Bayern München – Eintracht Frankfurt 3:0 (vége) | FC Schalke 04 – SC Freiburg 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Borussia Dortmund 3:1 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen 2:3 (vége) | SC Paderborn 07 – FC Augsburg 2:1 (vége) | Hamburger SV – VfL Wolfsburg 0:2 (vége)
SC Paderborn 07
2:1 (0:0)
FC Augsburg
szombat 11.04.2015, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A második félidőben alaposan megrázták magukat a csapatok, a hazaiak pedig rengeteg helyzetet kidolgoztak. Az első félidőhöz képest remek volt a játék, a hazaiak több ziccert is kihagytak, több gól is lehetett volna az előnyük.
    Az Augsburg nem érdemelt ma pontot, nem látszott a játékukon, hogy ők jelenleg 11 hellyel előrébb vannak a Paderbornnál. (17:25:26)

90+3

90+3
    Hitz is előremegy fejelni, de az előreívelt labdát Rafa elfejeli a kapuja elől.

90+3
    Kutschke löki el Baiert, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

90+2
    Kutschke elveszti a labdát a jobb szélen, fordulhatnak a vendégek.

90+1
    Vrancicot löki el Parker, szabadrúgás 35 méterről a hazaiaknak.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Vrancic kpja a jobb szélen a labdát, de leviszi a szögletzászlóhoz, had múljon az idő.

88
    A harmadik csere a SC Paderborn 07-nél: lemegy Kanchunga, bejön Strohdiek.

87
    Parker 22 méteres lövése centikkel megy mellé, megúszták a hazaiak.

86
    Kutschke elől hazakíséri az indítást Hong, Hilz foga a labdát.

85
    Már rég eldöntehették volna végképp a meccset a hazaiak, de két ajtó-ablak helyzet is kimaradt!

84
    Hojbjerg kapott sárga lapot egy lerántásért.

84
    Ouali is teljesen üresen kapja a labdát, de az öt és feles bal sarkától fölé lő!

82
    Parker kapott sárga lapot, mert letalpalta Kachungát.

81
    Vrancic teszi le a labdát lövésre Kachungának, de a védőkben elakad a labda, Kutschke pedig öt méterről az üres kapu fölé rúgja a labdát, hatalmas lehetőséget szalasztott el!

80
    Ouali viszi el a labdát a bal szélen, de a beadása csak Hilz kapusnak lesz jó.

79
    Szöglet a vendégeknek, de Werner jobb oldali beadását fogja Kruse.

78
    A második csere a SC Paderborn 07-nél: lemegy Lakic, bejön Kutschke.

77
    Rupp 16 méterről egy emeléssel próbálkozott, de a kapu fölé ment a labda.

76
    A harmadik csere a FC Augsburgnál: lemegy Bobadilla, bejön Parker.

75
    Ouali erőből középre lövi a labdát a tizenhatos bal sarkától, de Hong ki tudja fejelni Lakic elől.

74
    Matavznak hosszú az indítás, kirúgással jöhetnek a hazaiak.

73
    Ouali 25 méteres lövése jócskán a kapu fölé ment.

72
    Heinloth jobb oldali beadását lehúzza Lakic elől Hilz.

71
    Vrancic jobb oldali beadását kifejelte a kapuja elől Hong.

70
    Szöglet a hazaiaknak, a jobb szélen Baba vágta ki a labdát.

69
    Az első csere a SC Paderborn 07-nél: lemegy Koc, bejön Rupp.

68
    Kruse könnyedén foga Hojbjerg jobb oldali beadását, a hazaiaké a labda.

67
    Vrancic buktatta Hojbjerget, szabadrúgása vendégeknek a középpályán.

66
    Kachunga és Matavz fejelt össze, ápolni kell a két játékost.

65
    Hong előreívelését a kapu előtt megcsúsztatja Bobbadila, de a hazai kapu mellé megy a labda.

64
    Werner bal oldali beadása bedobásra pattan Heinlothról.

63
    Szöglet a hazaiaknak, de Koc jobb oldali beadását kifejeli a kapuja elől Hong.

62
    A második csere a FC Augsburgnál: lemegy Kohr, bejön Esswein.

60
    Nagyon jó eddig a második félidő, nem kímélik magukat a csapatok.
    LAKIC - 2:1

59
    A Paderborn gólt szerzett!
    Ouali remek bal oldali beadására SRDJAN LAKIC ugrott fel középen és hat méterről a jobb felső sarokba fejelt.

