0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Hollandia
vasárnap 12.04.2015, 10:15 • Shouti, Peking • Női Div. I/B VB

54:24
    Tóth Enikő kapott még akadályozásért kettő percet, sajnos nagyon úgy tűnik, hogy idén csak a negyedik hely jön össze a magyar lányoknak!

39:55
    Nem fogjuk emberhátrányban kezdeni a harmadik harmadot, mivel Zwarthoed is fegyelmezetlen volt és ez is két perc az amerikai bírónál.

38:56
    Ha még nem lenne elég bajunk; Pintér Lili is a kiállítás sorsára jutott, 2 perc ütésért!

32:18
    4 a 4 elleni játék jön, Hamers a kiállított játékos a hollandoktól, akasztotta az egyik magyart.

31:45
    Horváth Tifani ismét ki kell, hogy üljön a büntetőpadra két perc erejéig, akadályozásért, most a hollandok lesznek emberelőnyben!

29:30
    Magyar emberelőny; megint Cloe Keijzer kapta a 2 percet, testre ütésért!

25:49
    Oda a holland emberelőny, Keijzer is kapott 2 percet, gáncsolásért! 4 a 4 elleni most így a játék!

25:03
    Horváth Tifani kiálítása miatt kerül ismét emberelőnybe a holland együttes, akadályozásért kapta a kettő percet a magyar játékos!

17:34
    Az első harmad vége felé megint a mieink kerülnek emberhátrányba; Kiss-Simon Franciska kapta a kettő percet, durva játékért!

09:28
    Most a mieink kerültek emberelőnybe; Hamers a kiállított holland lány – testre ütésért.

02:33
    Rögtön az elején egy holland emberelőny, Tóth Enikő jutott a kiállítás sorsára, bottal akasztásért!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 5. de Jong (Wielenga), 38. de Jong (Barbier)

Magyarország: Németh A. (Gegesy) – Molnár, Kiss-Simon, Trencsényi, Dabasi, Jókai-Szilágyi Zs. – Tóth E., Medgyes, Horváth T., Kiss A., Pintér L. – Németh B., Odnoga, Ungár, Jókai-Szilágyi K., Pinrér H. – Csiszer, Somogyi, Rónai, Brgles, Gottlibet. Szövetségi edző: Búzás Norbert és Dwayne Gylywoychuk
    Hollandia: Van Leeuwen (Bos) – Martens, Keijzer, Luikens, de Jong, Barbier – Hamers, Huisman, Wielenga, Zwarthoed, Tegelaar – Milders, Wortel, van Nes, Tjinaton, Even – Kooijman, Barton, van den Zande, Flink. Szövetségi edző: Joep Franke

Játékvezetők: Samantha Hiller (amerikai) – Hong Sang (kínai) és Gabriela Stastna (cseh)