Málaga CF – La Coruňa 1:1 (vége) | UD Almería – SD Eibar 2:0 (vége) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Madrid 2:4 (vége)
Celta de Vigo
2:4 (2:3)
Real Madrid
vasárnap 26.04.2015, 21:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Meg kellett alaposan izzadnia a Madridnak, de végül sima lett a vége. Na de szépen sorjában:

Az első félidő elején Nolito pontos lövésével vezetést szerzett a Celta, amire Kroos a 16. percben válaszolt. Innentől a vendégek irányítottak, ami a 24. percben újabb góllá érett. Erre volt még válasza a hazaiaknak, a 28.percben Mina elsőre a kapufát találta el,de az ismétlés már beakadt. Mikor már azt hittük, hogy a félidő döntetlen lesz, jött Rodriguez, és megpattanó lövésével ismét a Realnál volt az előny, a félidőben 2:3-volt az állás.

A második félidő elejét megnyomta a Celta, de gólt nem tudtak szerezni ebben a játékrészben ellenben a Reallal, hiszen Chicharito a 69. percben ismét betalált, ezzel kialakította a végeredményt. A Real ismét két pontra zárkózott a Barcára, izgalmas lesz tehát a folytatás.

A végeredmény: Celta Vigo – Real Madrid 2:4, köszönjük figyelmüket! (22:52:48)

90+3

90+3
    Real bedobás jöhet.

90+2
    A beadásra Charles érkezett, de nem tudta a kapu irányába fejelni a labdát.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Carvajal is sárgát kapott, ő sem játszik az Almeria ellen. Lassan elfogynak a játékosok a következő meccsre sérülések és eltiltások miatt.

90
    Krohn-Dehli kap sárgát kakaskodás miatt.

89
    Krohn-Dehli átlövése gyengére sikerült, felpattant éppen előtte a labda.

88
    Nolito lőtt a bal összekötő helyéről, de kifelé csavarodott a labda, és elszállt a kapu előtt keresztbe, kirúgás.

88
    Fernandez lövése gyenge lett, Casillas magabiztosan védett.

87
    Gólképtelen a Celta ebben a félidőben.

85
    Rodriguez helyére Arbeloa érkezett. A cserék elfogytak.

85
    A beadásra Charles érkezett, fejese a kapu jobb oldala mellett szállt ki.

84
    Ramos kapott sárgát durvaság miatt, kihagyja az Almeria elleni összecsapást.

84
    Úgy néz ki meg lesz Ancelotti első győzelme a Balaidosban.

83
    Rodriguez lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

82
    Isco helyére Jese érkezett a hajrára.

81
    Picit elfáradni látszanak a hazaiak, nagyjából egy órán keresztül tudtak nyomni, a meccs végét jobban bírja a Real.

80
    Krohn-Dehli követett el taktikai faultot a középpályán.

79
    Nolito próbált lövőhelyzetet kialakítani, de Varane szabályosan szereli.

78
    Charles követett el támadó szabálytalanságot, Carvajal az áldozat.

78
    Passzolgat a középpályán a Vigo, szövögeti támadását.

76
    Negyed óra a rendes játékidőből már csak sajnos.

75
    Ronaldo harminc méterről próbálta kapura bombázni a labdát, de elakadt a sorfalban.

75
    Mina helyére Hernandez érkezett.

75
    Kroos kapott szabadrúgást a Celta térfelének közepén.

75
    A Real 99 gólnál tart a szezonban, akár még ma meg lehet a 100.

74
    A két gólos Hernandez le, Pepe be.

73
    Larrivey helyére Charles érkezett.

73
    Ramos kapott szabadrúgást a pálya középső szekciójában.

72
    A Celta pedig háromszor , ebből kettő beakadt, ez is ugyan annyi, viszont ők tizenhatszor lőttek.

72
    A Real hatszor talált kaput, ebből négy be is akadt, ez 66.66%-os mutató, ami nagyon jó.

71
    Hernandez lesen tartózkodott.

70
    Bongonda érkezett Orellana helyére.

70
    A második félidőben 61:39 a labdabirtoklás aránya a hazaiaknak!
    Javier HERNÁNDEZ - 2:4

69
    Real Madrid gólt szerzett!

Parádés labdát adott Ramos JAVIER HERNANDEZ számára, aki higgadtan eltette a kapus mellett, a bal alsóba helyezett. 2:4, ez már tekintélyes előny.

