Érd
21:25 (9:15)
Győri Audi ETO KC
kedd 28.04.2015, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

Bár szoros mérkőzésre kényszerítette ellenfelét az Érd, a Győr végülis megnyeri az elődöntő sorozat második mérkőzését is, így simán jut a döntőbe, ahol a Ferencváros lesz az ellenfele. (19:29:27)

60
    Mérkőzés vége. (21:25)

60
    MESTER NÓRA értékesít egy hetest, ez alighanem a mérkőzés utolsó gólja. (21:25)

59
    KATARINA KRPEZ találatával már csak öt közte. (20:25)

58
    Őrült rohanás kezdődik az utolsó percekben. SIGNATÉ talál be. (19:25)

58
    Folytatódik a Vukcevic – MACARENA AGUILAR párharc. Most az utóbbi szerez találatot. (18:25)

58
    Újabb VUKCEVIC találat. (18:24)

57
    MACARENA AGUILAR válaszol a túloldalon. (17:24)

57
    Újabb VUKCEVIC találattal zárkózik az Érd. (17:23)

56
    SARA VUKCEVIC szerzi csapata 16. találatát. (16:23)

52
    Vendég időkérés. (15:23)

51
    Belülvédekezésért kap hetest a hazai együttes, azonban Pálos-Bognár Barbara nem tudja értékesíteni a büntetőt. (15:23)

50
    Kiállítás a vendég csapatból. Hornyák Ágnes kapott két perces büntetést. (15:23)

49
    Belülvédekezésért kapott hetest a Győr. ANNA SEN magabiztosan értékesítette a büntetőt. (15:23)

48
    Időt kér a hazai csapat. (15:22)

47
    Gyorsan javít az előbb hibázó játékos. JANA KNEDLIKOVA szerez gólt. (15:22)

47
    Jana Knedlikova hagyja ki a megítélt büntetőt. (15:21)

47
    Kiállítás az Érd csapatából. Klivinyi Kinga a büntetett. (15:21)

46
    Újabb KOVACSICS ANIKÓ gól. (15:21)

45
    KOVACSICS ANIKÓ viszi hátán a Győrt, újabb góljával áll vissza az 5 gólos különbség. (15:20)

44
    KISFALUDY ANETT góljával zárkózik az Érd. (15:19)

43
    Hetesből szépít PÁLOS-BOGNÁR BARBARA. (14:19)

43
    Kiállítás az Érd csapatából. Katarina Krpez áll ki 2 percre. (13:19)

42
    HEIDI LÖKE szerez gólt a vendégeknek. (13:19)

41
    KOVÁCS ANNA szerez újabb gólt a hazai csapatnak. (13:18)

41
    PÁLOS-BOGNÁR BARBARA értékesíti a megítélt büntetőt. (12:18)

41
    Kiállítás a vendég csapatból. Milanovic Litre áll ki a játékból. (11:18)

40
    Nagyon hosszú gólcsendet tör meg KOVACSICS ANIKÓ. (11:18)

33
    HEIDI LÖKE egalizálja a második félidő eredményét. (11:17)

32
    KOVACSICS ANIKÓ ezúttal akcióból szerez gól a zöld-fehéreknek. (11:16)

32
    PÁLOS-BOGNÁR BARBARA szerez újabb gólt a hazai csapatnak. (11:15)

31
    Az Érd szerzi a félidő első találatát, MARIAMA SIGNATÉ révén. (10:15)

31
    Elkezdődött a második félidő. (9:15)

Kapkodó, csapkodó játékkal kezdődött a félidő, mindkét oldalon sok volt a szabálytalanság. Ennek köszönhetően a félidő első felében tudta tartani a lépést a hazai csapat, ám később fokozatosan ellépett a Győr, főleg annak köszönhetően, hogy kihasználta ellenfele szabálytalanságait és az azok miatt megítélt büntetőket.

