Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 2:0 (vége) | Hannover 96 – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – SC Freiburg 2:2 (vége)
Hamburger SV – FC Augsburg 3:2 (vége) | 1. FC Köln – Bayer Leverkusen 1:1 (vége) | Bayern München – Hertha BSC 1:0 (vége)
VfB Stuttgart
2:2 (2:0)
SC Freiburg
szombat 25.04.2015, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

90+4
    Itt a vége a találkozónak, az első félidőben simán lefocizta a Stuttgart ellenfelét, a második félidőben viszont visszaálltak, így is lett volna lehetőségük eldönteni a meccset de ez nem jött össze, a Freiburg szépíteni tudott majd emberelőnybe is került, innentől kezdve pedig a hazaiak csak védekeztek de nem bírták ki, a vége 2:2.
    Ezzel az egy ponttal a Stuttgart tizenhetedik helyen áll, tehát kieső míg a Freiburg a 14. (17:21:02)

90+3
    Schmid futott lesre, szabadrúgás.

90+2
    Elszabadulnak az indulatok, nyugtatni kell jó néhány játékost.

90
    Ginczek helyén Timo Werner.

89
    Schuster is megkapta a maga lapját.

89
    Gentner volt kissé agresszív, be is sárgul.

88
    Csak nehogy még az egy pont se legyen meg a végén a Stuttgartnak...
    Nils PETERSEN - 2:2

85
    A Freiburg gólt szerzett!
    Kis szögletet követően Sorg kapta vissza Daridától a labdát majd húsz méterről kapura tűzte, NILS PETERSEN bele tette a lábát ami így védhetetlenül ment a kapuba.

83
    Érdekes csere, nem Guédé hanem Mujdža érkezik a pályára Riether helyére.

80
    10 perce maradt a Freiburgnak, hogy kiegyenlítsen vagy akár megfordítsa a találkozót.

77
    Didavi is pályára lép Filip Kostić helyén.

76
    Harnik indult volna meg a bal szélen de elsodorják, szabadrúgás.

74
    Schuster volt lesen, szabadrúgás.

73
    Mehmedi szorul ápolásra a pályán belül.

72
    Schmid tekert középre, Mehmedi feje előtt elsuhant a albda ami végül Baumgartl combjáról pattan szögletre.

71
    A szöglet utáni kontrából Kostić lőtt kapura, nem volt azonban pontos a kísérlet.