Portugália2 – Magyarország_dup 25:26 (vége)
Portugália2
25:26 (15:12)
Magyarország_dup
szerda 10.06.2015, 21:15 • Pavilhão Desportivo Municipal de Sto. Tirso • EB Selejtező

Megvan a győzelem, és a csoportelsőség is ezzel, bravúr ez a fiatal magyar csapattól a javából.

Az első félidőben jól mentek a hazaiak, mi sokat hibáztunk, Duartét nem tudtuk tartani, így még a 40. percben is öt góllal mentek.

Bartucz kapuba állása hozta a fordulópontot, aki bravúrt bravúrra halmozott, ezzel elbizonytalanította a portugálokat támadásban, és hiába hagytunk ki öt hetest is, és hiába védett nagyszerűen Quintana is, a győzelmünk teljesen megérdemelt. (22:58:28)

60
    Mérkőzés vége. (25:26)

60
    Kitámadnak a portugálok, Duarte megszerzi a labdát, SPINOLA betalál a végén. (25:26)

60
    21 másodperccel a vége előtt időkérés nálunk. (24:26)

60
    Bartucz bravúrral fogja Duarte lövését, támadhatunk. (24:26)

59
    BODÓ megy fel, 10 méterről lő a jobb sarokba! (24:26)

59
    1:45 van hátra, nálunk a támadás joga. (24:25)

59
    Duarte adja el a labdát, visszaszerzi, de ismét eladja... (24:25)

58
    Időt kérnek a portugálok, érthető. (24:25)

58
    VEZETÜNK! BODÓ klasszikus átlövése a jobb alsóban! (24:25)

58
    DUARTE töri ketté szinte a felső lécet, itt a labda. (24:24)

57
    Spinola ejti ki Duarte passzát, Bánhidi ziccerét kivédi Quintana. Támadnak a portugálok. (24:24)