Bayern München – FC Augsburg 0:1 (vége) | Borussia Dortmund – Hertha BSC 2:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Bayer Leverkusen 3:0 (vége)
Hannover 96 – Werder Bremen 1:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – 1899 Hoffenheim 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége)
Borussia Dortmund
2:0 (1:0)
Hertha BSC
szombat 09.05.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Bundesliga

Sima győzelmet aratott a Dortmund a Hertha ellen. Már a 9. percben előnybe került a BVB, innentől nem erőltette a támadásokat a hazai együttes, a Hertha pedig képtelen volt helyzetet kialakítani. Védekező hadrendbe küldte fel Dárdai a csapatát és ezen a kapott gól után sem tudott változtatni. A második félidő elején is betalált a Klopp-gárda, ezzel eldöntve a meccset, a második félidő nagyon lassan csordogált. Mindkét dortmundi gólt védő szerezte: Szubotics és Durm révén.
    Ha a két hátralevő meccséből egyet megnyer a Hertha, akkor biztosan bennmarad.

Borussia Dortmund – Hertha BSC 2:0

Köszönöm a figyelmet! (17:24:18)