Getafe CF – Villarreal 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Athletic Bilbao 1:0 (vége) | Real Sociedad – La Coruňa 2:2 (vége)
Cordoba – Elche CF 0:2 (vége)
Getafe CF
1:1 (0:0)
Villarreal CF
vasárnap 12.04.2015, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Nem vonul be ez a találkozó az aranykönyvekbe, főleg az első félidő. Egészen jól kezdtek, több helyzetet is kialakítottak az első 15-20 percben, utána azonban borzasztóan visszavettek mind az iramból, mind a színvonalból is.

A fordulás után szerencsére sokkal jobb lett a mérkőzés, két gólt és számtalan helyzetet is láttunk, bár a második félidőben is inkább az első 25 perc volt jobb. Musacchio nagyon csúnya sérülését is láttuk, reméljük, minél hamarabb felépül a vendégek játékosa. Összességében igazságosnak mondható a döntetlen.

Getafe – Villareal: 1-1!
    ---- (13:51:36)

90+4

90+4
    Jokic nagy bedobása szabálytalanra sikeredik, így a Getafe csapatáé a labda. Nemigen lesz már itt semmi érdemleges.

90+3
    Pina adta be a labdát balról, Gerard Moreno elől vágják ki bedobásra.

90+2
    Rodriguez érkezett középen egy jobb oldali beadásra, nagyon rosszul találja el 10 méteren, méterekkel mellé.

90+1
    A ráadás négy perc.

90
    Baba Diawara érkezett Vazquez helyére a hazai csapatban.

90
    Giovani dos Santos a bal oldalon kapott kiváló kiugratást, de nem lőtt azonnal, hanem tolt még rajta egyet egy védő szorításában, így nagyon éles szögből lőhetett már csak, az oldalhálóba.

90
    Nő az esélye a döntetlennek, de a Villareal 10 emberrel sem mond le a támadások építéséről.

89
    Vazquez a jobb oldalon nagyon jól tört be a veszélyes zónába, belöbbölt labdája túl erősre sikeredett, nem érhette el fejjel Sarabia.

88
    Naldo kapott utólag egy sárga lapot.

87
    Roberto Lago vissza tud térni, bár fájlalja a térdét továbbra is.

86
    Giovani Dos Santos a bal oldalon iramodott meg, majd kicsit megstószolta őt Lago, elesett, de ezért nem fognak tizenegyest adni. Lago is lent marad egyébként, nem az ütközéstől, hanem utána még lépett vagy ötöt, félő, hogy ez is sérülés.

85
    A hazai csapatnak még mindig maradt egy cserelehetősége, a végén jól jöhet.

84
    A gólszerző, Castro helyett folytatja Buendia.

83
    Cseréhez készülődik a Getafe.

82
    Döntetlen állással érkezünk a mérkőzés hajrájához, egyelőre 1-1 az állás és a Villareal tíz emberrel egy sérülés miatt.

81
    Cheryshev lopott labdát az ellenfél térfelén, a bal oldalon tört előre, majd ballal rábombázta futtából, fél méterrel fölé.

80
    Musacchiot hordágyon viszik el a pálya mellől is, tíz emberrel fejezi be az utolsó szűk negyed órát a Villareal.

Gólok: 65. Castro – 53. Uche (bünt.)

Lapok:   62. Rodriguez (GET), 88. Naldo (GET) – 28. Trigueros (VLR), 40. Bailly (VLR), 57. Rukavina (VLR), 67. Musacchio (VLR), 72. G. dos Santos (VLR), 80. Costa (VLR)

Getafe CF: Guaita – Carlos Vigaray, Alexis, Naldo, Roberto Lago – Juan Rodriguez, Lacen – Pedro Leon, Diego Castro (Buendia 84'), Hinestroza (Sarabia 63')– Alvaro Vazquez (Baba Diawara 90')
    Cserék: Jonathan Lopez – Velazquez, Pablo Sarabia, Alvaro Arroyo, Diawara, Buendia, Alex Felip

Villarreal CF: Sergio Asenjo – Mario Gaspar, Bailly (Musacchio 60'), Chechu Dorado, Jokic – Rukavina, Pina, Trigueros, Moi Gomez (Cheryshev 69') – Uche (G. Dos Santos 64'), Gerard Moreno
    Cserék: Juan Carlos – Musacchio, J. dos Santos, G. dos Santos, Campbell, Cheryshev, Jaume Costa

Játékvezetők: José Teixeira – Francisco Lamsfús, César García