OTP Bank - PICK Szeged
25:31 (13:15)
Telekom Veszprém
szombat 09.05.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Hat góllal győzi le végül a Veszprém a Szegedet idegenben is, de ez sokkal szorosabb volt még a hajrá előtt. Az 52. percben is még csak két góllal ment a Veszprém, de a hajrára elfáradt a Szeged. A hazaiak nagyon sok lehetőséget kihagytak a második félidőben, amikor simán megfordíthatták volna a találkozót, de elképesztő mennyiségű ziccert elpuskáztak. A Veszprém a felsőházi rájátszás bajnoka, így övék a pályaelőny a bajnoki döntőben.

Szeged – Veszprém: 25-31!
    ---- (19:31:17)

60
    Mérkőzés vége. (25:31)

60
    PRODANOVIC futott be második beállóba, meg is kapta a labdát, amit bebombázott. (25:31)

60
    Utolsó perc, hét gólra nőtt a veszprémi előny, a végjátékot nem bírta a Szeged. (24:31)

59
    NILSSON ismét szabadon marad beállóban, könnyedén szerzi meg második gólját. (24:31)

59
    Mikler védi Ilyés lövését, Mikler ma elképesztően jó teljesítményt nyújt. (24:30)

59
    Az utolsó két percbe léptünk, támad a Szeged emberhátrányban. (24:30)

58
    NILSSON beállóban maradt szabadon, nem hibázta el a ziccert. (24:30)

58
    Labdát szerez a Veszprém, Vranjes pedig lerántja Schuchot, két perc. (24:29)

58
    IVÁNCSIK Gergő a bal szélről emeli át Sierrát. Három perc hátra, eldőlt a mérkőzés. (24:29)

57
    Lékai kezéből kiesett a labda, így kétszerindulás. Ancsin lövését Ilic blokkjáról fogja Mikler. (24:28)

56
    Elszúrta a Szeged a támadást, innentől alighanem eldőlt. (24:28)

55
    LÉKAI tör be sikerrel jobb kettőben és a rövid alsóba lő. (24:28)

55
    VRANJES beállóból talál be Mikler lába mellett. (24:27)

54
    Időt kér a Szeged. (23:27)

54
    LÉKAI talpról, lendületből lő laposan Sierra lába mellett a kapuba. (23:27)

54
    Vranjes ellen kontrafault a falban, négyre mehet fel az MKB. (23:26)

53
    NAGY László visszatért a pályára és máris hatalmas átlövésgólt lő jobb kettőből. (23:26)