Kína
7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
Magyarország
csütörtök 09.04.2015, 13:30Női Div. I/B VB

Sajnos nem sikerült a bravúr, nem tudott pontot, pontokat szerezni a magyar válogatott a házigazda Kína ellen. Az első harmad végén még sikerült az egyenlítés, aztán a második játékrészben szinte folyamatosan emberhátrányban, többször kettős hátrányban voltunk a jégen, és a csapat ezt a nyomást már nem tudta elviselni. A meccs ekkor dőlt el, a harmadik harmad már nem változtatott érdemben a játék képén.

Ezzel a tebellán Szlovákia 8 pontjával átvette a vezetést, a 7 pontos Kína, a 6 pontjával jelenleg harmadik Magyarország, és az 5 pontos, az olaszokat ma legyőző Hollandia előtt. Innentől már nagyon nehéz dolga lesz a válogatottnak, de még bármilyen irányba fordulhatnak a tornán az események. Folytatás magyar idő szerint szombat kora reggel, 7 órától, Szlovákia ellen. Tartsanak akkor is velünk! (15:44:29)

60:00

57:49
    Már a második büntetést fújják a meccsen a kapusunkra, ráadásul Németh Anikó magas botért kap két percet, Kiss üli le helyette. Ezzel majdnem a meccs végéig kettős hátrányban lehetünk...

57:19
    Nem maradunk a harmadik játékrészben sem kínai kettős előny nélkül: Tóth Enikő csatlakozik társához a büntetőpadon bottal lökés miatt.

57:02
    Emberelőnyben a hazaiak, Odnogát szórják ki gáncsolásért.

56:51
    Magyarország gólt szerzett!!

Rövidzárlat a kínai védelemben, MEDGYES szólóból szépít.

56:10
    Kína csapata gólt szerzett!

Jü használja ki gyorsan az emberelőnyt.

55:57
    Molnár Mónikát küldik ki szabálytalan testjátékért két percre.

53:08
    Emberelőnyhöz jutunk: Teng ül le a büntetőpadra, akadályozásért.

51:21
    Kapust cserélnek a kínaiak: Si helyén Vang a háló előtt.

50:00

Eldőlni látszik a találkozó, újabb akciógólt szereznek a hazaiak. Ven veszi be Németh Anikó hálóját.

43:00
    Egyelőre nem történt komolyabb esemény a harmadik harmadban, Kína őrzi háromgólos előnyét.

40:01

Teljesen ellentétes kát harmadot játszott egymással a két csapat. Ezúttal 20-4 lett a kapuralövések száma, de Kína javára... Igaz, a magyar válogatott szinte az egész harmadot emberhátrányban töltötte, ebből többször kettős hátrányban. A tendencia, és a meccs állása viszont még megfordítható, kérdés, mennyi erő maradt a lányokban az embert próbáló második húsz perc után...

40:00

39:00

Már éppen megkezdenénk a felzárkózást, amikor sajnos akcióból is sikerül betalálniuk a kínaiaknak: CSANG lő gólt, újra hárommal vezetnek a hazaiak.

36:26

GÓÓÓL!!! Mi is kihasználjuk az emberelőnyt! KISS-SIMON Franciska lövi a szépítő gólunkat. Ezzel Kína kiegészül.

36:21
    Emberelőnyben a magyar válogatott: Ho száll ki két percre bottal ütésért.

bayernfan

Gólok és gólpasszok: 6. Ven (Csü, Fang), 21. Kong (Csang), 25. Csü (Csi), 36. Csi (Liu, Ven), 39. Csang (Kong), 50. Ven (Fang), 57. Jü (Liu) – 20. Dabasi (Pintér H., Medgyes), 37. Kiss-Simon F. (Horváth), 57. Medgyes

Kína: Si (Vang) – Jü, Liu, Csang, Szun, Kong – Csi, Ven, Csiang, Ma, Fang – Teng, Vang, Csu, Lu, Ho – Csao, Tien, Csang, Liu, Csü
    Magyarország: Németh (Poltzer) – Molnár, Kiss-Simon, Trencsényi, Jókai-Szilágyi K., Jókai-Szilágyi Zs. – Tóth, Medgyes, Ungár, Pintér, Dabasi – Németh, Odnoga, Horváth, Kiss, Pintér – Csiszér, Somogyi, Rónai, Brgles, Gottlibet

Játékvezetők: Henna ABERG, Tanja CADONAU, Tomomi KANEKO