FTC Rail Cargo Hungaria
37:36 (16:12)
Győri Audi ETO KC
csütörtök 07.05.2015, 18:05 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

SZUCSÁNSZKI belőtte Grimsbönek! Ezzel 6:5-re nyerte a büntető párbajt a Fradi és összesítésben vezet 1:0-ra.

TOMORI belővi Grimsbönek! 2:1 (33:32)

Korsós lő Tomasevicnek! KORSÓS sem hibázik! 1-1 (31:31)

Az első büntetőt Szucsánszki lővi Lundénak! SZUCSÁNSZKI belőtte! 1-0. (31:31)

60
    Vége a rendes játékidőnek! Hetesek döntenek a győztes kilétéről! (31:31)

60
    A dúdaszó pillanatában SZUCSÁNSZKI ZITA kiegyenlíti az eredményt, így rögtön büntetők döntenek a győztes kilétéről! (31:31)

59
    Időt kér a Győr 58:49-nél, ezzel nincs több időkérés. Azonban Ambros Martin reklamálás miatt sárga lapot kapott. (29:29)

58
    Szucsánszkit lökik lővés közben, így Sen kimegy két percre. (27:28)

53
    52:48-nál időt kér a Fradi és Tomasevic visszajön a kapuba! A Fradi többet nem kérhet időt. (24:26)

49
    48:45-nél kikéri második idejét Ambros Martin is! (24:23)

49
    Mészáros megy ki két percre, majd a támadás végén egy büntetőt, amit Kovacsics kapu fölé ejt. (23:23)

45
    Sen a hatoson belül ér a labdába, így büntető a Fradinak, amit SZUCSÁNSZKI értékesít. (21:21)

44
    Szamoránskyt játsszák meg, de Sen elüti előle a labdát, a másik oldalon büntető a Győrnek és Pena kiáll két percre. A büntetőt Korsós lőtte, de Tomasevic védte! (20:20)

37
    Löke kapja beállóban és harcolt ki egy büntetőt. SEN büntetőjét nem tudta védeni Tomasevic. (18:18)

35
    34:49-nél Elek Gábor kikéri második idejét! (17:16)

27
    Szarka találja el a kapufát, a kipattanó Tomorinál, aki egy hetest harcolt ki. A büntetőt Pena magasan kapu fölé dobja. (14:10)

27
    Bognár-Bódi kap két percet, így 52 másodpercig kettős előny! (14:10)

26
    Szucsánszki fut el a szélen, visszér Löke aki lökte, így lővését védte Lunde. Kis hatásszünet után Löke megkapja második két percét és a büntetőt PENA belővi. (14:10)

23
    22:18-nál időt kér Ambros Martin! Közben kapust is cserélnek, Lunde érkezik a kapuba, akiről túl sok jó emlékük nincs a főváros zöld-fehér lányoknak az utóbbi időben. (12:9)

19
    18:10-nél Elek Gábor kihasználja első időkérési lehetőségét! (8:9)

13
    Hosszú győri támadás végén Bognár-Bódi kerül földre, ami egy büntetőt és Tomorinak egy lapot ért. A büntetőt KORSÓS lőtte be. (6:7)

10
    Tomorit újra földre viszik, de itt ez nem pontot, hanem büntetőt ért és Sennek egy sárga lapot. A büntetőt most kihagyta Pena Lundéval szemben. (5:4)

10
    Bognár-Bódi kap sárga lapot Tomori eltüntetéséért. (5:4)

9
    Újabb belül védekezés a győrnél, a büntetőhőz mos Herr érkezett, de PENA büntetőjét ő sem védhette. (5:3)

7
    Pena betörésénél szabálytalanság, ezért jár büntető és sárga Aguilarnak. A büntetőt megint PENA értékesítette. (3:2)

6
    Aguilar került földre, amiért a győr büntetőt, még Vérten sárga lapot kapott. A büntetőt KORSÓS értékesítette. (2:1)

5
    Szép győri támadás végén Kovacsics megy be szélről, de Tomasevic ezt is védi. A kontrából SZUCSÁNSZKI szerzett gyprs gólt és Löke kapott két percet. (2:0)

3
    Mészáros Rea volt szabálytalan Lökével szemben, amiért a büntető járt és sárgalap. Kovacsics büntetőjét védte Tomasevic. (0:0)

Pap Csaba

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic – Cifra, Szarka, Vérten, Tóth M., Szucsánszki, Mészáros, Kovacsicz, Lukács, Tomori, Pena, Kocsis, Háfra, Faluvégi, Szamoránsky.
    Győri Audi ETO KC: Lunde, Herr, Grimsbö, Csapó – Knedlikova, Löke, De Araujo, Sen, Korsós, Kovacsics, Aguilar, Planéta, Szepesi, Litre, Boczkó-Hornyák, Bognár-Bódi.

Játékvezetők: Horváth Péter, Márton Balázs