Veresegyház VSK – Kazincbarcikai SC 0:2 (vége)
Veresegyház VSK
0:2 (0:1)
Kazincbarcikai SC
vasárnap 22.03.2015, 15:00 • Veresegyházi Sportpálya, Veresegyház • NBIII - Keleti csoport

Vége! Nem volt jó meccs sajnos a mai, sok volt a hiba, nem igazán alakult ki folyamatos játék. A játék képe alapján megérdemelt a vendég siker, de nem a szebbik arcát mutatta a KBSC. Nagyot küzdött a Veresegyház, de ennyi volt ebben a meccsben. Köszönöm a figyelmet! (16:56:35)

90+2

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Herbály (Veresegyház VSK).

90
    2 perc a hosszabbítás.

89
    Újabb kontrát vezet a KBSC, Montvai-Nehéz és végül Nyitrai volt a labda útja, utóbbi fölé lőtt.

87
    Irhás kapura tekerte, fogta a kapus.

86
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sorecz (Veresegyház VSK).

86
    Montvai harcol szabadrúgást 17 méterre a kaputól.

83
    Herbály esett el a 16-oson belül, nincs büntető, a hazaiak nagy bánatára.

82
    Az utolsó csere a meccsen. Dobray helyén Csiszár.

81
    Nyom a hazai csapat, de nem sok eredménnyel.

80
    Szabó helyére jött be Nyitrai, ez volt az utolsó vendég csere.

78
    A Kazincbarcika gólt szerzett!
    GÓÓL! Közben kontrázott a KBSC, KASZA DÁNIEL a 16-os bal oldaláról a kapuba lőtt, bár középen jött Montvai. Ezzel 0-2, valószínűleg eldőlt.

77
    A szögletzászló most a hazaiakat segítette, Danielisz gurított középre, nagyot mentett a kapus.

76
    A második hazai csere, Radics helyén Grezner.

74
    Nincs folyamatos játék, kevés a helyzet sajnos.

72
    Mi maradt ki?! Kasza ívelte át a labdát Montvainak, aki befejelte a labdát a kapu elé, az érkező Kasza az üres kapura mellé fejelt, lecsúszott a labda...

70
    A másik oldalon a másik négyes, Kasza volt lesen.

69
    Kapcsos volt lesen. Többet birtokolják a labdát a hazaiak, de nem sokra mennek vele.

66
    Irhás lőtte fölé, jó 2-3 méterrel.

65
    Újabb szabadrúgás, 18 méterre a kaputól, a kapuval szemben, nagy lehetőség a KBSC előtt!

64
    Montvai került a földre és méltatlankodik, miközben a hazaiak reklamálnak, hogy nem volt semmi. Vendég szabadrúgás a vége.

62
    Most kicsit beszorult a KBSC, de a veresiek továbbra sem tudnak nagy helyzetet kialakítani.

59
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Dobray (Veresegyház VSK).

58
    Az első hazai csere. Makk helyén Kapcsos.

57
    A vendégek visszaadták a labdát.

57
    Két labda volt a pályán, játékvezetői labda következik.

55
    Egy hosszú és rossz ívelést Gálhidi György, a vendégek mestere oxival szelídített meg, először tapsolt a hazai közönség...

53
    Nehéz centerezését vágta ki a védelem az ötösről, helyzet volt!

52
    Kontrázhatott a Kazincbarcika, Szabó azonban lesre futott.

52
    A kapusé a labda.

51
    Hazai szöglet következik!

48
    Makkot szerelték a 16-oson belül, ráadásul a vendégek jöhetnek bedobással.

46
    A második félidőben Kovács helyett Dobos játszik a KBSC-ben.

46

Vége a félidőnek. Nem volt jó a játék, az iram sem, a félidő vége felé már voltak izgalmak. Némi szerencse is kellett hozzá, hogy vezessen a KBSC, nem látszódott a különbség a két csapat között, bár némi fölényben játszottak a vendégek. Hamarosan folytatjuk!

45+1

45+1
    1 perc hosszabbítás van még hátra a félidőből.

45
    A szöglet nem volt veszélyes.

44
    Gulyás tekerése életveszélyes volt, alig pár centivel ment mellé, de valaki beleért, szöglet!

43
    19 méterre a kaputól kap szabadrúgást a Veresegyház. Nagy esély lehet!

42
    Nagy hiba a túloldalon is, Radics egy pillanatra az üres kapuval állt szemben az ötösön belül, de tisztáztak előle.

41
    Nagy védelmi hiba előzte meg a gólt, a nézőtéren többen is lest reklamálnak. Mindenesetre nem volt benne a gól egyik csapat játékában sem.

