Kazahsztán – Fehéroroszország 3:6 (vége) | Franciaország – Magyarország 5:2 (vége) | Dánia – Norvégia 2:1 (vége)
Dánia
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Norvégia
szombat 18.04.2015, 20:00 • Debrecen • U18 Div. I/A Férfi VB

57:37
    Páros kiállítás, de nem bunyó miatt. A dánoktól Nielsen áll ki, a norvégoktól Kaasastul, bottal akasztás az ok.

53:30
    Most dán kiállítás, Alexander True száll ki magas bot miatt két percre.

48:03
    Norvég kiállítás gáncsolás miatt, Gronstad száll ki két percre. Egyelőre nincs döntés a mérkőzésen, pedig már lassan a harmadik harmad felénél járunk.

31:57
    Az első dán kiállítás, bottal ütés miatt áll ki két percre Ladehoff.

25:23
    Krogdahl áll ki két percre fogásért. Dán emberelőny, ez még csak a második kiállítás.

07:24
    Túl sokan voltak egyszerre a jégen a norvégok, Granholm tölti le a két perces büntetést.

Gólok és gólpasszok: 37. J. Roendbjerg (True, Nielsen), 57. Krag (Korsgaard) – 38. Noer (Ronnild, Johannessen)

Dánia: Petersen (Krog) – Morten Jensen, Koch, O. Christensen, From, Krag – O. Nielsen, Mieritz, Ladehoff, True, J. Roendbjerg – M. Roendbjerg, Weichel, Brinkmann, D. Nielsen, Korsgaard – Duga, K.A.S. Jensen, Sörensen, Blichfeldt, Boysen
    Norvégia: Opsahl (Lillegrend) – Krogdahl, Marthinsen, Gronstad, Jörgensen, Paulsen – Johannessen, Ronnild, Gulliksen, T.A. Christensen, Karlsen – Kaasastul, S. Hansen, Granholm, Ellingsen, Noer – Hagen, Vold, Ekberg, Mikalsen, Svensson

Játékvezetők: Daniel Gamper (ITA) – David Nothegger (AUT), Yakov Paley (RUS)