Queens Park Rangers – Chelsea F.C. 0:1 (vége) | Manchester United – Manchester City 4:2 (vége)
Manchester United
4:2 (2:1)
Manchester City
vasárnap 12.04.2015, 17:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Az első félidő elején bekezdett a City, gólt is elértek, de hat percre rá jött a válasz, majd a 27. percben már a vörös ördögök vezettek. Nem ültek rá az eredményre, a második félidőt is végig támadták, a City csak assisztált. A 67.percben Mata, majd a 73. percben Smalling is betalált, innen már csak a szépités jött össze Agüeronak a hajrában. Igy is magabiztos, 4:2-es United győzelemmel ért véget a meccs, a két csapat között négy pontra nőtt a különbség. Köszönjük figyelmüket! (18:51:57)

90+3

90+3
    Nincs túl sok esemény, a szépités még összejött, de nem szakad bele a hajrába a City, feladták 4:1-nél.

90+1
    Di Maria bombája Hart kezei között végezte.

90
    Három perc a ráadás.

90
    Falcao centerezése pontatlan lett, lekapcsolták.
    AGÜERO - 4:2

89
    A City gólt szerzett!

KUN AGÜERO érkezett a bal oldali beadásra, majd lövésébe csak beleérni tudott de Gea, de a jobb kapufáról becsorgott a játékszer. 4:2.

88
    Carrick ballag le a pályáról, csere már nincs, meghúzódott a játékos. Tiz emberrel fejezi be a United.

87
    United bedobás jöhet.

85
    Öt perc a rendes játékidőből, labdázgatnak a hazaiak.

84
    Di Maria lépett volna ki, de az utolsó pillanatban szerelték a tizenhatos előterében.

83
    Falcao váltja Fellainit, a cserék elfogytak.

83
    Valencia lesen tartózkodott.

83
    Di Maria passzolhatott volna, de inkább lőtt, ezt viszont blokkolták.

82
    Agüero kapott pontos passzt, húsz méterről eleresztett kapáslövése mellé szállt jócskán.

81
    Mata helyére érkezik Di Maria.

81
    Demichelis szabálytalankodott a középpályán.

80
    A második félidőben 6:1 a lövések száma, a City nem talált kaput sem, nagyon gyengén játszanak a 10.perc óta.

Gólok: 14. Young, 27. Fellaini, 67. Mata, 73. Smalling – 8. Agüero, 89. Agüero

Lapok:   24. Milner (MAC), 34. Silva (MAC), 44. Kompany (MAC)

Manchester United: de Gea – Blind, Jones ( 76' Rojo ) , Smalling, Valencia – Carrick – Young, Fellaini ( 83' Falcao ) , Herrera, Mata ( 81' Di Maria ) – Rooney
    Cserék: Valdes – Di Maria, Falcao, Januzaj, McNair, Rafael, Rojo

Edző: L. van Gaal

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany ( 46' Mangala ) , Demichelis, Clichy – Navas ( 74' Lampard ) , Toure, Fernandinho, Milner – Silva – Agüero ( 63' Nasri )
    Cserék: Caballero – Dzeko, Fernando, Kolarov, Lampard, Mangala, Nasri

Edző: M. Pellegrini