KSI SE - VasasPlaket 7:11 (vége) | BVSC Wáberer - Szolnoki Dózsa - KÖZGÉP 10:20 (vége)
A-HÍD OSC - Kaposvári VK 11:10 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Valdor Szentes 5:11 (vége)
Tiszavirág Szeged Diapolo - ZF-Eger 12:10 (vége)
A-HÍD OSC - Kaposvári VK

11:10

(3:4, 4:0, 3:3, 1:3)

szombat 21.03.2015, 19:00E.ON Férfi OB I

Az előzetesen is lehetett tudni, hogy az OSC a mérkőzés esélyese, de ilyen szoros és kiélezett mérkőzésre nem sokan számíthattak. A Kaposvár küzdött, hajtott, és ott nehezítette meg a hazaiak dolgát, ahol csak tudta.
    A somogyiak igazából csak a második negyedet sajnálhatják, azt a felvonást a fővárosiak 4:0-ra hozták. Ha abban a játékrészben csak egyetlen gólt is szereznek, akkor most döntetlennek örülhetnek.
    Összességében a Kaposvár elégedett lehet a mai teljesítményével, a hazaiak pedig a szerény győzelemnek örülhetnek.
    Köszönöm a figyelmet! (20:17:51)

Vége a mérkőzésnek!

32
    KOVÁCS OLIVÉR a végén még távolról elengedett egy bombát, góljával egy a különbség a két csapat között. (11:10)

32
    A Kaposvári VK időt kért!

32
    Juhászt szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhat a Kaposvár.

32
    Az OSC emberelőnyben támadhatott, de ebből most nem sokat profitált, a vendégek kivédekezték a hazaiak támadását.

31
    A A-HÍD OSC időt kért!

31
    A Kaposvárnak sikerült megúszni, VINDISCH FERENC ki is használta a lehetőséget. (11:9).

30
    Ismét támadószabálytalanság a vendégeknél, a fővárosiak lövését viszont Krémer védte.

29
    A vendégek ismét szabálytalankodtak támadásban, de legalább a védekezésükre most nem panaszkodhatnak.

29
    Sántavy kapott kiállítást, ezt a hazaiak JUHÁSZ ZSOLT révén ki is használják. Az OSC játékosa jobbról suhintott.

28
    Támadószabálytalanság a Kaposvárnál, az OSC fordulhat támadással.

28
    GÓR-NAGY MIKLÓS távoli góljával ismét kettővel vezetnek a fővárosiak. (10:8).

27
    Itt is, ott is láthattunk egy gyenge lövési kísérletet. Sokat hibáznak most a csapatok.

26
    A Kaposvár hamar góllal fejezte be a támadását, GROS RONEN lövése után teljesen nyílt a találkozó. (9:8)

26
    Most mindkét oldalon kimaradt egy-egy támadás, az OSC fordulhat. A hazaiak csak kapufáig jutottak.

25
    Gór-Nagy kapott büntetést, a kaposváriak BERTA JÓZSEF balról a hosszúba küldött góljával hamar kihasználták ezt. (9:7)

25
    Ráúszásnál az OSC hozta el a labdát, de a hazaiak egy nagyon rossz passzal hamar el is adták.

24
    Elkezdődött az utolsó negyed!

A harmadik negyed ugyan döntetlennel zárult, de az OSC háromgólos előnye meggyőzőnek tűnik. A Kaposvár védekezésben feljavult.

Vége a harmadik negyednek!

24
    GÓR-NAGY MIKLÓS távolról nem hibázott, góljával hárommal mennek a hazaiak. (9:6)

24
    Gyenge kísérlet centerből a vendégektől, Bisztricsányi könnyedén hárított.

24

23
    Decker kapott kiállítást, emberelőnyben egy gólra jöhet fel a Kaposvár.

23
    Krémer védett, majd a blokk is jól működött a vendégeknél. A Kaposvárnak sikerült kivédekeznie a hazaiak támadását.

23
    Vindisch kapott kiállítást, a fővárosiak támadhatnak emberelőnyben.

22

22
    Bruguljan nagy-nagy lóbálások után végre elengedte, távoli löketét védte Krémer, de a hazaiak maradhattak támadásban.

21
    A vendégek támadásban hamar elveszítették a labdát, már ismét az OSC támadhat.

21
    Ágnert szórták ki a játékvezetők, de ezt az emberhátrányos helyzetet most szépen kivédekezte a Kaposvár.

