Bayern München – Eintracht Frankfurt 3:0 (vége) | FC Schalke 04 – SC Freiburg 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Borussia Dortmund 3:1 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen 2:3 (vége) | SC Paderborn 07 – FC Augsburg 2:1 (vége) | Hamburger SV – VfL Wolfsburg 0:2 (vége)
SC Paderborn 07
2:1 (0:0)
FC Augsburg
szombat 11.04.2015, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A második félidőben alaposan megrázták magukat a csapatok, a hazaiak pedig rengeteg helyzetet kidolgoztak. Az első félidőhöz képest remek volt a játék, a hazaiak több ziccert is kihagytak, több gól is lehetett volna az előnyük.
    Az Augsburg nem érdemelt ma pontot, nem látszott a játékukon, hogy ők jelenleg 11 hellyel előrébb vannak a Paderbornnál. (17:25:26)

90+3

90+3
    Hitz is előremegy fejelni, de az előreívelt labdát Rafa elfejeli a kapuja elől.

90+3
    Kutschke löki el Baiert, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

90+2
    Kutschke elveszti a labdát a jobb szélen, fordulhatnak a vendégek.

90+1
    Vrancicot löki el Parker, szabadrúgás 35 méterről a hazaiaknak.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Vrancic kpja a jobb szélen a labdát, de leviszi a szögletzászlóhoz, had múljon az idő.

88
    A harmadik csere a SC Paderborn 07-nél: lemegy Kanchunga, bejön Strohdiek.

87
    Parker 22 méteres lövése centikkel megy mellé, megúszták a hazaiak.

86
    Kutschke elől hazakíséri az indítást Hong, Hilz foga a labdát.

85
    Már rég eldöntehették volna végképp a meccset a hazaiak, de két ajtó-ablak helyzet is kimaradt!

84
    Hojbjerg kapott sárga lapot egy lerántásért.

84
    Ouali is teljesen üresen kapja a labdát, de az öt és feles bal sarkától fölé lő!

82
    Parker kapott sárga lapot, mert letalpalta Kachungát.

81
    Vrancic teszi le a labdát lövésre Kachungának, de a védőkben elakad a labda, Kutschke pedig öt méterről az üres kapu fölé rúgja a labdát, hatalmas lehetőséget szalasztott el!