69
    A próbálkozások meg vannak ebben a játékrészben is, a gólok váratnak magukra.

68
    Nolito beadását Ramos kapcsolja le.

67
    A mérkőzés utolsó negyede következik, izgalmas továbbra is a meccs, hamarosan eljön a cserék ideje.

66
    Orellana körömpassza nem volt jó Nolito számára, Casillas kaparintja meg a labdát.

65
    A Real elég tartalékosan játszik ma, még is a három gól közül egyiket sem Ronaldo szerezte, ez azért elég meglepő. Erejüket ez is mutatja.

64
    Castro bombája elkerülte a kaput néhány méterrel.

63
    Nagyon szimpatikusan játszanak a hazaiak, teljesen nyitott a mérkőzés, mindkét csapat egy szempillantás alatt összehozhat egy gólt.

62
    Ronaldo vágott le hatalmas sprintet, majd tálalt a túloldalon érkező Hernandez számára, a mexikói picit kisodródott, de azért rátűzte, viszont mellé lőtt.

61
    Nolito beadása Marceloról lecsorog, majd a társ kivágja a kapu torkából a labdát.

61
    Orellana verte meg egyik védőjét, de Carvajal eszén nem járt túl, szöglet.

61
    Nem lett belőle semmi, visszazártak a hazaiak.

60
    Jól jött be a labda, Nolito beleért, majd három méterre a kaputól kisöprik a vendégek a labdát, jöhet a kontra.

59
    Nolito kapott szabadrúgást a tizenhatos előteréből, beadás fog következni.

59
    Némi meglepetésre 14:7 a lövések száma, viszont a kaput eltaláló 3:5, amiből 2, illetve 3 beakadt.

58
    Mina szóvá tette az előbbi ütközést, de a spori hajthatatlan.

57
    Orellanat söpörte el Ramos a tizenhatoson belül, de ezek szerint szabályos volt.

56
    Ronaldo bombája lecsorgott, épp az üresen érkező Isco elé pattant, aki lőtt, de Alvarez jött a kapujából és zárta a szöget! Egy negyedik madridi gól feltehetőleg eldöntené a meccset.

55
    A beadást kivágták, majd Isco átlövése erős volt, de középre tartott, Alvarez véd!

54
    A kontra végén Hernandez elől kifejelték a játékszert, ezúttal madridi szöglet.

54
    Krohn-Dehli beadását a rövid saroknál kifejelték.

53
    Orellana játszotta magát tisztára, tizennyolc méteres lövése megpattant, szöglet ismét!

53
    Castro kapott sárga lapot lerántás miatt.

53
    A labda felpörgött a fejekről, Casillas jött, és magáévá tette a labdát.

52
    Santi Minat szerelte Ramos, szöglet következik.

51
    Orellana kap sárgát szövegelés miatt.

50
    Pontos volt a mélységi passz Mina számára, aki átszerette volna emelni Casillast, de lecsúszott a lábáról a labda. Kirúgás.

49
    A kapu elé tett labdát kifejelték, kontrázhat a Vigo.

49
    Real szabadrúgás a Celta térfelének közepéről.

48
    Ismét jól szervezett hazai akció végén Mallo lőtt, éles szögből leeresztett lövése mellé szállt.

46
    Csere nem történt a szünetben.

46

Akik szeretik a focit, a gólokat, azoknak ez a meccs igazi csemege. Mindkét csapat támadó játékot játszik, és öt gólt is láthattunk a félidőben. Nolito szerzett vezetést, majd nyolc perc alatt fordított a Madrid Kroos, és Chicharito találatával. Ezt követően jött Mina találata, majd végül Rodriguez állította be a félidei eredményt. 2:3, pazar meccs, tartsanak továbbra is velünk!

