Kisvárda – Cigánd 3:0 (vége) | Kazincbarcikai SC – NKSE-Jászberényi FC 0:0 (vége)
Kazincbarcikai SC
0:0 (0:0)
NKSE-Jászberényi FC
szombat 11.04.2015, 16:30 • Pete András Stadion, Kazincbarcika • NBIII - Keleti csoport

Az első félidőt jól kezdte a vendégcsapat jól állt a lábán és jól is játszottak.A hazai csapatnak mometumai voltak csak igaz a vendégek sem jutottak el helyzetig.A második félidőben fordult a kocka és főleg a félidő második felétől a KSC átvette a játék irányítását , de mivel a mezőfölénye meddő volt nem tudott sem helyzetet kialakítani sem gól lőni maradt a gól nélküli döntetlen ami a jászberényi csapatnak jó eredmény.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:22:16)

90

90
    Jönnek előre a hazaiak de nincs helyzet.

88
    Beadások jobbról balról a hazai csapatnál de a vendég védelem jól áll a lábán.

88
    Nagy a küzdelem haazi szöglet következik

87
    Farkas lövése 16-ról fölé száll.

86
    Nem tud támadni a hazai csapat sok a rossz átadásuk.

86
    Kiszabadul a vendég csapat és a jobb oldalon egy kontrával jöhet előre de nincs helyzet.