30
    Befejeződött az első félidő. (9:15)

30
    Időn túli hetesből szerzi meg a félidő utolsó találatát JANA KNEDLIKOVA. (9:15)

29
    Heteshez jut a Győr, amit Kovacsics Anikó próbált meg gólra váltani, ezúttal sikertelenül. (9:14)

29
    KATARINA KRPEZ szerez gólt hosszú idő után az Érdnek. (9:14)

27
    HORNYÁK ÁGNES találatával már hat gólos a vendég együttes előnye. (8:14)

26
    KOVACSICS ANIKÓ újabb hetest értékesít. (8:13)

25
    MACARENA AGUILAR szerzi az időkérés utáni első találatot. (8:12)

24
    Időt kér a Győr. (8:11)

23
    Hetesből KATARINA KRPEZ szépít. (8:11)

23
    Az első kiállítást a Győrnél Heidi Löke kapja. (7:11)

22
    JANA KNEDLIKOVA válaszol gyorsan a másik oldalon. (7:11)

22
    KOVÁCS ANNA újabb góljával zárkózik az Érd. (7:10)

21
    VUKCEVIC révén szépít a a hazai együttes. (6:10)

21
    Összeroppant az Érd? Egyre maradnak ki a helyzeteik, míg a vendégek KOVACSICS ANIKÓ révén újabb gólt lő. (5:10)

19
    Hetesből, KOVACSICS ANIKÓ révén, növeli előnyét a Győr. (5:9)

19
    Signaté kap újabb két perces kiállítást. (5:8)

16
    Nem sikerült túl jól az időkérés, MILANOVIC LITRE a Győrnek szerez újabb gólt. (5:8)

15
    Időt kér a hazai csapat. (5:7)

14
    Milanovic Litre kap lapot a vendég csapatból. (5:7)

13
    Először két gólos előnyben az egyik csapat a mérkőzésen. ANNA SEN találatával 5:7 az állás. (5:7)

12
    HEIDI LÖKE harmadik találatával ismét a Győrnél az előny. (5:6)

11
    ANNA SEN egalizál a másik oldalon. (5:5)

11
    Hosszú idő után esik csak újabb gól a mérkőzésen. MARIAMA SIGNATÉ fordítja meg a meccs állását. (5:4)

9
    Egyelőre jól tartja a lépést ellenfelével az Érd, KOVÁCS ANNA találatával újfent döntetlen az állás. (4:4)

8
    HEIDI LÖKE találatával újfent a Győr előnyben. (3:4)

7
    KATARINA KRPEZ értékesíti a büntetőt. (3:3)

7
    Heteshez jut a hazai csapat is. (2:3)

7
    Anna Sen kap sárgalapot a vendég együttesben. (2:3)

7
    Ezúttal KOVACSICS ANIKÓ volt az ítélet végrehajtó, és nem is hibázza el. (2:3)

7
    Újabb hetest lőhet a vendég együttes. (2:2)

6
    KOVÁCS ANNA góljával egyenlít az Érd. (2:2)

6
    Korsós Dorina kapja a vendég együttes első sárgalapját. (1:2)

5
    Újra Korsós áll a vonalhoz, azonban ez a büntető most kimarad. (1:2)

5
    Újabb hetest kapnak a vendégek, nagyon sok a szabálytalanság a mérkőzés elején. (1:2)

4
    Hetesből szerez gólt KORSÓS DORINA. (1:2)

4
    Signaté kap 2 perces kiállítást egy újabb szabálytalanság után. (1:1)

4
    Csak szabálytalanságok árán tudják tartani a győri játékosokat a hazaiak. Szekeres Klárának is felmutatják a sárga kártyát a játékvezetők. (1:1)

3
    Mariama Signeté kap sárga lapot. (1:1)

2
    SIGNATÉ válaszol a másik oldalon. (1:1)

1
    HEIDI LÖKE góljával gyorsan vezetést szerez a vendég együttes. (0:1)

1

Az elődöntő első mérkőzésén magabiztos, 12 gólos győzelmet aratott a Győr hazai pályán. Ma este Érden rendezik a második mérkőzést, amit mindenképpen nyernie kell a hazai csapatnak, ha a döntős reményeit életben szeretné tartani.

A papírforma szerint a zöld-fehér alakulat a mérkőzés esélyese, már csak azért is, mert a BL kiesés után a bajnoki cím elhódítása jelenthet némi elégtételt a győri csapatnak. Szabó Edina sikerként könyvelte el már az elődöntőbe jutást is, így minden bizonnyal kemény ellenállást fognak kifejteni, hogy megszorítsák a Győrt hazai közönség előtt.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

urimate

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Schatzl, Kovács, Vukcsevics, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signate, Kosztyukova, Krpez, Takács, Mester, Nick

Vezetőedző: Szabó Edina

Győri Audi ETO KC: Lunde, Herr, Grimsbö, Csapó – Aguilar, Hornyák, Bódi, Knedlikova, Korsós, Kovacsics, Tamires, Löke, Milanovic Litre, Planéta, Szen, Szepesi