a labdát. Most a hazaiak jöhetnek! (28:19)

51
    IVÁNCSIK nem hibázott! (28:19)

51
    Vendég hetes! (28:18)

Dániel Schmidt

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Bősz, 16 Mojsilov, 26 Bartucz – 3 Országh, 4 Varga, 5 Tóth N., 7 Lászlai, 8 Hódi, 13 Sipeki, 17 Gigler, 18 Nikolicza, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 88 Bíró, 90 Grbovic Edz: Kökény István
    B.Braun Gyöngyös KK: 1 Hudák, 16 Tamási – 5 Sándor, 6 Frey, 7 Iváncsik, 10 Czina, 15 Varsandán, 17 Tóth Á., 20 Hajdu, 22 Nagy, 23 Debreczeni, 24 Marczinkó, 31 Szalafai, 33 Koller, 39 Simon, 54 Koncz Edz: Gulyás István

Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor