Magyarország
66:71 (18:18, 33:35, 50:56)
Olaszország
szombat 04.07.2015, 15:00U20 női Európa-bajnokság

Tagliamento bedobta az utolsó két büntetőt is, így nagy csatában, de alulmaradtunk az olaszokkal szemben – ezzel a csoport harmadik helyén végeztünk egy győzelemmel és két vereséggel.

Hétfőtől jön a középcsoport, ahol a csehekkel, valamint a D-csoport első két helyezettjével mérkőzünk majd meg. Természetesen azokat a mérkőzéseket is közvetítjük (ahogy július 9-étől a fiúk U20-as Európa-bajnokságát is), tartsanak velünk! (16:43:49)

40:00
    Mérkőzés vége. (66:71)

39:56
    Tagliamento két büntetője után Papp megy be és dob kettest, újabb büntetők. (66:69)

39:44
    Penna elront egy büntetőt, Böröndy kettest dob, de sok idő elmegy, nem tudunk faultolni. (62:67)

39:16
    Nagy hármasa most még a gyűrűt sem éri el. (62:66)

38:46
    Nagy újabb triplát süllyeszt el! (62:66)

38:19
    Nagy dob egy triplát, nincs még vége! Olasz időkérés. (59:66)

37:46
    Böröndy tört be és dobott egy floatert a védők felett. (56:66)

36:40
    Aldazabal büntetői jók. (54:66)

36:20
    Tagliamento kettese beakad, félig-meddig feladta a magyar csapat. (52:66)

34:57
    Újfent Ercoli eredményes, időkérés. Öt perc alatt tizenkét pontot kellene ledolgozni. (52:64)

33:38
    Megvan a közte tíz, eldőlt? (52:62)

32:30
    Tagliamento forgatja be védőjét, szép kosár. (52:60)

31:30
    Több hihetetlen kihagyott dobás után megszerezzük az első kosarat. (52:58)

30:01
    Elkezdődött a negyedik negyed. (50:56)

Aldazabal 12, Nagy 11, Böröndy 8 pontos.

Némi rohanással és kihagyott ziccerekkel zárul a negyed. Itt már érezni lehetett, hogy fáradt a magyar csapat, több hibát követtek el a lányok, de még mindig csak hat pont a különbség – kétszer is visszakapaszkodtunk nehéz helyzetből, a negyedik negyed még nyitottnak tűnik.

30:00
    Befejeződött a harmadik negyed. (50:56)

29:17
    Tagliamento bedob két büntetőt, Böröndy kosarával próbáljuk tartani a lépést. (50:56)

Tamás Gobodics

Magyarország: Studer Zs., Kaposi P., Szabó D., Papp K., Zsilinszki L., Farkas F., Nagy D., Böröndy V., Aldazabal L., Varga B., Simon A., Dobos Á. szövetségi kapitány: Krivacsevics Dragoljub
    Olaszország: Trimboli, Mosetti, Barberis, Kacerik, Tagliamento, Zandalasini, Marangoni, Peresson, Penna, Nicolodi, Botteghi, Ercoli
    Negyedek: 18:18, 15:17, 17:21, 16:15