6 6
Alessandro Bega
0
3 3
szerda 24.06.2015, 16:25 • Center Court, Basilicanova • ITF - Basilicanova, Olaszország - President Cup (salak)

Valkusz kiválóan kezdte az összecsapást, semmire vette el Alessandro Bega adogatását és került brékelőnybe. Utána hosszú szünet következett, de Máté sikerrel végigvitte a brékelőnyét, 6:3-ra nyerve az első szettet.

A második játszmában is sikerült elvennie Bega szerváját, a végén pedig úgy kapcsolódtunk be, amikor már könnyedén kiszerválhatta a mérkőzést. Ismét esélyesebbnek számító ellenfelet győzött le a mindössze 16 esztendős Valkusz Máté és már negyeddöntős Olaszországban!

Valkusz Máté – Alessandro Bega: 2-0!
    6:3, 6:3!
    ---- (17:38:44)

Mérkőzés vége

6:3
    Sikerül is! A hetedik kiemelt, szintén hazai pályán játszó Alessandro Begát is két szettben búcsúztatja Valkusz és már a negyeddöntőbe jut Basilicanován! 6:3!

40-15
    Két mérkőzéslabdája van Valkusz Máténak!

5:3
    Ismét egy részeredmény, a második szettben is brékelőnyhöz jutott Valkusz Máté és adogathat a mérkőzésért! 5:3!

6:3
    Fontos részinformáció, Valkusz Máté 6:3 arányban megnyerte az első játszmát Alessandro Bega ellen!

1:0
    Félő, hogy már csak a végeredménnyel tudunk szolgálni, ha még sokáig nem áll helyre az eredményközlés.

1:0
    Sajnos a helyzet változatlan, nincs információnk Valkusz Máté mérkőzéséről 1:0 óta.

1:0
    Komolyabb a gond az eredményközléssel sajnos. Rajta maradunk a mérkőzésen, reméljük, hamarosan helyreáll az adatszolgáltatás. 1:0-ra vezet brékelőnnyel Valkusz Máté!

1:0
    Úgy tűnik, probléma van az eredményközléssel, igencsak megfagyott az eredmény jó három perce, pedig most nincs pihenő.