Csurgó – Veszprém 24:35 (vége) | Tatabánya – Orosháza 33:25 (vége)
Csurgói KK
24:35 (8:19)
Telekom Veszprém
kedd 05.05.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Csurgó • Férfi kézilabda NB1

A hazaiak az öltözőben ragadtak gyakorlatilag, a kilencedik percben szerezték az első góljukat, de addig a Veszprém már nyolccal terhelte meg a hálójukat.

Ez a különbség azonban – Mikler sorozatos bravúrjainak is köszönhetően – csak nőtt a szünetig, alig volt végigjátszott akciója a hazaiaknak, volt olyan emberelőnyük, amit 0:2-vel hozták le...

A második félidőben feljavultak a hazai átlövők, a 42. percre hat gólra zárkóztak föl, de erre is volt válasza a címvédőnek, ismét el tudtak lépni tíz góllal, kihasználták a hazaiak hibáit, és a végére visszaállt a félidei különbség. Ennyivel jobb csapat is a Veszprém. (19:26:11)

60
    Mérkőzés vége. (24:35)

60
    Jamali veszíti el a labdát, NAGY MÁTÉ kapja ziccerben az indítást, belövi. (24:35)

60
    Zeitz bejátszása pontatlan, Cavor lő mellé a túloldalon. (23:35)

59
    OSTROUSHKO kapufás gólja a blokk fölött. (23:35)

59
    LÉKAI előtt nyílik szét a fal, belövi a ziccert. (22:35)

58
    Cavor lövése kijön a kapufáról, támad a Veszprém. (22:34)

58
    Zeitz hoza Ziccertbe NILSSONT, aki nem is ront. (22:34)

57
    Cavor ellen védekeznek belül, hetes jön, GAZDAG a jobb alsóba lövi. (22:33)

56
    Jamali lő jócskán a kapu fölé. (21:33)

55
    CAVOR betörésből szépít. (21:33)

55
    Újabb labdaszerzés a Veszprémnél, most LÉKAI lövi be a biztos helyzetet. (20:33)