SC Paderborn 07 – Werder Bremen 2:2 (vége) | Borussia M'gladbach – VfL Wolfsburg 1:0 (vége)
SC Paderborn 07
2:2 (2:1)
Werder Brémy
vasárnap 26.04.2015, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A találkozó eleje nem volt mozgalmas, de utána felpörögtek az események. A Paderborn két perc alatt két gólt lőtt, majd még a szünet előtt szépített a Werder. A második játékrészben sokkal jobb volt ellenfelénél a Paderborn, de gólt mégis a vendégek szereztek, Hajrovic révén. A végén emberhátrányban is nagyot küzdött a hazai gárda, de maradt a 2:2, amivel a 17., kiesést jelentő helyen tanyázik a Paderborn négy fordulóval a zárás előtt.

SC Paderborn 07 – Werder Bremen 2:2

Köszönöm a figyelmet! (17:26:48)

90+3

90+3
    Egy felívelt labdát csúsztatott meg Di Dantp, Kruse felszedte.

90+1
    Strohider érkezett Kachunga helyére.

90
    A ráadás három perc.

89
    Az első gólt szerző Vrancsicsot Ziegler váltotta.

88
    Hajrovic szögletét megcsúsztatta Selke, de nem a kapu felé.

87
    Brückner fejelte ki szögletre a Werder szögletét.

86
    Stoppelkamp szöglete után jött egy újabb fejes a hazaiktól, de ez sem ment be.

85
    Kutschke kisodródott, de így is lőtt, de blokkolták.

83
    Koc vitte végig az ellenfél térfelén a labdát, de 15 méterről mellé gurított.

82
    A szöglet Rafa fejelt volna ,de meglökte ellenfelét.

81
    Kachunga harcolt ki szögletet Junuzovic mellett.

80
    Kroos felívelése nem volt pontos a támadóknak.

79
    Egy brémai felívelés, de Lukimya lökött, szabadrúgás kifelé.

77
    Heinloth csúnyán odalépett Kroosnak, jogos a második sárga ezért.

76
    Heinloth fejelt hét méterről, alig fölé

75
    A Werder gólt szerzett!

Egy szöglet után Lukimya tette tovább a labdát és IZET HAJROVIC 20 méterről ballal kilőtte a jobb alsót. Beállt és egyből gólt lőtt a bosnyák.

74
    Galvez ment le, Hajrovic jött be.

73
    Lakics jött le, Kutschke ment be.

72
    Krusét ellökte a levegőben Lukimya, ezért nem adta meg a gólt a játékvezető.

71
    Vrancsics utána rúgott becsúszva Fritz-nek.

70
    Kachunga verte meg fejjel a Werder védelmét, de nem talált kaput.

69
    Rafa maradt lenn a gyepen.

68
    Koc eszén járt túl Galvez.

67
    Hünemeier fejelt ismét egy felívelt labda után, de védett Casteels.

66
    Lukimya jött előre, majd lökte fel ellenfelét, szabadrúgás kifelé.

65
    Selke cselezett a bal szélen, majd harcolt ki szöglet.

64
    Di Santo lökött, majd elnézést kért érte.

63
    Prödlnek nem sikerült felszabadítani, de utána Kachunga elcsúszott.

62
    Gebre Selassie kísérte haza a labdát.

60
    Galvez rángatta meg Lakic mezét, de a 16-oson kívül.

59
    Di Santo vett át egy labdát, majd felemelte magának és káprázatos mozdulattal ollózott. 14 méterről, gól nem lett belőle, de szépségdíjas volt a mozdulat.

58
    Brückner lőtt habozás nélkül 25-ről nagy erővel ,kevéssel tévesztett célt.

57
    Kroosnak fáj a mellkasa, ápolni kell.

56
    Kiváló letámadásokat mutat be a Paderborn, ezért meg sem tudja tartani a játékszert a Werder.

55
    Kachunga nehezen vette át a labdát, majd utána éles szögből lőtt jobbról, de nem talált kaput.

53
    Gebre Selassie rúgta rá okosan ellenfelére a labdát.

52
    Lukimya előzte meg Lakicot.

51
    Stoppelkamp beadását szögletre tette ki Lukimya.

50
    Fritz vágta ki szögletre a labdát, mert Koc megzavarta őt.

49
    Kachunga kapott egyet a lábára, nehezen tápászkodott fel.

48
    A következő szöglet után Hünemeier bólintott, ez kevésbé volt veszélyes.

47
    Rafa fejelt egy szöglet után hat méterről a jobb felső felé, hatalmasat védett Casteels

46
    A sokat szabálytalankodó Bargfredét F.Kroos váltotta

46
    Aycicek váltotta az ezúttal erőtlen Öztunalit.

46
    A Paderborn kezdte a második félidőt.

46

Nem sok játékot hozott a meccs eleje, de a Paderborn elkapta a ritmust a 25. perc táján és két gólt szerzett két percen belül. A félidő végére átvette az irányítást a Werder és Selke góljával szépített. Izgalmas második félidőre van kilátás.
    A Werder fiatal támadói keveset vannak játékban, ezért nem igazán veszélyesek az ellenfél kapujára.

45+2

45+2
    Hünemeier fejelt mellé.

45+1
    Egy perc a ráadás.

45

Junuzovic ívelt fel jobbról egy szabadrúgást a hosszúra, amit Prödl visszafejelt középre, ott pedig DAVIE SELKE fejelte be öt méterről a labdát a kapu közepébe.

