Dab.Docler – Debreceni HK 0:3 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Fehérvár AV19 3:2 (hosszabbítás vége)
Dab.Docler
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Debreceni HK
szombat 28.03.2015, 15:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Borsodi Magyar kupa

A záró harmadban sem láthattunk dunaújvárosi feltámadást, ezt pedig azt jelenti, hogy a címvédő érem nélkül marad, míg a Borodin kapus vezette Debreceni HK megszerzi a bronzérmet!
    Az orosz kapus nem csak ma, de tegnap is remekelt, de ezt nyugodtan elmondhatjuk az egész hajdúsági csapatról. Az acélbikák ezzel szemben csalódást okoztak a szurkolóiknak, akik egészen biztosan nem e negyedik hellyel számoltak. (17:33:36)

60:00

59:09
    Léránt emel a harmad közepéről, Borodin lehalássza a lepkéssel.

58:39
    Peterdi játssza magát ziccerbe, Borodin ezt is védi!

58:07
    Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:55
    Tőkési áll bele a lövésbe, van bevetődő ember, a végállomás Hajek!

56:50
    Martine kékről eleresztett bombája zúg el a debreceni kapu mellett.

55:52
    Léránt közeli lövését felkarral védi Borodin.

54:28
    Kiegészül a Debreceni HK együttese.

54:27
    Peterdi helyezett kísérletét fogja Borodin.

53:55
    Nagyot véd most Hajek emberelőnyben!

53:35
    Csíki emeli ki a pakkot a hajdúsági harmadból.

52:55
    martine távoli lövését Borodin védi mamuttal.

52:25
    Peterdid gáncsolja el Berta (Debrecen), kettő perc a jutalma!

51:48
    Azari lép be oldalról Borodin elé, a kapus a testével hárít.

49:54
    Szép cselek után Berta hagy ki nagy lehetőséget közelről, nem talál kaput a fehér mezes játékos!

48:32
    A Debrecen gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal növeli előnyét a hajdúsági csapat! Hári hozza helyzetbe LADÁNYI BALÁZS-t, a rutinos játékos valószínűleg eldönti a mérkőzést! 0-3!

Gólpassz: Hári Norbert.

47:42
    Már öt a négyben a csapatok a jégen.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 2. Könczei (Kaskov), 20. Sijka (Vaszjunyin), 49. Ladányi (Hári)

Dab.Docler: Sevela (Hajek) – Pozsgai, Hüffner, Galanisz, Azari, Szepessy – Martine, Hruby, Croteau, Somogyi, Pavuk – Nagy Richárd, Mestyán, Szappanos, Gröschl, Peterdi – Dörök, Eskelinen, Kovács V., Magosi, Léránt

Vezetőedző: Robert Spisak

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Vincze, Ladányi, Hári, Berta – Sadikov, Wéber, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Sijka – Prakab, Tőkési, Könczei, Okos, Odnoga – Kaskov

Vezetőedző: Jevgenyij Muhin

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Varjú Árpád – Somos Balázs, Ozsváth Ádám