Everton FC – Sunderland AFC 0:2 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 1:0 (vége) | Hull City – Burnley FC 0:1 (vége)
Leicester City – Southampton FC 2:0 (vége) | Newcastle United – West Bromwich Albion 1:1 (vége) | Stoke City – Tottenham Hotspur 3:0 (vége)
Crystal Palace – Manchester United 1:2 (vége)
Crystal Palace
1:2 (0:1)
Manchester United
szombat 09.05.2015, 18:30 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

A Manchester United végig kézben tartotta a mérkőzés irányítását és megérdemelten nyerte meg a találkozót.A hazai csapat gólja után erőre kapott ,de nem tudta a saját oldalára billenteni a mérleg nyelvét.Ezzel a győzelemmel a MU megerősítette a negyedik helyét a tabellán 68 ponttal,a Crystal Palace 12.helyen áll 42 ponttal.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:29:13)

A Manchester gólt szerzett!
    Young bal oldali badása után Speroni és Delanay összefut MAROUANE FELLAINI a hálóba fejel.

73
    Young cselezi be magát a 16-osra lövése éppen hogy mellé megy.

71
    De Gea védi Murray közeli lövését.

61
    McArthur szóló Smalling hiba után de mellé megy a labda.
    Jason PUNCHEON - 1:1

57
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    JASON PUNCHEON egy szabadrúgás után bal lábbal a jobb felső sarokba csavar.

55
    Herrera megrúgja Puncheont ez az első sárga.

46
    Ledley helyett Puncheon a hazai csapatban.

46
    Rooney nem tudja folytatni helyette Falcao játszik.

A Manchester United jobban kezdte a mérkőzést és mezőnyfölénye az egész félidőben kitartott.A Palace támadójátéka meglehetősen gyámoltalan,de nem adták fel az egyenlítés lehetőségét.Az egy gól nem nagy előny még semmi nem dőlt el nyitott a második félidő.

43
    Herrera ad be jobbról Fellaini nem tudja lekezelni,ez helyzet volt.

39
    Shaw helyett Evans a pályán.
    Juan MATA - 0:1

19
    JUAN MATA a tizenegyest a jobb alsó sarokba lövi.

8
    Shaw bedobás balról ,majd Blind lövés ballal 20 méterről Speroni nagyot véd.

Crystal Palace: Speroni – Ward, Dann, Delaney, Souaré – McArthur, Jedinak, Ledley – Zaha, Murray, Bolasie.
    Cserék: Hennessey – Campbell, Mutch, Čung-Jong, Chamakh, Kelly, Puncheon.

Manchester United: de Gea – A. Valencia, Jones, Smalling, Shaw – Blind – Mata, A. Herrera, Fellaini, Young – Rooney.
    Cserék: Valdés – J. Evans, Falcao, Januzaj, McNair, Pereira, Wilson..

BEHARANGOZÓ
    A hétvégén valamint hétfőn kerül sor az angol labdarúgó bajnokság 36.fordulójára.Lassan a végére érünk a Premier League küzdelmeinek.A két csapat közül matematikailag még kieshet a hazai a vendégek pedig harcban állnak a 3.helyért ,de még hátrafelé is kell tekinteniük le ne csússzanak a jelenlegi pozícióból.
    A Crystal Palace nincs jó szériában a legutóbbi négy hazai mérkőzésén 2gy.,0d.,2v.a mérlege.Az utolsó két mérkőzését elbukta otthon.Az előző fordulóban a Chelsea-től kapott 1-0 arányban vendégként.
    A MU idegenbeli mérlege hasonló mint a hazai csapaté ,legutóbbi fordulóban nem kis meglepetésre otthon kikaptak 1-0 arányban a West Bromwich Albiontól.Ősszel a Manchester 1-0 megnyerte a mérkőzésüket a CP ellen.
    Jó mérkőzésre van kilátás kérem tartsanak velünk!