57
    Vrancic adja középre a labdát a bal oldali szabadrúgásból, de ezt fogja Hilz.

56
    Verhaegh buktatja a bal szélen Oualit, szabadrúgás a hazaiaknak.

55
    Bobbadillának egy kiugratás, de hiába pöcköli el labdát a kifutó Kruse mellett a tizenhatosnál, Rafa visszaér és elrúgja a labdát a hazai kapu elől.

54
    Szöglet a vendégeknek, de Werner jobb oldali beadását fogja a levegőből Kruse.

53
    Bízzuk benne, hogy ebben a tempóban potyognak a gólok a második félidőben és végig remek lesz a mérkőzés!
    HOJBJERG - 1:1

52
    Az Augsburg gólt szerzett!
    PIERRE HOBJERG szépen veszi át a labdát a tizenhatos bal sarkánál, egyet tol rajta és a léc alá bombáz, Kruse nem tudott védeni!

51
    Kohr lágyan emelte középre a labdát a tizenhatos jobb sarkától, de senkinek nem lett jó, kirúgás a hazaiaknak.

50
    Hünemeier bal oldali beadását hosszan veszi át a tizenhatoson belül Bobadilla, ki is keveredik a helyzetből.

49
    Remekül indul a második félidő a hazaiaknak, megvan végre a vezetés.
    KACHUNGA - 1:0

48
    Koc jobb oldali beadására remekül érkezett középen ELIAS KACHUNGA és három méterről a kapuba fejelt.

47
    Koc jól indul a jobb szélen, lássuk ebből mi lesz.

46
    Matavz löki el a jobb szélen Koc-ot, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

46
    Az SC Paderborn kezdte a második félidőt.

46

Nehezen lendült bele a játékba a Paderborn, de az első negyed óra Augsburg fölény után egyre jobbak lettek a hazaiak, majd ők kerekedtek felül.Több hatalmas helyzetet is kihagytak a hazaiak, talán ha így folytatják, a második félidőben meglehet nekik a vezetés.

45

45
    Megint hiába esik el egy hazai játékos a vendégek tizenhatosán belül, nem bántották Koc-ot.

44
    Vracicot lök el a tizenhatos bal szélénél Hojbjerg, így ezután hiába lő a kapuba, szabadrúgás kifelé a hazaiaknak.

43
    Hiltz kapus fél percet nyer a szabadrúgás elvégzésével, a játékvezető nem szól rá.

42
    Kachunga löki el a tizenhatosa előtt Kohrt, szabadrúgás kifelé a vendégeknek.

41
    Matavz indulna a bal szélen, de kivágja előle a labdát Baba.

40
    Az első csere a FC Augsburgnál: sérülés miatt lemegy Caiuby, bejön Matavz.

39
    Vrancic bal oldali sarokrúgását Bakalorz vágja ki a kapuja elől.

38
    Hartherz bal oldali beadása szögletre pattan Verhaeghről, jöhetnek a hazaiak.

37
    Caiuby ütközött a hazai térfél közepén Rafával, ápolni kell a vendégek támadóját.

36
    Az első negyed óra után egyre jobban erőre kap a Paderborn, már könnyedén vezethetnének.

35
    Hitz kicsit lent marad, de amint lefúja a spori, már meg is gyógyul a vendégek kapusa.

35
    Kachunga nem volt lesen, jó az indítás, de Hitz önfeláldozóan mentett a csatár elől,a tizenhatos vonalánál.

34
    A vendégek bal oldali szöglete sem valami jó, Kruse fogja a beadást.

33
    Indul a vendégek kontrája, de a tizenhatos bal szélétől nem tud beadni Caiuy, szögletre megy a labda Heinlothról.

33
    A bal oldali szögletet Vrancic adta középre, de kifejelte a kapuja elől Hong.

32
    A tizenhatosnál remekül érkezett Bakalorz, de a lövése Lakicról a keresztlécre pattant, ezt is megúszta az Augsburg!