44
    Hünemeier takarított a szöglet után.

43
    Junuzovic lőtt estében Di Santo passza után hat méterről, fejbe rúgta Kruse kapust.

42
    Lakics felé a rövidre ment a szöglet, de nem tudott fejelni a horvát csatár.

41
    Koc adott be jobbról, de megpattant, szöglet jön.

40
    Lakics kapott volna labdát, de lesről jött vissza.

39
    Hünemeier tisztázott Di Santo elől.

38
    Junuzovic tekerte kapu felé balról a szabadrúgást.

37
    Bargfrede tört előre, majd vágták őt fel.

36
    Stoppelkamp bal oldali beadását Prödl fejelte ki.

35
    Bargfrede tartott rá Vrancsics lábára talppal.

34
    Junuzivic fölé tekerte a szabadrúgást 25 méterről.

33
    Heinloth vágta fel közel a saját 16-osához a brémai játékost.

32
    Lakic ért bele a lapos jobb oldali beadásba, de nem jól.

31
    Junuzovic nem tudta átvenni az indítást a jobb szélen.

30
    Junuzovics felívelt szabadrúgását kiöklözte ismét Kruse.

29
    Bámulatos játékot mutatott be az elmúlt percekben a Paderborn

28
    Koc ment el a jobb szélen és éles szögből lőtt jobbal, kevéssel a hosszú sarok mellé.

27
    A Paderborn gólt szerzett!

MORITZ STOPPELKAPM öt méterről a jobb alsóba fejelte Koc jobb oldali beadását. Negyedik gólja a bajnokságban.

26

MARIO VRANCSICS kapásból hét méterről a léc alá vágta a szögletből középre érkező labdát.

25
    Stoppelkamp cselezgetett a bal oldalon, majd jobb belsővel a hosszú felső felé tekert és Casteeelsnek bravúr kellett, hogy fölé tolja, szöglet.

24
    Bargfrede forgolódott, majd sután ért a labdához.

23
    Di Santo lőtt hatalmasat, miután szépen tette maga elé a labdát, de 22 méterről néhány centivel tévesztett célt.

21
    Hiába lőttek a kapuba a vendégek, már sípszó után.

20
    Selke fordult kapura kissé jobbról, de a védőt találta el.

19
    Jó beadás jobbról Koctól, de Kachunga centikkel lemaradt középen a labdáról.

18
    Gerbe Selassie gondolkozik másodpercek óta, hogy kinek dobja be a labdát a jobb oldalon.

17
    Kachungának és Lakicnak sem sikerült kapura lőnie, majd jól jött ki a kapuból Casteels és takarított.

16
    Sok a szabálytalanság, most Öztunali volt a vétkes.

15
    A Paderborn most megbecsüli a labdát, jól járatják.

14
    Hünemeier vágta ki oldalra a labdát Gebre Selassie elől.

13
    Selke vezette túl sokáig a labdát, elvették a védők a játékszert.

12
    Di Santo nem ért utol egy labdát a bal szélen, bedobás következik.

11
    Lakics helyezkedett lesen.

10
    Krusét zavarta Prödl, kifelé szabadrúgás az ítlet.

9
    Junuzovics felívelt szabadrúgását Kruse öklözte ki a mezőnybe.

8
    Vrancsics lépett oda szabálytalanul a jobboldalon előretörő játékosnak.

7
    Bargfrede most Lakicsnak osztott ki egy csomagot.

6
    Rafa fejelt egy jobb oldali szöglet után, de nem találta el a kaput.

5
    Bargfrede buktatta Bakalorzt.

4
    Vrancsics lódult meg középen és lőtt ballal 20 méterről nagy erővel, szögletre tolta a játékszert Cateeels.

3
    Di Santo felé szállt a labda, de a támadó szabálytalankodott közben.

2
    Fritz előretett labdáját nem tudta átvenni Öztunali.

1
    A brémaiak adogatnak saját térfelükön.

1

SC Paderborn 07: Kruse – Brückner, Hünemeier (C), Rafa, Heinloth – Stoppelkamp, Vrančić, Bakalorz, Koç – Kachunga, Lakić.
    Cserék: Lueck – Rupp, Ziegler, Kutschke, Sağlık, Strohdiek, Vucinovic.

Werder Bremen: Casteels – Gebre Selassie, Lukimya-Mulongoti, Gálvez, Prödl – Bargfrede, Fritz (C), Junuzović, Öztunali – Selke, Di Santo.
    Cserék: R. Wolf – Makiadi, Hajrović, Yıldırım, Kroos, Ayçiçek, Sternberg..

Dárdai Pál Herthája miatt és Stieber Zoltán Hamburgja miatt magyar szempontból jobb lenne, ha a Paderborn kikapna.

A Bundesliga 30. fordulójában a Paderborn a Werder Brement fogadja. A hazaiak a kiesés elől menekülnek, jelenleg az osztályozót érő 16. helyet birtokolják. A Werder nem állt jól még féltávnál, azonban parádés tavaszi szezont produkáltak az északiak, ezáltal pedig stabil középcsapattá váltak Selkéék. Az újonc Paderborntól komoly bravúr lenne, ha sikerülne megkapaszkodnia a Bundesligában. A brémaiak pedig több fiatal játékos beépítésével középcsapattá váltak, ami mindenféleképpen dicséretes, sőt a biztos Európa ligás pozíciótól is csak négy pontra vannak.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.