45+1

45+1
    Egy perc a ráadás.
    James RODRÍGUEZ - 2:3

44

Ezennel a szerencse a Real Madrid mellé pártolt. Labdaszerzést követően négy támadó vitte három védőre a labdát, ennek következtében JAMES RODRIGUEZ maradt üresen, tizenhat méteres lövése a jobb alsó felé tartott, a védőn megpattant, becsapta a kapust, és a bal alsóba kötött ki a labda. Szerencsés góllal vezetnek ismét a vendégek. 2:3.

42
    Őrült kis meccset láthatunk, bármi megtörténhet.

41
    Ami az egyik oldalon be, a másikon kipattant. Ronaldo kapott parádés labdát Chicharito-tól, lövése a bal kapufán csattant!

40
    Krohn-Dehli távoli bombája levágódik a blokkról.

39
    Ronaldo lesen tartózkodott.

39
    Larrivey került lövőhelyzetbe egy formás támadás végén, tizenhat méteres lapos lövése nem volt kellően helyezve, Casillas könnyedén védett.

38
    Picit leült a meccs az utóbbi percekben, erőt gyűjtenek talán a csapatok.

37
    Rodriguez csínybe adta társának, Isco elől elpiszkálták a labdát.

36
    Lassan tíz perce nem láttunk gólt, ez már-már furcsaság a mai meccsen.

35
    Rodriguez beadását Mallo kifejelte Ronaldo elől.

34
    Minden mezőnyjátékos a Celta térfelén jelenleg.

33
    Marcelo lábát kihúzták, szabadot kapott a saját térfelén.

31
    Ronaldo iramodott meg a bal szélen, de hosszú lett az átadás neki, és nem tudta középre gyötörni.

31
    37:63 a labdabirtoklás aránya, 5:2 a lövések száma, negyed óra a félidőből!

30
    Illarramendi középre tett labdája ellenfélhez ment.
    Santiago MINA - 2:2

28
    A Celta Vigo gólt szerzett!

Parádés a meccs, ezúttal SANTI MINA kapott óriási labdát, ziccerbe vihette Casillasra, el is lövi mellette, de a kapufáról kipattan a labda, viszont pont elé perdült a játékszer, az ismétlés két méterről az üres kapuba már nem volt nehéz. Kicsit szerencsésen, de összejött az egyenlítés. 2:2.

27
    Rodriguez beadását Orellana vágja ki a mezőnybe.

26
    Ronaldo harcolt ki sarokrúgást.

26
    Real Madrid: két lövés két gól, helyzetkihasználásból jeles.
    Javier HERNÁNDEZ - 1:2

24

Nyolc perc alatt összejött a fordítás, JAVIER HERNANDEZ továbbra is jó formában van a jelek szerint. Éles szögből az ötös csücskéből lőtt, a kapus lábai között beakadt a játékszer. 1:2.

24
    A bekapott gólt azért megfogta a hazaiakat, azóta a Real kezdeményez.

23
    Orellana lesre futott ezúttal.

23
    Jól vannak, mehet tovább a meccs.

22
    Ramos és Larrivey összefejetek, ápolni kell őket.

21
    Chicharito lépett ki a leshatárról, de Alvarez együtt élt a játékkal, és elpaskolta előle a labdát, Ronaldo lövése már sípszó után jött, ráadásul mellé ment. Alvarez kapott szabadrúgást tehát.

20
    A kis szögletet követően Nolito lő távolról, de fölé varrta a labdát.

19
    Orellana harcolt ki szögletet.

19
    Egyenlőre teljesen kiegyenlített a játék, gyors gólváltásnak köszönhetően 1:1 a meccs, és remek az iram!

18
    Orellana szabálytalankodott ezúttal.

17
    Nolito esett el a tizenhatoson belül, de nem kapott tizenegyest, tovább, mutatja a spori.
    Toni KROOS - 1:1

16

Ronaldo kellett ehhez a találathoz, aki megiramodott a jobb szélen, majd beadta laposan a labdát, majd rövid a felszabadítás, a második hullámban üresen érkezett TONI KROOS aki laza bokamozdulattal a bal sarokba tüzelt. 1:1.

