Magyarország - Azerbajdzsán 23:3 (vége) | Magyarország - Görögország 11:10 (vége)
Magyarország - Azerbajdzsán

23:3

(4:2, 5:0, 7:1, 7:0)

vasárnap 14.06.2015, 15:45 • Baku, Water Polo Arena • Európa Játékok - Vízilabda

20 gólos különbséggel nyerte a találkozót a magyar válogatott. A második negyedben már eldőlt a meccs. A cserejátékosaink is több időt tölthettek ezúttal a medencében. Holnap a románok ellen jön a folytatás.

31
    NAGY ÁDÁM fordult le ellenfeléről és lőtt csapatunk 22. gólját.

29
    Sugárt küldték ki , fórban Hadun lövését védte Dévai.

25
    Korbán lövését védte Kamidi, de a kipattanó után TELEKI ANDRÁS lőtte be a labdát. 17-3

25
    Sugár nyerte a ráúszást

25
    Elkezdődött a negyedik negyed.

A harmadik negyedet 7-1-re nyertük, edzőmeccsé vált a találkozó.

23
    Zerinváry szerelte a centerező Nesztsziarovicsot.

22
    Ismét KÓSA BALÁZS került nagy helyzetbe és ezt is kihasználta. Harmadik gólja a meccsen.15-3

19
    KÓSA BALÁZS is beatált közelről, ezzel minden mezőnyjátékosunk szerzett már gólt Bakuban. 13-2

18
    Ha egy üzlet beindul. Ezúttal a posztjáról, centerből talált be FEKETE GERGŐ. 12-2

18
    BURIÁN GERGELY második gólja a meccsen. 11-2

17
    A 15 éves FEKETE GERGŐnek is megvan az első gólja a tornán, ötméteresből eredményes. 10-2

17
    Ismét Sugár hozta el a labdát.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed.

Vélhetően eldöntötte a Horkai-csapat a meccset a második negyedben, hiszen ezt a szakaszt 5-0-ra nyerte meg. Egyelőre 100%-osan használják ki az emberelőnyöket a mieink.

16
    Vége a második negyednek.

16
    Izmajlov lőtt kapufát.

16
    TELEKI ANDRÁS eredményes centerből. Úgy tűnik a második negyedben eldöntötte a meccset a magyar válogatott. 9-2

15
    Bányai védte Cserepanov centerből leadott lövését.

15
    Izmajlov kiállítása után KORBÁN RICHÁRD talált be előnyből. Neki is az első gólja a tornán. 8-2

14
    Vadovics eladta a labdát emberfórban.

13
    Magyar időkérés, miután kiküldték Dzikciarenkát.

12
    Fekete lőtt centerből, kapufát találta el.

11
    Zerinváryt állították ki, Dzikciarenka emberfórban passzolta el a labdát.

11
    VADOVICS VIKTOR úszott meg ellenfelétől és be is talált. 6-2

10
    Mirkalikov szórta el a labdát.

9
    Hriskót küldték ki bekkből, előnyből ZERINVÁRY LÓRÁND eredményes Vadovics jó passzát követően. A KSI játékosának is az első találata ez Bakuban. 5-2

9
    Elkezdődött a második negyed, Sugár hozta el a labdát.

A negyed elején kétszer is egalizáltak az azeriek, de a negyed végén megléptek a mieink és kettővel vezetnek.

5
    SEBESTYÉN BALÁZS megszerezte első gólját a tornán, közelről volt eredményes Burián passza után. 2-1

5

5
    Kósa ment be a darálóba és lőtt, de védett ismét Kamidi.

4
    Nagy vágta a kapufára a labdát.

3
    Teleki próbálkozott centerből, védett Kamidi.

2
    Sebestyén ellen ítéltek ötméterest, amelyet DZIKCIARENKA értékesített. 1-1

2
    Nagyot küldték ki bekkből, Mirkalikov lövését védte Bányai.

1
    Korbánt küldték ki, Dzikciarenka a kapufára lőtt előnyben.

1
    Hrisko ellen fújtak ötméterest, ezt SUGÁR PÉTER értékesítette. 1-0

1
    Kósa hozta el a labdát.

Bányai a magyar kapuban, Kamidi a hazaiaknál.

Az U17-es fiú vízilabda-válogatott szombaton győzelemmel kezdett az Európai Játékokon Németország ellen. Azonban a vártnál szorosabb lett a meccs (9-8). A találkozó hőse az öt gólig jutó Vadovics Viktor volt.
    A második játéknapon a házigazda Azerbajdzsánnal találkozik a Horkai-csapat.

A hazaiak az első körben 9-6-ra kaptak ki Romániától, a legeredményesebb játékosuk a háromgólos Dzikciarenka volt.

A négytagú csoportban első helyen kellene zárni ahhoz, hogy egyenesen a nyolc közé jussanak a mieink. Azerbajdzsán legyőzése kötelező feladat lesz ennek a célnak a teljesítéséhez.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 15:45 - kor kezdődik.