34:22 (15:12)
Balatonfüredi KSE
szerda 06.05.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:24:59)

Az első félidőben még takaréklángon égő, de így is végig előnyben lévő MOL-Pick Szeged a második játékrészben lelépte ellenfelét, az idő előrehaladtával egyre inkább elfogyó Balatonfüredet. Miközben a hazai védekezés a második etapra maradt magas színvonalú, a Pick támadójátéka nagyon feljavult, s így 12 gólos győzelemmel készülhettek a hazaiak a szombati, Veszprém elleni hazai alapszakasz-záró bajnokira. A szegedi győzelem minden szempontból teljesen megérdemelt.

60
    Mérkőzés vége. (34:22)

60
    Szöllősi nagy bejátszását VILOVSKI lövi be beállóból az utolsó pillanatban. (34:22)

60
    Zdolikról még Feketét küldik le "két percre" 11 másodperccel a vége előtt. (34:21)

60
    HEGEDŰS lő középről a kapu közepébe. (34:21)

59
    Robledo eladott labdája után a pályán végignyargaló BÓKA lő ziccerben a bal alsó sarokba. (33:21)

58
    Zdolik bejátszása után Vilovski harcol ki hetest beállóban, Szöllősi büntetőjét bravúrral védi Sierra! (33:20)

58
    Szöllősi bejátszása nem jó beállóba, a lerohanás végén PARRONDO lő ziccergólt jobbról. (33:20)

57
    Fekete nagy bejátszását SZABÓ BENCE lövi beállóból a bal sarokba. (32:20)

57
    Németh közbelövése középről, Sierra üti a labdát a jobb sarok mellé. (31:20)

56
    FEKETE emelkedik középen, s nagy gólt lő a kapu közepébe. (31:20)

55
    Ancsin bejátszása nem jó Hegedűs felé, a leindításból BÓKA lő ziccerben a bal felső sarokba. (30:20)

55
    Szöllősi labdáját Zdolik lövi rá bal kettőből, Sierra a jobb sarok mellé üti a labdát. (30:19)

54
    ROBLEDO kissé balról, átlövésből talál a jobb sarokba. (30:19)

54
    Technikai hiba támadásban a vendégeknél, a Pick indulhat előre, immár a fiatal Szabó Bencével a soraiban. (29:19)