Magyarország_dup
32:28 (15:14)
Ukrajna
szombat 13.06.2015, 16:00 • Audi Aréna, Győr • EB Selejtező

A magyar válogatott a "csikócsapatával" is szinte végig vezetve, és komoly küzdőszellemről téve tanúbizonyságot verte az ukrán csapatot, így hibátlanul nyerte meg a csoportját, hat meccsen aratott hat győzelemmel. A lengyelországi EB-re így jó pozícióból várhatjuk a sorsolást.

Nálunk a második félidőben beállt Székelyt lehet dicsérni, Portugáliában csereként Bartucz, most ő tett hozzá nagyon sokat a meccshez, de Bodó is megvillantotta a tehetségét, így hiába játszottak átlag feletti szinten az ukrán átlövők, és hiába védett szenzációsan az első félidőben Brazsnyik, ez is kevés volt számukra a pontszerzéshez. (17:32:35)