31
    Kocnak centikkel hosszú az indítás, Hitz fogja előle a labdát.

30
    Bkalorz bal oldali szögletét Lakic csúsztatja meg a tizenegyespontnál, de Hitz fogja a labdát.

29
    Szöglet a hazaiaknak, mert hozzáért az előbb a lövéshez ujjheggyel Hizt kapus.

28
    Lakic remekül tette ki jobbra a labdát, de Kachunga a tizenhatos sarkától a kapu fölé bombázott.

27
    Werner túlcselezte magát a tizenhatos bal szélénél, a vége kirúgás a hazaiaknak.

26
    Ouali esett el a védője mellett a tizenhatoson belülre érve, de most is néma maradt a játékvezető sípja.

25
    Hartherzet löki el Bobadilla, szabadrúgás a felezővonaltól a hazaiaknak.

24
    Vrancic aktivitásának köszönhetően kezdenek egyre jobban belemelegedni a játékba a hazaiak.

23
    Bobadillának hosszú egy indítás, Kruse jöhet a hazaiak kirúgásával.

21
    Lakic centikkel maradt le a jobb oldali beadásról, a labda keresztbe elment a vendégek kapuja előtt.

20
    Vrancic ívelt fel egy labdát jobbról, Caiubynak mintha a kezére pattant volna a labda, de nem fújt semmit a játékvezető, a vendégek pedig felszabadítottak a kapujuk elől.

19
    Bobadilla volt lesen, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással a tizenhatosuk elől.

18
    Vrancic 24 méteres lövése jócskán elkerülte a vendégek kapuját.

17
    Werner lövése pont fejen találta Hartherzet, meg is szédült a hazaiak védője, ápolni kell.

16
    Szabadrúgáshoz jutnak a vendégek 30 méterről, de Werner lövése elakad egy védőben.

15
    Hünemeier kapott sárga lapot, mert buktatta Kohrt.

14
    Caiuby sarokkal próbálja a bal oldali beadást Hojbjerg elé varázsolni, de fel tud szabadítani Hong.

13
    Végre egy szöglet a hazaiaknak, de Vrancic bal oldali beadását kifejeli a kapuja elől Kalvan.

12
    Szinte a tárfeléről sem tud kijönni a Paderborn, az eddigi gól nélküliségnek ők örülhetnek.

11
    Caiubynak hosszú az indítás, könnyedén fogja Kruse.

10
    Bakaloz kezezése után szabadrúgás a vendégeknek a bal szélen.

9
    Lakic indult volna , de ellöki a félpályánál Klavan, szabadrúgása hazaiaknak.

8
    Werner szögletét kifejelik, majd megint hozzá kerül a labda, de azt is kivágják előle. Az újabb szögletet fogja a hazaiak kapusa.

7
    A szabadrúgásból előreívelt labdát kifejeli a kapuja elől Hünemeier, szöglet megint a vendégeknek.

6
    Kuchungát löki el Rafa a középpályán, szabadrúgás a vendégeknek.

5
    Werner vágja taccsra a labdát Lakic elől, jöhetnek a hazaiak.

4
    Eddig szinte csak a vendégeknél van a labda, ők próbálnak támadni.

3
    Ezt a szögletet is kifejelik a hazaiak, nem lett belőle veszély.

3
    Werner 25 méteres lövése Rafáról szögletre megy, jöhetnek a vendégek a jobb sarokból.

2
    Kachunga indulna a kontrával,de Koc labdáját nem tudja átvenni, szereli a félpályán Hong.

1
    Hojbjerg bal oldali szögletét kifejelik a kapujuk elől a hazaiak.

1
    Máris szöglet a vendégeknek, csupán 20 másodperc kellett hozzá.

1
    Az FC Augsburg kezdte a mérkőzést.

1

A Bundesliga 28.fordulójában fogadja az SC Paderborn az FC Augsburg csapatát.
    A Paderborn igen nehéz helyzetben van,hiszen a 17., azaz az utolsó előtti helyen áll jelenleg, négy pontra a már nem kieső helyen álló Hannovertől. Hazai pályán nagyon kéne nekik ma a pont, ha a következő hét fordulóban szeretnék még kivívni a bennmaradást.
    Az Augsburg a hatodik helyen van a tabellán, jelenleg Európa liga indulást jelentőpozícióban. Az utóbbi öt meccséből hármat i elveszített az Augsburg, csak a mögöttük szintén gyengélkedőknek köszönhetik, hogy nem csúsztak lejjebb a tabellán.
    Mindkét csapatnak fontos tehát a mai meccs, reméljük izgalmas lesz a találkozó!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.