Spanyolország - Magyarország 8:5 (vége) | Magyarország - Görögország 13:15 (vége)
Magyarország - Görögország

13:15

(3:3, 3:3, 1:3, 3:1)

szerda 17.06.2015, 13:00Európa Játékok - Vízilabda

Fekete 3, Nagy 3, Vadovics 3, Teleki 1 ill.
    Giannopoulosz 5, Nikolaidisz 1, Kalagyrosz 1, Gardikasz 1, Szkoumpakisz 1, Papanasztasziou 1

Magyarország – Görögország 10-10 a rendes játékidőben,
    büntetőkkel 13-15

Köszönöm a figyelmet! (14:33:29)

Remek meccs volt, felváltva vezettek a felek. Mi 7-6-nél vezettünk utoljára, onnantól a görögök elhúztak 9-7-re. Visszajöttünk egálra Vadovics, Fekete és Nagy vezetésével, de nem sikerült megnyerni a meccset a rendes játékidőben, ami így 10-10- lett. Az ötméteres során Korbán rontott az elején, a görögök ötből egyet sem hibáztak, így ők jutottak be a négy közé. Az öt gólt szerző Giannopoulosz nem sikerült semlegesíteni.

Horkai György csapata az 5-8. helyért játszhat tovább. Ez komoly csalódás, erre nem számított senki.

KALAGYROSZ belőtte a maga ötméterest, ezzel a görögök jutottak be a négy közé. 3-5

Öt-öt lövő lesz mindkét csapatban.

Ötméteresekkel dől el, hogy melyik csapat jut a négy közé!

32
    Gardikasz kiállítása után Nagy lőtt az utolsó másodpercben, védett Mantisz. Döntetlen lett a rendes játékidő.

32
    Delagrammatikosz kapufát lőtt.

32
    Burián elszórta a labdát, nagy hiba. 38 mp van hátra.

32
    Delagrammatikosztól szerezte meg a labdát Burián.

31
    GÓL! 01:30-cal a vége előtt. VADOVICS VIKTOR távoli lökete talált utat a görög kapuba. 10-10

31
    Alexiou ellen fújtak támadásban.

30
    Kalagyrosz kiállítása után Nagy eladta a labdát emberfórban.

29
    Zerinváry kiállítása után Nagy szerzett labdát emberhátrányban.

29
    Telekit szerelték a görögök.

28
    GRIGORIOSZ GIANNOPOULOSZ távoli lövésével újra Görögország vezet. 9-10

28
    Egyenlő újra! Nagy remek bejátszása után centerből most TELEKI ANDRÁS eredményes. 9-9

28
    Giannopoulosz kiállítása után magyar időkérés. Lehet egyenlíteni!

27
    NAGY ÁDÁM ment be centerbe, és használta ki, hogy jó passzt kapott Vadovicstól. Nagy háromgólos. 8-9

26
    Kardos a kiállított, de Delagrammatikosz eladta a labdát fórban.

26
    Vadovics lövését védte Mantisz.

25
    Korbán szerelte Nikolaidiszt.

25
    Sugár hozta el a labdát, Fekete lőtt centerből, de nem sikerült a lövés.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed.

3-1-re nyerte a harmadik negyedet a Giannopoulosz vezette görög csapat. A mienknél ebben a negyedben csak a 15 éves Fekete volt eredményes.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Sugárt állították ki és egy másodperc alatt kihasználták az emberfórt a görögök GRIGORIOSZ GIANNOPOULOSZ révén. 7-9

22
    Papaszifakisz emberelőnyben kapufát lőtt.

21
    Sebestyént blokkolták, majd kiállították.

21
    Időkérés után egyenlítettek a görögök. Papaszifakisz passza után DIMITRIOSZ SZKOUMPAKISZ talált Dévai kapujába. 7-7

20
    Vadovicsot ki is állították, görög időkérés.

20
    Vadovics lövését blokkolták a görögök.

20
    Giannopoulosz hibázott helyzetben.

20
    FEKETE GERGŐ káprázatos, a harmadik gólját lőtte, ismét messziről, a labdát Buriántól kapta. 7-6

19
    Delagrammakitosz lőtt hét méterről, védett Dévai.

19
    Kardos messziről a kapufát találta telibe.

18
    Vadovics szerzett labdát.

18
    Újabb Burián-lövés, újabb Mantisz-védés.

17
    Burián lőtt messziről, védett Mantisz

17
    Sugár hozta el ismét a labdát.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed.

Óriási csata. Váltott vezetéssel haladnak a felek. Az elején a mieink voltak előnyben a második negyedben viszont a görögök vezettek, de sikerült őket utolérni, elsősorban a 15 éves Fekete jóvoltából, de Nagy és Vadovics is kétgólos már.

16
    Vége a második negyednek.

16
    Vadovics eladott labdája után Giannopoulosz lőtt nagyon messziről, de nem volt ez veszélyes

16
    Magyar időkérés.

16
    Papanasztasziou lőtt kapufát.

15
    Szkoumpakisz ellen ítéltek ötméterest, amit VADOVICS VIKTOR magabiztos lőtt be. 6-6

15
    Dévai védte Gardikasz előnyben leadott lövését.

14
    Nagyot küldték ki, második hibája volt. Görög időkérés.

14
    FEKETE GERGŐ távoli bombagóljával zárkóztunk egy gólra. 5-6

14
    Csere a magyar kapuban, Bányai helyét Dévai vette át.

14
    Növelte előnyét Görögország AXEANDRROSZ PAPANASZTASZIOU révén. 4-6

13
    Papanasztasziou kiállítása után Mantisz hárította Vadovics lövését.

12
    Burián bejátszása után a közelről szerzett gólt VADOVICS VIKTOR. 4-5

12
    NIKOLAOSZ KALAGYROSZ vágta be a labdát Gardikasz passza után. 3-5

11
    Korbán ellen fújtak ötméterest, GRIGORIOSZ GIANNOPOULOSZ vágta be az ötméterest. 3-4

11
    Buriánnak az újabb távoli lövése sem ment be.

10
    Papaszifakisz lőtt centerből, védett Bányai.

7
    Szkoumpakisz küldték ki, magyar időkérés.

7
    Burián veszített labdát.

6
    Nagyot küldték ki játékvezetők, ezt használta ki DIMITRIOSZ NIKOLAIDISZ .Előny a görögöknél, először a meccsen. 2-3

5
    Újfent egyenlítettek a görögök, GRIGORIOSZ GIANNOPOULOS távoli lövésével. 2-2

5
    Vadovics lövése sikertelen.

4
    Bekkből küldték ki Papaszikafiszt, emberelőnyben NAGY ÁDÁM szerezte a magyarok második gólját is. 2-1

Elkezdődött a mérkőzés.

Görögország ellen játszik negyeddöntőt az Európai játékokon az U17-es fiú vízilabda-válogatott.
    A csoportkörben a mieink az első helyen zártak, ezért nem kellett nyolcaddöntőt játszaniuk. A görögök másodikok lettek csoportjukban a nyolc közé kerülésért a franciákat verték simán.
    A szentesi felkészülési meccsen legyőztük a görögöket, tehát inkább a mieink az esélyesek, de nagyon nehéz találkozó lesz.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 13:00 - kor kezdődik.