15
    Larrivey szabálytalankodott a középpályán.

14
    21:79 a labdabirtoklás aránya, viszont 3:0 a lövések száma.

13
    Hatalmas az iram, feltehetőleg nem fogunk unatkozni a folytatásban.

12
    A középre tett labda magas Ramosnak, kontrázhat a Celta.

12
    Újabb Real szöglet következik.

11
    Rodriguezt szabályosan szerelte Fontas.
    NOLITO - 1:0

9

MANUEL AGUDO 'NOLITO' játszotta magát tisztára, célba vette a rövid sarkot, tizenkét méterről a jobb alsóba lőtte a labdát. Casillas el sem vetődött. 1:0!

9
    A középre tett labdát Larrivey fejeli ki a veszélyes területről.

8
    Ronaldo beadásába beleléptek, sarokrúgás.

7
    Carvajal beadását kivágják Chicharito elől,de továbbra is támadásban a királyi gárda.

6
    Real Madrid bedobás jöhet a középpályáról.

4
    A középre tett labdára volt érkező ember, Castro fejese azonban méterekkel mellé szállt.

4
    Orellana beadását Varane fejeli ki Larrivey elől. Szöglet.

3
    Marcelo vesztett labdát a középpályán, ismét támadhat a Celta.

2
    Orellana lövését Varane blokkolta, aki lent is maradt a földön.

1
    Világoskékben a hazaiak, feketében a Real.

1

A Primera Division 33. fordulójában a Celta Vigo fogadja a Real Madrid együttesét.

A Celta jelenleg a kilencedik a tabellán, erős középcsapatról van tehát szó. Otthon legutóbb 6:1-re kiütötték a Vallecano együttesét, ezt megelőzően a Barca megszenvedett itt, hisz csak 1:0-ra győztek a Celta ellen. Például a tavalyi bajnokot, az Atleticot simán legyőzték 2:0-ra, tehát nem lebecsülendő a csapat.

A Real Madrid a második a tabellán, hátránya öt pont a Barcelonaval szemben. A csapat óriási csatában bejutott a BL-ben a négy közé, az Atleticot ütötték ki Chicharito 88. percben szerzett góljával. Az elődöntőben a Juventust kapták a sorsoláson. A Real nincs rossz formában, viszont Bale, Modric, és Benzema is sérült, tehát elég tartalékosan fognak pályára lépni, de azért ők a meccs esélyesei.

A két csapat őszi meccsén a Real nyert 3:0-ra, a tavalyi szezonban a Celta győzött a Real ellen 2.0-ra otthon! Izgalmakban most sem lesz hiány! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.

Gólok: 9. Nolito, 28. Mina – 16. Kroos, 24. Hernández, 44. Rodríguez, 69. Hernández

Lapok:   51. Orellana (CVG), 53. Castro (CVG), 90. Krohn-Dehli (CVG) – 84. Ramos (REA), 90. Carvajal (REA)

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Fontàs, Castro – Orellana (70. Bongonda), A. Fernández (C), Krohn-Dehli – Mina (75. Hernández), Larrivey (73. Charles), Nolito.
    Cserék: Blanco – Hernández, Á. López, Charles, Madinda, Bongonda, S. Gómez.

Real Madrid: Casillas (C) – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Rodríguez (85. Arbeloa), Illarramendi, Kroos, Isco (82. Jesé) – Hernández (74. Pepe), Ronaldo.
    Cserék: Navas – Pepe, Coentrão, Silva, Arbeloa, N. Fernández, Jesé.

Játékvezetők: Pedro Pérez Montero

Nézőszám: 25077