hétfő 06.07.2015, 21:45U20 női Európa-bajnokság

Magyarország – Portugália 46-41

HUN: Nagy 12, Dobos 12, Kaposi 6, Böröndy 5, Papp 4, Aldazabal 3, Varga 2, Studer 2

POR: Kostourkova 17, L. Ferreira 10, Filipe 6, Soeiro 3, Ucalam 3, Cortinhas 2.

Köszönöm a figyelmet! (23:33:11)

Nagyot küzdve aratott győzelmet a magyar csapat. A nyolc közé jutás szempontjából kulcsfontosságú volt most a győzelem megszerzése. Az első félidőben végig a portugálok vezettek, ezt követően leblokkoltak a luzitánok a második félidő elején. Ekkor átvettük a vezetést és ezt végül nem engedtük ki a kezünkből. A vége szorosan alakult, de Nagy Dóra remek kosarainak köszönhetően megőriztük az előnyt.

Holnap jönnek a belgák, akik szintén egy győzelemmel és két vereséggel állnak.

40:00
    Mérkőzés vége. (46:41)

39:53
    L.Ferreira dobása rövid, megnyertük a meccset, szép volt. (46:41)

39:43
    Aldazabal egyik büntetője sem jó. (46:41)

39:43
    Aldazabal büntetőzhet. (46:41)

39:32
    BÖRÖNDY kettőből egy büntetőt dobott be. (46:41)

39:32
    Böröndyt lökte fel L.Ferreira. (45:41)

39:27
    Aldazabal betakarta ez eddig remekló Kostourkovát. (45:41)

Vendég időkérés. (45:41)

39:10
    Nagy egy csel után középtávolit dobott, bravó, ő lehet a nyerőember. 11 pontos. (45:41)

38:53
    Nagynak ütöttek oda, nincs még büntető. (43:41)

38:37
    KOSTOURKOVA ezt is begyötörte. (43:41)

38:18
    KOSTOURKOVA kettőből egy büntetőt dobott be. (43:39)

38:07
    Böröndí üresre játszotta magát, de kimaradt a dobás. (43:38)

37:24
    L.FERREIRA kettőből egyet dobott be a büntetőből. (43:38)

37:24
    Soeiro dobása hosszú de a lepattanó L.Ferreiráé, aki ezután büntetőzhet. (43:37)