Balatonfüred – Eskilstuna Guif 23:25 (vége)
Balatonfüredi KSE
23:25 (11:8)
Eskilstuna Guif
péntek 20.03.2015, 18:15 • Veszprém Aréna, Veszprém • EHF Kupa

Az első félidő hullámzó játékából mi jöttünk ki jobban, három gólos vezetéssel fordultunk úgy, hogy a Guif az utolsó kilenc percben nem talált a kapunkba.

Sajnos a második játékrész nem is hasonlított az elsőre, a svéd csapat egyszerűen szétfutott minket, a zavaró védekezésükkel nem tudtunk mit kezdeni, amiből a labdaszerzések után számolatlanul lőhették a lerohanásgólokat. Igen gyorsan behozták a hátrányt, majd fordítottak is. Az 58. percig mindössze 8 alkalommal találtunk az ellenfél kapujába, a hajrában sikerült kozmetikázni az eredményen zsinórban lőtt négy gólunkkal. Sajnos késő volt már.

Így vereséggel búcsúzik a Balatonfüred, amely csapat hazai pályán nem tudott pontot szerezni a csoportmeccsek során, mert mindhárom megszerzett egységet idegenben kaparta össze a Füred. Így a negyedik helyen végzünk a csoportban.

Balatonfüred – Eskilstuna Guif: 23-25!
    ---- (19:45:40)

60
    Mérkőzés vége. (23:25)

60
    Ekmant szereltük, de Lucau két védéssel húzza keresztül a számításainkat, se Juhász, se Zdolik nem tudott betalált. (23:25)

60
    15 másodperc hátra, Guif támadás. (23:25)

60
    Zárkózunk, BÁNHIDI szerez gyors gólt alig 10 másodperc alatt. (23:25)

60
    Utolsó perc, kiegészültek a svédek. Lépéshiba Petterssonnál. (22:25)

59
    ZDODIK középről, talpról szerez gólt a jobb alsóba. (22:25)

59
    Belemenés, lehet zárkózni. (21:25)

59
    ZDOLIK a jobb kapufára lőtte az átlövést, ám az Lucau hátáról bepattant. (21:25)

59
    Az utolsó két percbe léptünk, a meccs sajnos eldőlt már. (20:25)

58
    Tholin szinte nulla szögből húzta kapura a bal szélről, de ezúttal mellé. (20:25)

58
    IVÁNCSIK meglövi hetesből a huszadikat, a bal alsót választotta. (20:25)

58
    Két perces kiállítás Lindgrennek, füredi emberelőny és hetes. (19:25)

57
    THOLIN a bal oldalról megszerzi újabb gólját, a két szélső nagyon megszórja magát a második félidőben. (19:25)

57
    Hét mezőnyjátékossal támadnak a svédek, ilyet már láttunk decemberben egy másik skandináv csapattól... (19:24)

57
    Időkérés az Eskilstuna Guif részéről. (19:24)

57
    Nem sarokdobás, mert Edvardsson még hozzá tudott érni a labdához, így a Guif támadhat. (19:24)

56
    Zdolik tüzelt 8 méterről, sarokdobás lesz, Robin Anderssont találta el közben Zdolik továbblendülő keze, de rövid ápolás után tovább tudja folytatni. (19:24)