Atomerőmű SE – Falco KC Szombathely 87:82 (vége) | Kaposvári KK – Soproni Sördögök 81:86 (vége)
Atomerőmű SE
87:82 (26:20, 46:43, 61:69)
Falco KC Szombathely
vasárnap 03.05.2015, 18:00Férfi NB I. A csoport

Kiharcolta a győzelmet hazai pályán az ASE. Végig kiélezett volt a mérkőzés, a harmadik negyedben úgy tűnt, hogy a Falco bírja jobban idegekkel. A negyedik negyedben már 10 pont is volt a vendégek előnye, de Dugat harciassága és remek játékával vezérként vezette csapatát és megtudták fordítani a mérkőzést.

Az utolsó negyed végére kissé elfáradtak a Falco húzóemberei, Perl, Dukic és Majstorovic is, sőt a mérkőzés végén a szerb még ki is pontozódott.

Ezzel tehát 3:2-es összesítéssel az ASE jutott tovább az elődöntőbe, ahol a Kecskemét lesz az ellenfele.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (19:44:34)

40:00
    Mérkőzés vége. (87:82)

39:55
    Kimarad a Falco hármas kísérlete. (87:82)

39:52
    Kálmán László időt kér. (87:82)

39:52
    Az elsőt ő is kihagyja, de a második már jó. (87:82)

39:52
    Evans ellen szabálytalankodnak, ő is dobhat két büntetőt. (86:82)

39:50
    A másodikat is, de a lepattanót Evans szedi össze. (86:82)

39:50
    Az elsőt kihagyja Szabó. (86:82)

39:50
    Kristanovic faulttól, Szabó dobhat két büntetőt. (86:82)

39:16
    Majstorovic fault, ezzel kipontozódott. (86:82)

39:09
    Evans dobása lejön a gyűrűről, benne vagyunk az utolsó percben. (86:82)

38:48
    Doyne középtávoli. (86:82)

38:38
    Evans dobása lejön a gyűrűről, a lepattanót Jones szedi össze, ő pedig nem hibázik. (86:80)

38:11
    Az elsőt bedobja a másodikat kihagyja, majd Evans szedi össze a labdát és Bognát faultólja. (84:80)

38:11
    Dugat szabálytalan, Doyne dobhat két büntetőt. (84:79)

37:47
    Az elsőt bedobja Bognár, a második viszont kimarad. (84:79)

37:47
    Szabó fault. Bognár büntetőzhet. (84:78)

37:29
    Dugat zsákol hatalmasat. (84:78)

Pető József

Atomerőmű SE: Ryan Evans, Szabó Zsolt, Kovács Ákos, Eilingsfeld János, Dugat Henry, Medve Máté, Jones Jarrod, Baki Gergely, Tóth Ádám, Markovic Luka, Körtélyesi Gergely
    Falco KC Szombathely: Jara Rubin Doyne, Perl Zoltán, Váradi Benedek, Will Tamás, Milan Majstorovic, Zoran Kristanovic, Bognár Kristóf, Nebojsa Dukic, Derek Hall, Hódi Patrik, Varga Márton,
    Negyedek: 26:20, 20:23, 15:26, 26:13