20
    Kovács Gábor kapott kiállítást a hazaiaktól, SÁNTAVY MÁTÉ használta ki az emberfórt. (8:6)

20
    A hazaiak azonnal válaszoltak, SALAMON FERENC távolról volt eredményes (8:5)

19
    Hegedüs kapott kiállítást, a vendégek a fórt hamar kihasználták, SURÁNYI LÁSZLÓ balról célozta meg eredményesen a hosszút. (7:5)

18
    Nagy birkózás a Kaposvár kapujánál a labdáért, a játékvezetők elvették a fővárosiaktól.

18
    Deckert kiszórták a játékvezetők, de a somogyiaknak emberelőnyben sem megy a támadás.

17
    Krémer is bemutatott egy védést a vendégkapuban, a Kaposvár faraghat a hátrányából.

17
    Ráúszásnál a vendégek hozták el a labdát, Kovács Olivér közeli lövését Bisztricsányi védte.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed!

A mérkőzésbe kicsit nehezen rázódott bele az OSC, de a második negyedben már az igazi arcát mutatta a fővárosi csapat. A hazaiak mind védekezésben, mind támadásban feljavultak, ezt a felvonást 4:0-ra hozta az OSC.

Vége a második negyednek!

16
    Jól megjáratott labda után a hazaiaknak sikerült centerbe bejátszani, JOSEPH KAYES ügyesen összeszedte, majd a befejezéssel sem akadt problémája. (7:4)

16
    Krémer védett a kaposvári kapuban, de a fővárosiak maradhatnak támadásban.

15
    Az első negyedhez képest nagyon visszaesett a vendégek támadása, ebből a támadásból sem sikerült gólt szerezniük.

14
    Ágner szabálytalansága után a hazaiaktól Bátori dobhatott ötméterest, Krémer megfogta.

14
    A Kaposvár támadhatott, ismét kiváló volt a hazaiak védekezése. A vendégek ebben a negyedben még nem lőttek gólt.

13
    Kayes fölé durrantott, de támadásban a somogyiak is hibáztak. Könnyen elszórják most a labdát a csapatok.

13
    A Kaposvár emberelőnyben ugyan eljutott lövésig, a labda azonban elakad a blokkban.

12
    A Kaposvár időt kért!

12
    Hegedüst szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben faraghat a hátrányából az OSC.

12
    Kovács Gábor ellen fújtak centerben, a Kaposvár fordulhat. gyenge távoli kísérlet, Bisztricsányi könnyedén védett.

11
    Támadószabálytalanság a somogyiaknál, az OSC támadhat.

11
    A Kaposvár támadásban csak kapufáig jutott, de most a fővárosiak is hamar elszórták a labdát.

10
    Parezanovicot szórták ki a játékvezetők, az emberhátrányos helyzetet kivédekezte a Kaposvár, de támadásban maradhattak a hazaiak. GRAHAM KEVIN középről már akciógólt szerzett.

10
    jó hazai védekezés után DRASKO BRUGULJAN góljával már a hazaiaknál az előny (5:4).

9
    A hazaiaknak sikerült megúszni, KOVÁCS GÁBOR ziccerben pedig nem hibázott. A hazaiak játékosa igazán elemében játszik. (4:4)

9
    Elkezdődött a második negyed!

Vége az első negyednek!

8
    OLIVER VIKALO is betalált, szünetre vendégvezetésnél mehetnek a csapatok. (3:4)

6
    Továbbra is fej-fej mellett a csapatok, KOVÁCS GÁBOR volt ismét a hazaiak gólszerzője (3:3)

4
    ÁGNER ZOLTÁN góljával a Kaposvár vezet. Jól játszanak a vendégek, egyáltalán nincsenek megilletődve (2:3)

3
    VINDISCH FERENC góljával ismét egyenlő az állás.(2:2)

2
    KOVÁCS GÁBOR góljával a hazaiak átvették a vezetést.(2:1)

2
    DECKER ÁDÁM egalizált.(1:1)

1
    PAREZANOVIC Mihajlov szerzett vezetést a Kaposvárnak.(0:1)

Lassan az alapszakasz végéhez érkezik a férfi vízilabda Ob I, a 24. fordulóban a hét mérkőzésből öt a fővárosban kerül megrendezésre, ebből az egyik az OSC – Kaposvár mérkőzés.

Az OSC négy pont hátrányban az éllovas Szolnoktól jelenleg második, míg a Kaposvár a Debrecennel pontegyenlőségben a nyolcadik a bajnoki tabellán. Az újbudaiak remek formában vannak, az elmúlt tíz fordulót zsinórban megnyerték (többek között Egerben is diadalmaskodtak). A Kaposvár természetesen ilyen mutatóval nem rendelkezik, de azért az elmúlt két fordulót sikerrel zárták a Somogy-megyeiek.

A mérkőzés egyértelmű esélyese az OSC, de abban is biztosan lehetünk, hogy Fekete Szilveszter együttese nem feltartott kezekkel érkezik Budapestre.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.