Kisvárda – Cigánd 3:0 (vége) | Kazincbarcikai SC – NKSE-Jászberényi FC 0:0 (vége)
Kazincbarcikai SC
0:0 (0:0)
NKSE-Jászberényi FC
szombat 11.04.2015, 16:30 • Pete András Stadion, Kazincbarcika • NBIII - Keleti csoport

Az első félidőt jól kezdte a vendégcsapat jól állt a lábán és jól is játszottak.A hazai csapatnak mometumai voltak csak igaz a vendégek sem jutottak el helyzetig.A második félidőben fordult a kocka és főleg a félidő második felétől a KSC átvette a játék irányítását , de mivel a mezőfölénye meddő volt nem tudott sem helyzetet kialakítani sem gól lőni maradt a gól nélküli döntetlen ami a jászberényi csapatnak jó eredmény.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:22:16)

83
    Elek jön le Lipusz lép pályára a helyén.

77
    Kiss megsérült le kell cserélni Bálint lép pályára.

70
    Kovács ütközik Simonnal a játékvezető sárgát ad a hazai játékosnak.

69
    Keresztes helyett Simon a pályán.

65
    Dobos helyett Nyitrai a hazai csapatnál.

63
    Szilágyi le Varga be a vendégcsapatnál.

46
    Sárközit Kovács P.váltotta a szünetben a hazai csapatban.

Az első félidő meglepetést hozott a vendég csapat összeszedetten jól játszott ezzel meglepte a hazai csapatot és tulajdonképpen ezzel együtt enyhe mezőnyfölényben is került a Jászberény.Nagy helyzetet egyik csapat sem tudott igazán kialakítani .A második félidőben a KSC-nek váltani kell mert ha nem tud akkor a vendég alakulat könnyedén vihet el Kazincbarcikáról pontot vagy pontokat.

40
    Keresztes kerül nagy helyzetbe de lövését vési Miski.

37
    Katona rúgja meg Farkast újabb sárga lap.

19
    Czető buktatja Tiszát ez is sárga.

15
    Sárközi buktatta Kisst ez a második lap a mérkőzésen.

13
    Gulyás buktatta Dobost hátulról ezért jár a sárga.

2
    Első érdekes esemény Szilágyi esik el a 16-oson belül de nincs büntető.

Kazincbarcikai SC: Szabó- Illés, Czető, Lakatos, Katona-Kasza, Sárközi, Dobos, Irhás, Elek- Montvai
    Vezetőedző:Gálhidi György
    Cserék: Szabó Á.-Nehéz, Lipusz, Kontor, Nyitrai, Kovács P.

NKSE-Jászberényi FC: Szatmári- Lékó, Dajka, Gulyás-Dancsa- Tisza, Kiss, Ludasi,Keresztes,-Szilágyi , Farkas
    Vezetőedző:Németh Gyula
    Cserék: Menczeles- Bálint, Simon, László, Varga, Maka

Játékvezetők: Szilágyi S.,Kövér T.,Berecz A.,.

BEHARANGOZÓ

Szombaton 16.30 kezdettel kerül sor az NBIII-as labdarúgó bajnokság 22.fordulójára a KSC és a Jászberény csap össze a Pethe András stadionban.A kazincbarcikai csapat hosszú éveken keresztül szerepelt az NBII-es bajnokságban.2012/2013 szezon végén kiesett a harmadosztályba,a cél egyértelmű visszajutni a NBII -be de jelenleg csak a 3.a táblázaton a csapat jelentősen lemaradva a két éllovastól a Kisvárda és a Putnok gárdáitól..A legutóbbi fordulóban Hatvanban 1:1 döntetlent ért el a KSC.
    A Jászberény csapata erős középcsapat jelenleg a táblázaton 15 csapatból a 8.helyet foglalják el a legutóbbi fordulóban a Tiszaújvárost győzték le 1:0 arányban.
    A hazai pálya, a táblázaton elfoglalt helyezés és a játékoskeretek a KSC győzelmét ígérik de kíváncsian várjuk sikerül -e ezt érvényesíteni.