KSI SE - UVSE-Hunguest Hotels 14:13 (vége)
KSI SE - UVSE-Hunguest Hotels

14:13

(3:4, 2:0, 3:2, 1:3)

szombat 11.04.2015, 11:00E.ON Férfi OB I

Az előzetes várakozásoknak megfelelően szoros és kiélezett mérkőzést játszott egymással a két csapat, amit végül ötméteresekkel a KSI nyert.
    Az első felvonásban az UVSE játszott jobban, a vendégek nyolc perc után egy góllal vezettek. A folytatásban azonban feljavultak a hazaiak, és főleg Kardos védéseinek köszönhetően kapott gól nélkül hozták a második felvonást.
    A nagyszünet után is a KSI vízilabdázott eredményesebben, úgy tűnt, hogy a hazaiak behúzzák a párharc első mérkőzését.
    Az Újpest azonban nem adta fel, az utolsó negyedet 3:1-re hozta, így következhettek az ötméteresek.
    A büntetőket a KSI bírta jobban idegekkel, így ha a lehető legszorosabban is, de végül a párharc első mérkőzését megnyerte a vendéglátó gárda.
    Köszönöm a figyelmet! (12:44:13)

Vége a mérkőzésnek!

MARNITZ MÁRK nem adott esélyt a kapusnak, ezzel a KSI ötméteresekkel, de végül megnyerte a találkozót. (14:13)

Tiba a felső kapufára bombázott, ha a KSI most betalál, akkor vége. (13:13)

TÓTH ZOLTÁN belőtte, akárcsak KALANOVICS BALÁZS (13:13)

BICSKEI ATTILA egalizált. (12:12)

DÁVID ZOLTÁN belőtte, előny az UVSE csapatánál. (11:12)

Dr. Hangody György a felső kapufára durrantott, a hazaiak is belehibáztak. (11:11)

Korényi ötméteresét védte Kardos. (11:11)

MIKLÓS LEVENTE keze nem remegett meg, nem bír egymással a két csapat (11:11)

SZATMÁRI KRISTÓF a jobb alsót választotta, előny az Újpestnél (10:11)

MARNITZ MÁRK se hibázott bele, egyenlő az állás. (10:10)

TIBA PÉTER kezdte az ötmétereset, előny az Újpestnél.(9.10)

32
    A mérkőzésnek ugyan vége, döntetlen miatt következhetnek az ötméteresek.

32
    Dr. Hangody László kapott kiállítást, de a vendégeknek már nem maradt ideje élni a lehetőséggel.