40
    GÓÓL! Az ellentámadás után Montvai adott be jobbról, NEHÉZ MÁTÉ teljesen üresen kapta középen, kicselezte a kapust, majd a hosszúba gurított néhány méterről, 0-1!

40
    A kapus könnyedén fogta a labdát.

39
    Egész jó helyről jár most a szabadrúgás, a VVSK kapta, jó 35 méterre a kaputól.

37
    Megint szabadrúgás, most a KBSC végezheti el a térfél közepén. Nincs folyamatos játék, ez sem volt veszélyes.

35
    Czető nagyon elvétette a beadást jobbról, a túloldalon bedobással jöhet a hazai csapat.

33
    A jobb saroknál zajlott a játék a felívelt labda után, nem sikerült azonban szögletet kiharcolni.

32
    Újabb hazai szabadrúgás a félpályához közel.

30
    Hazai szabadrúgás után a 16-osig felívelték a labdát, ám a vége szabadrúgás kifelé. kevés helyzet volt eddig.

29
    Szabó beadása csúszott le.

27
    Katona volt az, ápolás után tudja folytatni.

26
    Sérülés miatt áll a játék, egy vendég játékos a földön.

24
    Újabb hosszú ívelés a vendégeknél, ezek eddig nem jönnek be, a szél is nehezíti az íveléseket.

23
    Elakadt a sorfalba a labda.

22
    A 16-os jobb sarkától nem messze kap szabadrúgást a KBSC, ez veszélyes lehet.

21
    Kevés említésre méltó esemény történt az elmúlt percekben, kiegyenlített a játék.

17
    Irhás ívelése volt mindenkinek magas, kirúgás.

15
    Dobray felé szállt az ívelés, a szél is segítette a hazai játékost, aki ütközött a vendég kapussal, szabadrúgás kifelé az ítélet.

13
    Kasza adhatott be jobbról, de hosszú volt mindenkinek.

12
    Mindenki feje felett elszállt az ívelés, kirúgás.

11
    Az ellenfél térfelének közepén szabadrúgást kap a Kazincbarcika.

9
    Kiss visszatérhetett.

8
    Kissnek valami nincs rendben a mezén, ezért le kellett jönnie, átmenetileg emberhátrányban a hazaiak.

6
    Rögtön az elején cserére kényszerül Gálhidi György. Elek megsérült, a helyén Nehéz folytatja.

5
    Montvai lőhetett éles szögből, jó lövés volt, de Kovács védett.

4
    Kontrázhatott a Veresegyház, de Sorecz nagyon későn passzolt, nem alakult ki helyzet.

4
    Elek tört be a 16-oson belülre, de lesen volt.

3
    Egy hosszú ívelést húz le Szabó.

2
    A 16-osig sikerült eljutniuk, ott már tisztázott a védelem.

2
    A félkörben szabadrúgást kap a Veresegyház.

1
    A Kazincbarcika kék-sárgában játszik ma.

1
    A VVSK kezdte a mérkőzést, a hazaiak piros-fehérben játszanak.

1

Veresegyház VSK: Kovács – Danielisz, Kozma, Szűcs, Kiss – Sorecz, Gulyás, Dobray, Makk – Radics, Herbály
    Cserék: Kapcsos – Balogh, Grezner, Márton, Csiszár, Aczél

Kazincbarcikai SC: Szabó – Irhás, Czető, Katona, Komlósi – Kasza, Szabó, Kovács, Illés G. – Elek, Montvai
    Cserék: Miski – Nehéz, Sárközi, Lakatos, Illés R., Nyitrai, Dobos

Játékvezetők: Dolnegó Bálint; Mohos, Bornemissza.

Vasárnap két mérkőzést rendeznek az NBIII Keleti csoportjában, az egyik a Veresegyház-Kazincbarcika.
    A visszalépett Létavértest nem számolva a hazai csapat, a Veresegyházi KSK az utolsó helyen áll, mindössze 7 szerzett ponttal, egy ponttal lemaradva a szintén kieső helyen álló Gyöngyöstől. Ismerve a feltöltési szabályokat, a végelszámolásnál nagyon nem lesz mindegy, hogy 14. vagy 15. helyen végez egy csapat, a 14. hely a tavalyi évből kiindulva könnyen újra harmadosztályú tagságot jelenthet majd.
    A KBSC a harmadik, de a barcikaiak 11 pontra le vannak maradva a Kisvárdától, és 10 pontra a Putnoktól, így feljutni nem sok esélyük van. A tabella és a játékerő alapján egyértelműen a vendégek győzelme várható, a hazaiaktól a pontszerzés is meglepetés és nagy eredmény lenne. Tartsanak velünk vasárnap!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.