MKB-Euroleasing Vasas – MTK-Budapest 67:57 (vége) | Györ – PINKK-Pécsi 424 69:78 (vége)
Serco UNI Györ
69:78 (17:18, 32:31, 50:54)
PINKK-Pécsi 424
vasárnap 22.03.2015, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Női NB I. A csoport

A negyeddöntő megismételt mérkőzése szoros küzdelmet hozott, a második félidőben kifejezetten színvonalas játékot láthattunk. Az első félidőben a PINKK árnyalattal jobban játszott, de mégis a győriek zárták minimális előnnyel azt a szakaszt. A második félidőben a PINKK elsősorban a jó lepattanó statisztikájának köszönhetően megfordította az eredményt, a végére ők tudtak elhúzni és a hajrában hiába küzdött a Győr nagyot, túlságosan pontatlanul játszottak ahhoz, hogy megnyerjék ezt a nagyon fontos mérkőzést. (19:50:34)

40:00
    Mérkőzés vége. (69:78)

39:52
    Halvarsson bedobja a büntetőket. (69:78)

39:52
    Koch dobása pontatlan, Czirjáknál a személyi. (69:76)

39:44
    Laklóth személyije után Faulkner büntetői jönnek, bedobja őket. (69:76)

39:43
    Vajda értékesít két büntetőt. (69:74)

39:32
    Czirják faultja után Faulkner próbálkozhat büntetőkből, a második benn van. (67:74)

39:31
    Czirják bedobja a büntetőket, a győriek időt kérnek. (67:73)

39:31
    Gémes-Sarok személyije Czirjákkal szemben, kipontozódik a PINKK játékosa. (65:73)

39:23
    Faulkner értékesíti mindkét büntetőt. (65:73)

39:23
    Vajda triplakísérlete pontatlan, a PINKK-é a lepattanó, személyi hiba a Győrnél. (65:71)

39:14
    Vajda faultja után Halvarsson jön büntetőkkel, bedobja őket. (65:71)

39:13
    Vajda a palánk alól eredményes, most a PINKK mestere kér időt. (65:69)

39:03
    Hazai időkérés. (63:69)

39:03
    A túloldalon Czirják hibája után Faulkner dobhat büntetőket, mindkettőt értékesíti. (63:69)

39:02
    Vajda dobhat büntetőket Halvarsson személyije után, a második van benn csont nélkül. (63:67)

38:49
    Gémes-Sarok dobása pontatlan, Halvarsson nem tudja benntartani a lepattanót. (62:67)