33:19 (17:9)
Grundfos Tatabánya KC
kedd 31.03.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:24:26)

Végig vezetve aratott fölényes győzelmet a szegedi gárda a Tatabányával szemben. Egy percig sem volt kérdéses a hazai siker, Pastor mesternek még az is belefért, hogy ritkán alkalmazott taktikai figurákat próbálgasson, vagy éppen a végén már szinte az összes fiatalt egyszerre játszassa. Ha azt nézzük, hogy a bajnokság második és harmadik helyezettje találkozott ma, azért meglepő a hatalmas különbség, s a 14 gólos hazai siker, ami ettől függetlenül teljesen megérdemelt.

60
    Mérkőzés vége. (33:19)

60
    Gábor megpattanó átlövése kerüli el végül a jobb felső sarkot. (33:19)

59
    Stojanovval szemben belülvédekezés, hetes, de Fekete büntetőjét védi Boros! (33:19)

59
    Gábor lövése középről suhan el a jobb sarok mellett. (33:19)

58
    Mousavit még ki is küldik két percre. (33:19)

58
    Fekete passzát HEGEDŰS lövi erőszakosan kissé balról a hosszú sarokba. (33:19)

57
    Itt rossz passz jobbra Fekete felé, ott pedig lépéshiba Juhásznál, a Pick támadhat. (32:19)

57
    BOSKOVIC jobb kettőből lő irgalmatlan nagy gólt a léc alá. (32:19)

57
    Gábor sáncolt átlövése suhan el a jobb sarok mellett. (32:18)

56
    Robledo a felső lécet találja telibe, a Tatabánya indulhat. (32:18)

56
    Bodó átlövése pattan fölé középről, a hazaiaké a labda. (32:18)

55
    A gyors hazai támadás végén HEGEDŰS lő beállóból a bal alsó sarokba. (32:18)

55
    Boskovic lövését is védi Pásztor Imre. (31:18)

55
    Bodó bejátszása után Pásztor Imre védi Mousavi ziccerét beállóból, de a vendégeké marad a labda. (31:18)

54
    ANCSIN emelkedik középen, s nagy gólt lő a bal felső sarokba. (31:18)

54
    Fekete bejátszása nem jó Hegedűs felé, de labdát veszít a Tatabánya is támadásban. (30:18)

Attila Varsányi

OTP Bank - PICK Szeged: 1 Sierra, 12 Pásztor Imre – 7 Vadkerti, 9 Robledo, 10 Stojanov, 15 Fekete, 17 Zubai, 18 Ilyés, 19 Balogh, 21 Blazevic, 22 Prodanovic, 23 Hegedűs, 44 Bombac, 51 Parrondo, 77 Vranjes, 90 Ancsin. Edző: Juan Carlos Pastor
    Grundfos Tatabánya KC: 12 Boros, 55 Paul – 4 Pásztor Ákos, 7 Juhász, 9 Bodó, 10 Harsányi, 14 Nagy Szabolcs, 18 Katzirz, 22 Mazák, 24 Dénes, 25 Boskovic, 26 Diaz, 39 Gábor, 88 Mousavi. Edző: Vladan Matic

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál