Japán – Olaszország 3:2 (vége) | Ukrajna – Magyarország 2:4 (vége) | Kazahsztán – Lengyelország 3:2 (vége)
Japán
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Olaszország
csütörtök 23.04.2015, 13:00 • Krakkó Aréna • Div. I/A Világbajnokság

39:53
    Olasz kiállítás, emberhátrányban kezdi majd a harmadik harmadot a talján együttes. Helfer lökte a jégre Nishiwakit.

30:17
    Az első kiállítás éppen a meccs felénél. Trivellato gáncsolás miatt pihen két percig.

Gólok és gólpasszok: 39. Ushu (Takahashi, Yanadori), 56. Yanadori (Tanaka, Ushu), 58. Hirano – 20. Frigo (Bernard, Trivellato), 48. Ramoser (Ihnacak, Marchetti)

Japán: Fukufuji (Ito) – Ushu, Yanadori, Nishiwaki, Tanaka G., Kuji – Minoshima, Yamada, Mitamura, Obara, Ueno – Kumagai, Hashiba, Tanaka R., Hirano, Yamashita – Takahashi, Takagi, Osawa
    Olaszország: Bernard And.(Tragust) – Hofer, Helfer, Insam, Ihnacak, Ramoser – Sullivan, Marchetti, Gander, Frigo, Bernard Ant (C) – Zanatta M. A., Egger, Di Casmirro, Morini, Frei – Trivellato, Zanatta L., Felicetti, Andergassen

Játékvezetők: HRADIL Rene (CZE) , KONC Daniel (SVK) – HRIBAR Matjaz (SLO) , WALDEJER Alexander (NOR)