Magyarország
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Hollandia
vasárnap 12.04.2015, 10:15 • Shouti, Peking • Női Div. I/B VB

Nem sikerült! A kínaiaktól elszenvedett 7-3-as vereség a jelek szerint nagyon megviselte a magyar női jégkorong válogatott tagjait, hiszen ezt követően már sem Szlovákia, sem Hollandia ellen nem sikerült a kapuba találniuk Medgyes Dorottyáéknak!
    Pedig az első két forduló parádés hat pontja után nagyon nagy reményekkel vártuk a következő mérkőzéseket!
    A tavalyi harmadik hely után tehát most a negyedik jött össze a mieinknek, akiknek természetesen jó utat kívánunk haza!
    Köszönjük olvasóink megtisztelő figyelmét, tartsanak velünk a továbbiakban is! (12:22:02)

60:00

58:31
    Lehozták a mieink a kapust, 6 az 5 ellen próbál támadni a magyar válogatott a meccs végén!

58:31
    Időt kér a magyar szakvezetés!

56:24
    Kiegészültek a mieink, mostantól kellene bő három perc alatt lőni három gólt! Lehetetlen vállalkozás?
    Tartsanak velünk és megtudják!

54:24
    Tóth Enikő kapott még akadályozásért kettő percet, sajnos nagyon úgy tűnik, hogy idén csak a negyedik hely jön össze a magyar lányoknak!

45:00
    Hollandia továbbra is őrzi kétgólos előnyét, egyre kevesebb a remény a magyar bronzéremre, hiszen ehhez minimum három gólt kellene ütni és egyet sem kapni a hátralévő játékidőben!

41:55
    Kiegészült Hollandia is, sajnos továbbra is gólképtelen a magyar együttes!

40:56
    Kiegészült a magyar válogatott, pontosan 59 másodpercig tart innentől kezdve az emberelőnyünk!

40:01

4 a 4 elleni játékkal kezdődik hamarosan a harmadik harmad, majd ezt követően mintegy 1 percig tart egy magyar emberelőny!

25:13 két harmadot követően a kapuralövési arány a hollandok javára, így el kell ismerni, megérdemelt a kétgólos előnyük.

Ebben a harmadban is kimaradtak az emberelőnyök – a hollandoknak volt több – ám egyenlő létszám mellett növelni tudta előnyét a rivális, míg a mieink továbbra is gólképtelenek, immár az ötödik egymást követő harmad ez a vb-n, hogy nem talál be senki a kapuba a magyar válogatott tagjai közül!
    De egy harmad még hátra van, várjuk a fordulatot!

40:00

39:55
    Nem fogjuk emberhátrányban kezdeni a harmadik harmadot, mivel Zwarthoed is fegyelmezetlen volt és ez is két perc az amerikai bírónál.

38:56
    Ha még nem lenne elég bajunk; Pintér Lili is a kiállítás sorsára jutott, 2 perc ütésért!

37:50
    Hollandia gólt szerzett!
    Gólszerző DE JONG. Assziszt: Barbier. Már kettővel mennek a hollandok és megint MIENEKE DE JONG talál be a mieink kapujába, ezúttal Zoe Barbier átadásából! 2-0 Hollandia javára!

34:18
    Nem sikerült kihasználni ezt a rövid emberelőnyt, ismét teljes a csapatok létszáma a jégen!

33:45
    Horváth Tifi visszajöhetett, 33 másodpercig tarthat a magyar emberelőny!

32:18
    4 a 4 elleni játék jön, Hamers a kiállított játékos a hollandoktól, akasztotta az egyik magyart.

31:45
    Horváth Tifani ismét ki kell, hogy üljön a büntetőpadra két perc erejéig, akadályozásért, most a hollandok lesznek emberelőnyben!

29:30
    Magyar emberelőny; megint Cloe Keijzer kapta a 2 percet, testre ütésért!

27:49
    Mindkét együttes teljes létszámban a jégen!

27:03
    Kiegészült a magyar válogatott. 46 másodpercig most a mieink lesznek emberelőnyben!

