Valencia CF
4:0 (2:0)
Granada CF
hétfő 27.04.2015, 20:45 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

A Valencia érvényesítette a papírformát ezen a mérkőzésen, sok gólhelyzetük nem volt, de az első félidőben nagy fölényben játszottak, egy szöglet után szerezték meg a vezetést, majd 11-esből duplázták meg az előnyüket.

A második félidőben kiegyensúlyozottabb játék zajlott, de a Granadának nem volt igazi gólhelyzete, a Valenciának sem volt sok, de ebből kettőt kihasználtak, így megérdemelten nyertek, ilyen arányban is. Visszaszerezték ezzel a negyedik helyet, míg a Granada nem tudta csökkenteni a hátrányát a bennmaradásért vívott harcban, ami nem sok jóval kecsegtet a számukra. (22:39:53)

90+3

90+2
    Barragán ível be jobbról, Negrado adná vissza a gólpasszt De Paulnak, akit viszont Mainz megelőz a kapu torkában!

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    Feghoulit előzik meg a védők a jobb szélen, reklamál a gólszerző, de hiába, nincs szabadrúgás.

89
    Kiütés a vége, ki is támadtak a végére a vendégek, ez a vége.
    Álvaro NEGREDO - 4:0

88
    A Valencia gólt szerzett!
    De Paul ível be balról, ÁLVARO NEGREDO érkezik középen, és a védőket megelőzve hat méterről fejel a jobb felsőbe! 4:0

86
    Ha eddig nem volt biztos a hazai győzelem, akkor már az, nagyszerű gól volt!

85
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sofiane Feghouli (Valencia CF), túlzott gólörömért.
    Sofiane FEGHOULI - 3:0

84
    Negredo pörgeti SOFIANE FEGHOULI elé a labdát a balösszekötő helyén, az algériai ballal, 17 méterről bombáz a jobb felsőbe! 3:0

83
    Kisebb kakaskodás Cala és Gayá között, de lecsillapodnak a kedélyek gyorsan.

82
    Otamendi labdája hosszú Gayának, Cala előzi meg a szélsőhátvédet.

81
    De Paul szöglete után kontrázhat a Granada, de Candeias beadását blokkolják a hazai védők.