Györ – PEAC-Pécs 62:68 (vége) | Aluinvent-DVTK – UNIQA Euroleasing Sopron 90:86 (vége)
Aluinvent-DVTK
90:86 (19:19, 40:40, 64:58)
UNIQA Euroleasing Sopron
csütörtök 09.04.2015, 18:00 • Miskolc,Generali Aréna • Női NB I. A csoport

Befejeződött a mérkőzés a vendéglátó élt a hazai pálya előnyével és hozta ezt a nagyon fontos győzelmet!Végig kiélezett ,izgalmas remek mérkőzést láthattak ma is a nézők.A DVTK nagyon akarta ezt a győzelmet( ez a harmadik negyed végére pontelőnyben is megmutatkozott )és meg is szerezte bár nem volt könnyű mert a soproni csapat mindig megrázta magát a kellő időben és zárkózott fel a piros-fehérek mellé.
    A párharc állása 1-1 és minden továbbra is nyitott. A két csapat vasárnap Sopronban folytatja majd jövő héten szerdán újra Miskolcon,messze tehát még a vége a döntőnek.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:58:51)