25:49
    Oda a holland emberelőny, Keijzer is kapott 2 percet, gáncsolásért! 4 a 4 elleni most így a játék!

25:03
    Horváth Tifani kiálítása miatt kerül ismét emberelőnybe a holland együttes, akadályozásért kapta a kettő percet a magyar játékos!

23:00
    Ebben a harmadban egyelőre nem tudunk komolyabb történésről beszámolni, Hollandia őrzi egygólos előnyét!

20:01

A hollandok az első harmadban két emberelőnyükből egyet értékesítettek, míg a mieink egyetlen fórjukat elhibázták, kihasználatlanul hagyták, így egyelőre a "tulipánosok" vezetnek egy góllal a bronzcsatában!
    A szünet után folytatjuk, tartsanak velünk akkor is!

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:34
    Sikerült kihúzni az emberhátrányt, kiegészült a magyar válogatott!

17:34
    Az első harmad vége felé megint a mieink kerülnek emberhátrányba; Kiss-Simon Franciska kapta a kettő percet, durva játékért!

11:28
    A mieink sajnos nem tudták kihasználni az emberelőnyt, kiegészült a holland válogatott!

09:28
    Most a mieink kerültek emberelőnybe; Hamers a kiállított holland lány – testre ütésért.

04:32
    Gólszerző DE JONG. Assziszt: Wielenga. Egy másodperccel a kiállítás lejárta előtt lőnek gólt a hollandok; Savine Wielenga korongját MIENEKE DE JONG lövi a mieink kapujába! 1-0 Hollandia javára!

02:33
    Rögtön az elején egy holland emberelőny, Tóth Enikő jutott a kiállítás sorsára, bottal akasztásért!

00:02
    Németh Anikó védi a mieink kapuját, a hollandokét Claudia van Leeuwen!

00:01

Magyarország: Németh A. (Gegesy) – Molnár, Kiss-Simon, Trencsényi, Dabasi, Jókai-Szilágyi Zs. – Tóth E., Medgyes, Horváth T., Kiss A., Pintér L. – Németh B., Odnoga, Ungár, Jókai-Szilágyi K., Pinrér H. – Csiszer, Somogyi, Rónai, Brgles, Gottlibet. Szövetségi edző: Búzás Norbert és Dwayne Gylywoychuk

Hollandia: Van Leeuwen (Bos) – Martens, Keijzer, Luikens, de Jong, Barbier – Hamers, Huisman, Wielenga, Zwarthoed, Tegelaar – Milders, Wortel, van Nes, Tjinaton, Even – Kooijman, Barton, van den Zande, Flink. Szövetségi edző: Joep Franke

Játékvezetők: Samantha Hiller (amerikai) – Hong Sang (kínai) és Gabriela Stastna (cseh).

Rögtön kezdődik tehát a magyar jégkorongos hölgyek idei utolsó vb meccse, Hollandia ellen!
    A tét a bronzérem, amelyhez rendes játékidős siker szükséges a mieinknek! Tartsanak vellünk!

Két fordulót követően még vezette a divízió 1/B. világbajnokság tabelláját a magyar hölgykoszorú, ám azóta Kínától egy sok kiállítást hozó meccsen sima-, míg Szlovákiától egy, a végén még verekedésbe is torkolló találkozón egygólos vereséget szenvedtek a mieink, így a titkos álom, a feljutás már nem érhető el. A közép-európai idő szerint vasárnap délelőtt rendezendő, Hollandia elleni zárómérkőzésen viszont a bronzérmet még megszerezheti a Buzás Norbert és Dwayne Gylywoychuk irányította magyar válogatott!
    Ehhez azonban mindenképpen a rendes játékidőben kellene nyerni a tulipánosok ellen, akiknek viszont a három pont akár még a második helyet is jelentheti a vb-n, hiszen Nekik nyolc pontjuk van négy meccsből, a mieink ugyebár hat egységet gyűjtöttek eddig!
    A találkozót eredménykövetéssel figyelhetik nálunk, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 10:15 - kor kezdődik és eredménykövetéssel zajlik a közvetítés.