Cegléd – Mezőkövesdi KC 30:24 (vége)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
30:24 (11:17)
Mezőkövesdi KC
péntek 17.04.2015, 18:00 • Gál József Sportcsarnok, Cegléd • Férfi kézilabda NB1

És itt a vége! 30:24!

Hihetetlen amit ma itt a ceglédi szurkolók láthattak. Az első félidőben nagyon gyenge játékkal, 6 gólos hátránnyal mehettek pihenni a hazaiak. A vendégek jó, és magabiztos játékot mutattak az első félidőben! De! Jött a második játékrész, ahol zárkózott a hazai csapat, majd egy ponton teljesen szétestek a vendégek. A hazaiak sorra dobták a gólokat, míg a vendégek mindössze 7 gólt dobtak, ellenben a 19 hazai találattal. A vége tehát nagy arányú hazai siker, amit még a legvérmesebb hazai szurkolók sem gondoltak a szünetben!

Köszönjük a figyelmet! (19:31:30)

60
    Mérkőzés vége. (30:24)

60
    PERISIC szép gólt dobott! (30:24)

60
    HIHETETLEN! Bartucz sokadik bravúrját mutatta be! (29:24)

59
    Varga lőtt a kapu mellé! (29:24)

59
    Eladták a hazaiak, Bartucz azonban védte a ziccert! (29:24)

58
    Bartucz védte a szélső lövését! (29:24)

58
    BÍRÓ! Nem tudnak vele semmit csinálni! (29:24)

58
    Bartucz védte a távoli lövést! (28:24)

57
    BÍRÓ teljesen üresen lőhetett! Bent van! (28:24)

57
    Remek a hangulat a csarnokban! (27:24)

57
    TERENYI a szélről dobott szép gólt! (27:24)

55
    Lépéshiba! Jöhet a hazai csapat! (26:23)

55
    Teljesen szétesett a vendég csapat! (26:23)

Dániel Schmidt

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Bősz, 16 Mojsilov, 26 Bartucz – 3 Országh, 4 Varga, 5 Tóth, 7 Lászlai, 8 Hódi, 13 Sipeki, 17 Gigler, 18 Nikolicza, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 88 Bíró, 90 Grbovic Edz: Kökény István
    Mezőkövesdi KC: 1 Volarevic, 12 Holló, 32 Liszkai – 3 Vasic, 5 Szepesi, 6 Ilic, 9 Terenyi, 10 Lókodi, 11 Grünfelder, 15 Radnic, 21 Pálos, 22 Kovács, 23 Molnár, 25 Trivkovic, 39 Nekhayenka, 71 Ciric Edz: Skaviczki László

Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor