Békéscsaba – Fehérvár 22:23 (vége) | MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 23:22 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
22:23 (11:9)
Fehérvár KC
szombat 09.05.2015, 16:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Női kézilabda NB1

Jól kezdte a mérkőzést a Békéscsaba, 17 perc játék után már 5 góllal is vezettek. Ekkor támadt fel a Fehérvár, egy 6-2-es futás után folyamatosan tartani tudták az 1-2 gólos hátrányt. A mérkőzés utolsó 10 percében azonban jobban játszottak a vendégek, egyszerűen jobban akarták a győzelmet, mint ellenfelük. A végén Kiss Éva kulcshelyzetben hárított 2 hetest, így a hazaiaknak már nem maradt esély a győzelemre.
    Az előzményeknek megfelelően hatalmas csatát hozott a mérkőzés, amely a fehérvári meccshez hasonlóan csupán 1 gólos különbséggel ért végett. A mérkőzés képe alapján mindkét csapat pontot érdemelt volna, de a két pontot ma a vendégek viszik haza. (17:39:28)