Dunaújváros – Diósgyőri VTK 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – KTE-Phoenix Mecano 2:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Pécsi MFC 0:2 (vége)
Győr – Szombathelyi Haladás 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC
0:2 (0:0)
Pécsi MFC
szombat 09.05.2015, 18:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Az NB1 27. fordulójában a Pécsi együttest fogadja a Lombard Pápa csapata.

A hazaiak számára már csak a győzelem lenne elfogadható eredmény, jelenleg a bennmaradás a tét. A pápaiak a tabella utolsó helyén állnak jelenleg. Az előző fordulóban a Diósgyőr otthonában vendégeskedtek a pápaiak, ahol 2-1 es vereséget szenvedtek.

A pécsi együttes 22 ponntal a tabella 12. helyén áll jelenleg, 3 ponttal előzi meg a Lombardot. A 26. fordulóban a pécsi együttes a Ferencvárost látta vendégül, a mérkőzés 2-2-es döntetlennel zárult.

Mindenképp egy izgalmas, lendületes meccsre számíthatunk!

Tartsanak Velünk!

Érkeznek a csapatok a pályára. A hazai csapat sárga-feketében fog játszani, a vendégek pedig tiszta fehérben.

1

1
    A pécsiek kezdhetik a mérkőzést.

2
    Weitzert lökik fel a kezdőkörben.

3
    Egyenlőre hátul passzolgat a hazai csapat.

4
    Seye ad labdát Randelovicnak, de túl hosszúra sikerül. Kifelé jöhet a Pécs.

5
    Völgyit buktatták, szabadrúgással jöhetnek a hazaiak.

6
    Szabadrúgás után Popinnak sikerül a labdába érni, de Poleksicnek sikerül megfogni a labdát.

7
    Márkvárt szabadrúgása után Popin fejeli ki a labdát. Szöglettel jöhetnek a vendégek.

8
    A szögletet Nagy Tamásnak sikerül kifejelni.

9
    Újabb szöglettel jöhet a pécsi együttes.

9
    Márkvárt a szöglete után Weitzerhez kerül a labda, de nem tud kapura rúgni.

11
    Pauljevic kap remek labdát, de nem tudja lepasszolni, nem volt érkező társa.

12
    Popin kap újabb labdát, bele tud fejelni, de Poleksic könnyedén húzza le a labdát.

13
    Weitzer szabadrúgása után Ojdanic marad le szerencsétlenül a labdáról, de szöglettel jöhetnek a vendégek.

14
    A szöglet után a hazai védőknek sikerül kifejelni a labdát, de a pécsieknél marad a labda.

15
    Sluka és Márkvárt akadnak össze a hazai kapunál. Kifelé jöhetnek a hazaiak.

16
    Uzoma adja be a labdát remekül, de Völgyinek sikerül kifejelnie szögletre.

16
    újabb vendég szöglet, de nem volt veszélyes a kapura.

17
    Horváth szerez remekül labdát, aki védőjét is lecselezi. De csak szögletet tud kiharcolni.

18
    A szöglet után Jagodics lábáról pattant a labda kifelé szerencsésen.

19
    Seyet buktatták, szabadrúgással jöhetnek a hazaiak.

20
    Bogunovic lövi el a labdát. Egyből kapura rúgta, de Poleksicnek sikerült megfognia.

21
    A félidő felénél járva láthatóan többet uralja a labdát a vendég csapat.

22
    Völgyi rúgja előre a labdát Seye felé, de Seye lesen volt.

24
    Márkvárt kap labdát, de méterekkel a kapu fölé lövi.

25
    Csilus passzolt Jagodicsnak, de Jagodics a kapu mögé lövi a labdát.

26
    Szatmárit buktatták a hazai 16 mellett. Szabadrúgással jöhet a pécsi együttes.

27
    Weitzer lövi el a labdát, Markriev ér bele, de a kapu fölé fejeli.

29
    Weitzer kap labdát, nem volt veszélytelen. Szűcsnek kellett nagyot nyújtózkodnia, hogy kiüsse a labdát.

30
    Seyet buktatták, ismét pontrúgással jöhetnek a hazaiak.

31
    Völgyi szabadrúgását Jamesnek sikerült kifejelnie.

32
    Jagodicstól szerez labdát remekül Szatmári, beadását Csizmadiának sikerül kirúgnia. Újabb szöglettel jöhet a pécsi együttes.

32
    A szöglet elvégzése után kifelé jöhetnek a hazaiak.

33
    Völgyi beadása után Popin felé szállt a labda, aki elől Poleksic szerencsésen tudta lehúzni.

34
    Sluka ad remek labdát Völgyinek, aki laposan próbálja beadni, de Balogh lábában megakadt a labda.

35
    10 perccel a félidő vége előtt az állás 0-0, bár a vendég csapatnak eddig több helyzete akadt, mint a pápai csapatnak, de a helyzeteket gólra még egyik csapat sem tudta váltani.

37
    A pécsiek egy két percre beszorultak a saját térfelükre, de sikerült onnan kihozniuk a labdát.

38
    Bogunovicnak kellet hazaadnia a labdát.

39
    Pontrúgással jöhetnek a hazaiak.

39
    Bogunovic lövi el újra, de most jócskán a kapu fölé lövi.

40
    Uzoma kerül a földre Jagodiccsal akadtak össze. Uzoma ápolásra szorul.

41
    Horváth indulhat meg a labdával, de Randelovic lábában megakad a passz.

42
    Pauljevic indul meg a labdával, Márkvárt kap tőle remek passzt, Szűcsnek kell hatalmasat védenie.

43
    Uzoma szerez labdát indul meg lendületesen és remekül passzol a túl oldalra, de a pápai védőknek sikerül megszerezni a labdát.

44
    Ismét egy remek helyzet a pécsiek előtt, de a pápai védők ismét jó helyen voltak.

45
    Horváth emeli be a labdát, de Csilusnak sikerül kifejelnie a labdát.

45

Az első félidő hosszabbítás nélkül ér véget. Közepes iramú mérkőzésnek lehettünk eddig tanúi. A félidő elején, még kiegyenlített volt a mérkőzés, de az első negyed óra után a vendég csapat átvette az uralmat a labda fölött. A hazaiak számára is akadt helyzet, de a pécsi együttes több helyzetet talált a hazai kapunál, de gólra még nem sikerült a helyzeteket beváltani.
    Reméljük a második félidőben gólokat is láthatunk.

46

46
    Cserélt a félidőben a pécsi együttes Markriev helyett Frőhlich a pályán.

46
    A hazaiak is cseréltek, Csilus helyett Pongrácz játszik tovább.

47
    Bogunovic kap buktatásért lapot.

49
    A második félidő elején a hazai csapat egyből beszorul a saját térfelére.

50
    Horváth felé száll a labda, de a védők szögletre piszkálják.

51
    Weitzer szögletét Ojdanic fejeli a kapu fölé.

51
    Seye elől rúgják ki a labdát. Az első hazai szöglet jöhet.

52
    Sikerül kirúgni a labdát.

52
    Sluka kap lapot Weitzert húzta vissza.

53
    Weitzer szabadrúgása elcsavarodik a fejek fölött. Kirúgással jöhetnek a hazaiak.

54
    Seye indulhat meg, de Uzoma remekül szereli.

54
    A Pécs gólt szerzett!
    PAULJEVIC BRANKO szerez gólt. Remekül vitte el a szélen a labdát és a kapu jobb felső sarkába bombázta kb. 15 méterről.

57
    A vendég csapat továbbra is nagy nyomást gyakorol a hazaiakra.

58
    Kihasználja második cseréjét a hazai együttes Völgyi helyére Vankó érkezik.

59
    Indulhatott a hazai csapat, de a pécsiek elveszik tőlük a labdát.

61
    Márkvárt esik át Randelovic lábán, gyorsan elvégzett pontrúgás után Csizmadia rúgja ki a labdát.

62
    Sluka akadt össze Szatmárival, Szatmári ápolásra szorul. Szabadrúgással jöhet a pápai együttes.

64
    Csizmadi végzi el a szabadrúgást, de belelövi a sorfalba. A lepattanó labda ismét elé gurul, de a kapu mellé lövi.

65
    Pauljevic indul meg remekül a labdával, lecselezi védőit is, de a 16-oson belül szerelik.

66
    Pauljevic adja be remekül a labdát Weitzernek, de rosszul találja el a labdát, és a kapu mellé lövi.

67
    James szorul ápolásra. Le kell kísérni a pályáról.

68
    A Lombard harmadik cseréje Popin helyett Waltner.

70
    Vankó kap labdát Bogunovictól, szögletet próbál kiharcolni, de kirúgással jöhetnek a vendégek.

71
    Waltner ütközik Horváthtal a félpályánál.

72
    Pongrácz előreívelt labdájába senki nem tudott beleérni.

73
    Pauljevic indulhatott volna meg, de lesen volt.

74
    Randelovicot buktatták, szabadrúgással jöhet a pápa.

74
    Bogunovic rúgta ismét el a labdát, de megint a kapu fölé rúgja.

75
    Weitzer helyett Heffler játszik tovább.

76
    Előreívelt labda a hazaiaknál, Waltner tudott belefejelni, de Poleksic könnyedén fogja meg a labdát.

78
    Pauljevic adott remek labdát középre, melyet FRŐHLICH ROLAND néhány lépés után 12 méterről a kapu bal sarkába rúgta.

79
    James kapott lapot buktatásért.

80
    Szabadrúgással jöhet a középkezdés után rögtön a hazai együttes.

80
    Seye végezte el a szabadrúgást, nemsokkal száll el a kapu mellett a labda.

82
    Újabb vendég szöglet következett, melyet Csizmadia fejelt ki.

83
    Szatmári kerül újabb helyzetbe kb. 11 méterről, de a felső lécet találja el.

85
    A pápai csapat nem igazán jut el a vendégek kapuja elé.

86
    4 perccel a mérkőzés vége előtt 0-2 az állás és a pécsi együttesnél a labda.

87
    Nagynak kell hazafejelnie a labdát Szűcshöz.

87
    Vankónak sikerül beadni a labdát de Randelovic fejese elkerüli a labdát.

88
    Pauljevic tudja ismét beadni a labdát Frőhlich felé, de most elgurul a labda Frőhlich lábai között.

89
    Második hazai szöglet következhet a mérkőzés utolsó perceiben.

90
    A labda átszáll a fejek fölött, Csizmadiának sikerül visszafejelnie a labdát, de Bogunovic nem tud beleérni.

90
    Utolsó cseréjét kihasználva a PMFC, Pauljevic helyére Frank érkezik.

90+1
    3 percet hosszabbít a játékvezető.

90+1
    Szabadrúgással jöhetnek a hazaiak a félpályától.

90+2
    Csizmadia előrerúgott labdáját Poleksic húzza le.

90+3
    Szatmári próbálkozik lövéssel, de a kapu mellé rúgja a labdát.

90+3

Végig egy közepes iramú mérkőzést láthattunk. A pécsi együttes uralta a labdát szinte a mérkőzés egészében. De ennek ellenére a hazai együttes is végig küzdötte a mérkőzést, akadtak előttük is helyzetek, annál több pontrúgás, de ezeket nem tudták gólra váltani.

A pápaiak számára sajnos nem sikerült a pontszerzés, ezzel szinte biztosra vált a kiesésük. a pécsi együttesnek így 25 pontja van, míg a hazai együttesnek csak 19 pontja van.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak! (20:21:08)