Veszprém – PICK 29:24 (vége) | Cegléd – Sport36 Komló 31:29 (vége)
29:24 (14:12)
OTP Bank - PICK Szeged
szombat 04.04.2015, 18:00 • Veszprém Aréna, Veszprém • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:35:16)

A mannheimi, Löwen elleni siker után nem titkoltan sok szegedi bízott benne, hogy sikerül bravúrt elérnie a Picknek Veszprémben, de erre nem volt egy percnyi esélyük sem. Az eleje és a vége nagyon a hazaiaké volt, pedig a második félidő elején nagyon feljött ellenfelére a Pick. A Mikler, és különösen a Zeitz-Ilic páros vezette MKB végig vezetve aratott magabiztos győzelmet, a Pick csak szakaszokra tudta a rangadóhoz méltó módon felszívni magát.

60
    Mérkőzés vége. (29:24)

60
    ILIC félmagasan a bal sarokba lövi a büntetőt. (29:24)

60
    Ilic átlövését védi Wyszomirski, a kipattanóból Sulic harcol ki időn túli hetest. (28:24)

60
    Ilic átlövését védi Wyszomirski, de rossz passzon hal el a gyors szegedi támadás. (28:24)

59
    BOMBAC közbelövése landol középről a kapu közepében. (28:24)

58
    Chema Rodríguez passzából a középen betörő ILIC lő a jobb alsó sarokba. (28:23)

58
    Hazai időkérés. (27:23)

58
    ANCSIN középről, alulról lő nagy gólt a kapu közepébe. (27:23)

57
    Ilic átlövését védi Wyszomirski, a vendégeké a labda. (27:22)

57
    Blazevicet küldik ki újra két percre. (27:22)

56
    Ilic lövését sáncolták, Wyszomirski leindítása után PRODANOVIC lő ziccergólt jobbról. (27:22)

55
    A gyors vendégtámadás végén PRODANOVIC lövi a jobb szélről a hosszúba Ancsin labdáját. (27:21)

55
    Ilic indul meg középen, de labdát veszít közben. (27:20)

54
    Bombac bejátszását ZUBAI lövi be beállóból. (27:20)

54
    ILIC a kapu közepén a léc alá lövi a büntetőt. (27:19)

54
    Ilic bal kettőben betörve harcol ki hétméterest. (26:19)

54
    Blazevic rántja le Sulicot, össze is balhéznak, a vége: páros kiállítás. (26:19)

Attila Varsányi

Telekom Veszprém: 16 Mikler, 32 Alilovic – 3 Gulyás, 4 Iváncsik, 5 Schuch, 11 Ruesga, 13 Ilic, 18 Nilsson, 20 Zeitz, 21 Jamali, 23 Ugalde, 24 Marguc, 25 Chema Rodríguez, 30 Terzic, 33 Sulic, 66 Lékai. Edző: Carlos Ortega
    OTP Bank - PICK Szeged: 1 Sierra, 12 Pásztor, 16 Wyszomirski – 7 Vadkerti, 9 Robledo, 10 Stojanov, 15 Fekete, 17 Zubai, 18 Ilyés, 19 Balogh, 21 Blazevic, 22 Prodanovic, 44 Bombac, 51 Parrondo, 77 Vranjes, 90 Ancsin. Edző: Juan Carlos Pastor

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter